Alterra

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Lágy testápoló krém bio lime- és bio kókuszkivonattal.

coffeeandme

2018. november 8.

Savanyú kókusz illata van és sajnos az alkohol nagyon kiérződik benne. Kicsit nehéz elkenni, mert csúszkál a bőrön, de ha beszívódik utána jó puha lesz tőle és ott már kellemesebb, édesebb az illata is. Félárban vettem, teljes áron szerintem nem éri meg. Összességében jobbra számítottam, de azért elhasználgatom.

Update: Felpontozom, időközben megkedveltem az illatát és gyorsan beszívódik, néhány perc után lehet is öltözni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

szeretlek

2018. április 19.

A kedvenc kókuszos joghurtomnak van ilyen illata mint ennek a krémnek. A limeot egyáltalán nem érzem benne. Nagyon könnyű krém, viszont bármennyire is híg a textúrája, ha sokat teszek a bőrömre, nagyon nehéz elkenni. Ezt leszámítva elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

anetta.filip

2018. április 3.

Őszintén szólva egy kicsit illatosabb dologra számítottam.:-) Azaz reméltem..ez elég könnyed textúrájú krém, tégely ellenére, illata nekem egyáltalán nem alkoholos, lime csak egyetlen pillanatra felkenéskor, kókusz inkább, az is csak nagyon haloványan. Amolyan natúr krém illata van, kókuszolaj/shea alaposan kiérződik mind illatban, mind állagban, bőröm olajosan fénylik használata után, ez így még tél végére jó lesz. El fogom használni, és értékelem az összetevőlistáját, de 1500Ft-ot sajnálnék kiadni rà, ennyit pedig egyszer megért, de nem tervezem újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

encimokus

2018. január 14.

749 ft most a Rossmannban, ennyit adtam érte, teljes áron nem kellett volna.
Tényleg nagyon alkoholos, inkább kókusz mint lime. Könnyen felszívódik, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

749 ft most a Rossmannban, ennyit adtam érte, teljes áron nem kellett volna.

Tvylvis

2017. november 30.

Emlékeztek arra a rumos (vagy inkább rumaromás) kókuszrúdra, átlátszó csomagolásban, mint egy csokoládészelet? Na annak volt pont ugyanilyen illata, mint ennek a krémnek. Igazi rumaroma, még az alkoholos beütés is megvan. A kókuszt valóban érezni mellette, jó édesen, picit művin. Lime-nak nyoma sincs... Egyébként az illat eléggé hosszan megmarad. Maga a krém nem volt rossz, sokkal lágyabb és hígabb textúrára számítottam. Jól el lehet kenni, egész jól hidratál, de kell a rendszeres használat. Viszonylag gyorsan és maradéktalanul beszívódik. A tégelyes kiszerelést én nagyon szeretem, nem kell küzdeni a végén a krém kivarázsolásával. Nem volt rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

jkrisztie2

2017. július 24.

Néhány napja pillantottam meg, annyira kíváncsivá tett, hogy nem tudtam otthagyni, pedig igen borsos áron adják (1500 Ft/150 ml). Ez valami mennyei! Igazi kókuszreszelék illata van. Rájöttem, hogy azoknak a "kókuszos" kozmetikumoknak, amikkel eddig találkoztam, köze sincs a valódi kókuszhoz. Könnyű kis krém, szépen beszívódik, igazán kellemes a használata. Mondjuk az alkohol érződik rajta rendesen, komolyan mint valami kókuszlikőr :) , szóval aki nem szereti az alkohol összetevőt, az ne vegye! Én szeretem, úgyhogy veszek még belőle az biztos!! 💙

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.