Alterra

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hyaluron szérum, mely önállóan vagy más krémmel keverve is alkalmazható. Háromféle hyaluront tartalmaz, melyek növelik a bőr hidratáltságát, simábbá teszik felületét.

Tvylvis

2020. február 21.

Őszintén szólva észre sem vettem, hogy használtam. Elkentem, elfogyott, de nem éreztem, hogy a bőröm hidratáltabb lenne tőle. Amúgy kellemes volt használni, szépen terült, jól beszívódott. Ha szőrös szívű lennék, egy pontot érdemelne, mert minden hatás nélkül tulajdonképpen pénzkidobás volt. De azért elhasználtam, így 2 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate