Alterra

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Leoni, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek

Bio orgánolajjal. Érett és igénybevett bőrre.

Szintetikus színező- illatanyag és tartósítószer mentes. Szilikon, parabén és egyéb ásványi anyag mentes. A növényi alkotóelemek, amennyire csak lehetséges, ellenőrzött biológiai termesztésből származnak. Bőrkimélő hatása bőrgyógyászok által igazolt.

Kissyfurrr84

2018. június 7.

Már kétszer vettem ezt a szemkörnyékápolót. Az illata nagyon kellemes és jól hidratál. A négyest azért kapja,mert egy kicsit jobban eltüntethetné a szemkörnyék ráncait. Azaz... inkább hidratáló mint anti-age hatású. De voltam már így sokkal drágább krémmel is. Árát tekintve ezert ez a termék kihozza a maximumot magából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2018. május 10.

Az argánolaj tartalma miatt választottam. Mivel ismerem az argánolajat, gondoltam, hogy nem tud teljesen beszívódni, finom vékony rétegben egész nap védi a szemkörnyékemet. Valóban nem smink alá való, hanem inkább helyette. Egy-egy pici pötty elég belőle, szépen be lehet gyűrűsujjal tapicskolni, az illata is szolidan finom. Érzékeny a szemem környéke, általában nem szereti a krémeket, de ebben a krémben jó választásra találtam. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Az ára is remek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 10.

Leoni

2018. április 27.

2017.01.28. : Másfél évvel ezelőtt 38 évesen nézelődtem a rossmann polcain szemkrémek után kutatva, nem sok reményt fűzve ahhoz, hogy találok is, míg meg nem szólított az eladó, hogy miben segíthet. Mondtam "rajtam nem lehet, mert aligha lesz viszonylag olcsó ám valóban jó szemkrém". Mosolygott és rámutatott erre az anti-age Q10-es szemkörnyékápolóra az Alterrától, majd hosszasan beszélt jótékony hatásairól és hozzátette, hogy maga is ezt használja. Én is mosolyogtam, megköszöntem a segítségét és gondoltam nyilván végzi a dolgát, reklámozva eladni próbál. De korombélimnek és őszintének is tűnt, ezért végül ezzel a szemkrémmel távoztam. Eleinte tartottam tőle, hiszen vékony, érzékeny felületről van szó, nagyon nem mindegy, mit kenünk a szemünk környékére, ráadásul fenntartásaim voltak az összetevők közül a piros pöttyös EWG 8-as kockázatú parfum/fragrance illatanyag miatt ... Másfél éve használom :-), mert bevált :-) Kb. egy hónap elteltével lett láthatóvá, hogy érdemes volt levenni a polcról. Az összes általam átnézett szemkörnyékápolók összetevőit illetően benne vannak a leginkább kémia-mentes anyagok (legalábbis ami számomra anyagilag is elérhető, bár egyébként sem hajkurászom a méregdrágákat, hisz ért már nem egy méregdrága csalódás). Nyilván vannak luxusabb kategóriák, de hű vagyok hozzá, mert jócskán bizonyított. A kitartásomért cserébe lágyabbá és szemmel láthatóan simábbá tette a szemkörnyékemet. Nem csípett, nem viszketett, nem irritált! Semmiféle szárazságot, kipirosodást, allergiát nem okozott! Nekem, akin akár "kísérletezni" is lehetne, annyira azonnal "kiadja" a bőröm, ha kártékony lehet egy anyag.

Megjegyzés: "spórolási" szempontból nem feltétlen gondolom "muszájnak" a szemkrém használatát a balea med ULTRA SENSITIVE NAPPALI ARCKRÉM ill. az alverde med GYÓGYVIZES ARCKRÉM IRRITÁLT BŐRRE (nálam ez tökéletes éjszakai hidratáló) hidratáló krémek alkalmazása mellett, hiszen szerencsés összetevői miatt a szem környékére is kenhető :-)

Ettől függetlenül természetesen abszolút kitartok a ALTERRA SZEMKÖRNYÉKÁPOLÓ KRÉM ORCHIDEA Q10 jótékony hatása mellett! :-)

2018.04.27. : váltottam ... az ISANA Q10 SZEMKÖRNYÉKÁPOLÓ KRÉM-re!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

2018.04.27. : váltottam ... az ISANA Q10 SZEMKÖRNYÉKÁPOLÓ KRÉM-re!

devababa

2018. március 2.

Karikas szemre ez egyaltalan nem jo. Elhasznaltam az egesz tubust es hidratalason kivul masra nem jo, de akinek annyi kell, arra teljes mertekben eleg. Osszetevoi nagyon jok. Nem irrital, nem csip, de a karikakra sincs hatassal. Hat sajna kidobott penz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Burya

2018. január 21.

A szőlős verziót már próbáltam, az be is vált, szépen hidratált és teljesen felszívódott, smink alá is tökéletes volt. Ez sűrűbb, nehezebben szívódik fel és hagy maga után egy réteget, amire nagyon nem akaródzik rásminkelni, ezért csak lefekvés előtt használom. Nekem a másik jobban bevált, ez nem hidratál olyan szépen. Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

szawai

2017. július 30.

Száraz bőrre kiváló szemkörnyékápoló, pénztárcabarát ára és kíméletes összetevői miatt már másodjára vásároltam. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, kitűnő sminkalap. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

barbyka01

2017. május 11.

Tisztában vagyok, hogy 22 évesen nem én vagyok a termék célcsoportja, de gondoltam kipróbálom így is. Inkább megelőzésként és hidratálásra használom, egész jó kis termék. Persze csodákat szerintem egyik szemkörnyékápolótól ne várjunk, de hidratálásra bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ubiquinone, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol