Alterra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PaperMama, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

A vérnarancs kellemes illata és értékes nádcukor tartalma kellemes élményt biztosít zuhanyzás közben. Növényi alapú hatóanyagai lágyan eltávolítják az elhalt hámsejteket, növényi glicerin és nádcukor tartalma pedig nedvességgel látja el bőrét, mialatt gyümölcsös illata kényezteti érzékeit.

Színezőanyag-, illat-, és tartósítószer mentes. Szilikon, paraffin és ásványi olajoktól mentes, a növényi összetevők lehetőség szerint ellenőrzött biológiai termesztésből és vad szedésből származnak.

encimokus

2014. március 29.

Nem értem, mi bajotok az illatával :) Vérnarancs illat, nem tudom mire számít az, akinek nem tetszik. Nekem inkább a radírozó hatásával vannak problémáik, az ugyanis nem nagyon van neki. Sima tusfürdő némi szemcsével. Annak viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 29.

diamond69

2014. március 27.

Mióta az eszemet tudom tele van a combom apró, kemény valamikkel, amit nem tudok, hogy mi (kb gríz). Erre vettem meg már vagy másfél - két éve ezt a radírt, de nem használtam sokat belőle. Pár hete elővettem ismét, és rendszeresen heti kb 3x használom. A combom szinte teljesen sima lett, már csak kisebb látható nyomai vannak a kis bigyóknak (de olyan fehér vagyok, hogy rajtam alapból minden látszik..). Ha valaki hasonló problémával küzd akkor ajánlom figyelmébe! Az illata nem a legjobb, de nem érdekel, az összetevők viszont szimpatikusak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

viktoriacsoke

2014. március 23.

Test radírozásra nagyon jó de nekem hihetetlen büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

Test radírozásra nagyon jó de nekem hihetetlen büdös.

szerpentin_b

2013. november 29.

Nagyon szépen kitisztította a pólusaimat. Simán használható heti háromszor is. Nem irritáló és az illata kifejezetten az én világom. Üde és kellemes. A jövőben is ezt a bőrradírt fogom megvásárolni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

csodaorszag.inwonderland

2013. november 18.

Illata mennyei de kár, hogy csak felkenésig érzem..Nem egy brutál radir ,erősebbekhez vagyok szokva. Nem használom minden nap, inkább heti 2-3 alkalommal kerül elő,bár nálam igy is gyorsan fogy. Mivel feladatának eleget tesz és az illata is nagyon kellemes igy 4 csillag :)

UP.: hát nem tudom ,miért vagy miért nem pár használat után elkezdett szétjönni a tubus mállott róla a külső borítás ,pattogot le a műanyag ,nem túl esztétikus látvány melett a használatát is megnehezítette.. Csillagot nem vonok le mert a beltartalmon ez mit sem változtat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

dalma-julia

2013. augusztus 26.

Rájöttem, hogy szüksége lenne rá a bőrömnek, hogy hetente kb. 2-3-szor végigradírozzam. Egy darabig én is házi készítésű bőrradírt használtam, jó is volt, de gyakran lusta voltam összedobni vagy kiment a fejemből, szóval inkább eldöntöttem, hogy veszek egyet. A KM-en találtam rá ezekre a tusolóradírokra, és rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Imádom az ilyen "lusta termékeket": egyszerre van letudva a tusfürdőzés és a bőrradírozás. Elég jól radíroz (talán egy picit lehetne erősebb), így eltávolítja az elhalt hámsejteket. Tetszik az illata is, nagyon frissítő. Azon gondolkoztam a termék kapcsán, hogy mennyire jók tudnak lenni ezek a drogériák által piacra dobott saját márkás termékek: abszolút megfizethető áron kínálnak időnként kiemelkedő minőséget természetes összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Lola88

2013. augusztus 9.

Nem tetszik. Jó, az illata fini, de pont addig tart, míg be nem zárom a kupakot, bőrön semmi. Még ez sem zavarna, elvégre nem szagolgatni veszem, de hogy radírozni nem radíroz, az biztos! Semmit...Olyan picik a szemcsék ,hogy kábé nagyító kell hogy észrevegye az ember. Ha lenne hatása, akkor a bőröm is kipirulna kicsit, de nem. Nem több az egész, mint egy tusfürdő felturbózva kis bizsergető szemcsékkel :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Nympha

2013. július 15.

Imádom! Jó az illata és a célnak is megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Imádom! Jó az illata és a célnak is megfelel.

Rékababa

2013. július 3.

Imádom az illatát,hetente 2-3szor használom.Hatása szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 3.

Imádom az illatát,hetente 2-3szor használom.Hatása szuper!

natasa

2013. június 2.

Az illata egész jó, bár sokáig nem marad a bőrön, de ez számomra nem is elvárás egy natur/bio tusolóradírtól.
A szemcsék pont megfelelőek,szóval alapjában véve jó kis terméknek tartom.
Nem használom naponta, csak hetente egy-kétszer, de még ritkábban fogom, mert a bőröm nem igényli az ilyen gyakori radírozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 2.

A szemcsék pont megfelelőek,szóval alapjában véve jó kis terméknek tartom.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.