Alterra

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Salandi, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Oliva szappan 100%-os olajokból

Popet

2016. október 23.

Az illata valóban nem olyan kellemes, de a bőrömnek áldás! Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Az illata valóban nem olyan kellemes, de a bőrömnek áldás! Én nagyon szeretem!

LauberLaura

2016. január 2.

A szappan "natúrsága" miatt vettem meg. Nagyon kedvező árú, az ilyen termékekhez képest, de szerintem iszonyatos illata van, így maximum kézmosáshoz tudtam elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.