Altruist

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theylovejucc, Módosítva: 2021. május 13.

Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2490 Ft

• Széles spektrumú védelem a káros UV sugarak ellen
  • Kiemelkedő, az SPF értékkel közel megegyező védelmet nyújt a bőröregítő UVA sugarak ellen (5 csillagos Boots Star Rating, PPD 39)
  • Az új-generációs Tinosorb A2B szűrővel az átlagnál egyenletesebben véd a teljes UV spektrumon
  • Könnyed-krémes állag, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet
  • Cseppálló formula, használható kinti sportoláshoz és úszáshoz is (arcra, testre)
  • Bőrfény finishű
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 2490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

thatpalegirl

2022. május 11.

Az én zsírosodásra hajlamos bőrömön abszolút működőképes, azonban elég kényes, néhány dolog, amire érdemes odafigyelni:
-hajlamos a morzsolódásra, én ezt leginkább a Revox termékek használata mellett tapasztaltam (például Revox C-vitamin szérummal lepereg, de az Almost C-vitamin szérumjával meg nem)
-bár elsőre fehér réteget hagy, teljesen eldolgozható, bőrszínű finishe van
-nálam csillogó, fénylő bőrt eredményezett, ezt azonban lehet púderrel korrigálni
-általában nem csípik a szememet a fényvédők, ezt azonban ha véletlenül beledörzsölöm, eléggé szoktam könnyezni (szemkörnyéken nem okozott problémát)

Összességében teszi a dolgát, elég jó fényvédő, nagy kiszereléshez képest olcsó, szóval érdemes vele tenni egy próbát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 11.

-bár elsőre fehér réteget hagy, teljesen eldolgozható, bőrszínű finishe van

anesz12

2022. május 10.

A jó ár és a sok ajánlás miatt vettem meg, nem mondanám rossznak, de jobbra számítottam. Nehezen szívja be a bőröm, és nehéz felvinni megfelelő mennyiséget belőle mert elkezd kukacosodni.. ha nem sokat kenek egyszerre akkor hamar beszívódik,viszont nekem olajos fénylő bőrt hagy maga után, és ragad is. Én nem tudom használni púder nélkül sajna. Szememet, bőrömet nem csípi, és sok púderrel, sminkkel fölötte el tudom használni, de mindenképpen keresem még az igazit és nem lesz újravevős :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 10.

Erosz

2022. május 8.

Re: Sajnos nem tudom megszokni, hogy mikor milyen kedve van, úgy kukacosodik. Hajvonalnál napestig dörzsölhetem, akkor is becsomósodik és olyan mintha korpás lennék. Gyorsan oszlatom el, nem hagy nyomot, mégis ha az arcomhoz érek napközben, hatalmas kukacokban pereg le, amit vagy 10 percig sepregethetek. Odáig vagyok a hatásával, de komolyan. Imádtam...de ez a kukacosodás, még akkor is ha semmit nem kenek alá, valami hihetetlen. PC-nél ha este veszem is észre, hogy a szemöldökömnél nincs jól eldolgozva, akkor is simán elkenhető, nem morzsálódik. Egyelőre arra a márkára állok vissza, hiába drága.

Kombinált, inkább normál bőröm van, tág pórusokkal. Ez az első fényvédő, ami nem szikkasztja szarrá az arcomat, így normál bőrre erősen ajánlom. Kicsit fénylik egésznap, de nem azért, mert zsíros lenne, számomra nincs ilyen hatása, inkább dewy finishnek mondanám. Ugyanakkor, mivel kémiai, sajnos az én szememet baromira irritálja. Konkrétan szemöldök vonalig vihetem csak fel, alul pedig a táskáimra már nem kenhetek, mert az is irritálja a szememet. Tehát ha valaki kifejezettem ráncosodik szemkörnyéken az idő előrehaladtával, fizikai ajánlok inkább (nekem a PC Calm vált be). Nekem csak akkor kukacosodik, ha valahol nem kentem el megfelelően. Ha már elkezd száradni egy nagy csíkban, amit véletlenül nem dolgoztam el, és utána pacsmagolcs rajta, akkor kukacosodik. Egyébként inkább fizikai fényvédőre hajaz abban, hogy tud fehér réteget hagyni, ha nem szánsz rá időd. Főleg ha van egy kis bajuszunk épp, erre figyelni kell ott, valamint a babahajaknál az arcszélen. Ha 10 perc múlva veszed észre, hogy hé ott nem lett bedolgozva, akkor ha elkezded vakargatni, olyan lesz a hajad, mintha tiszta korpa lenne ott és akkor azt le kell mosni.
Összeségében, nem rossz kémiai fényvédő a mi bőrtípusunkra, ha eddig szikkadtál, vagy túlzsírosodtál az összes fényvédőtől, ez egy jó középút. Ha rosaceaval küzdesz, ez nem fogja eltüntetni, tehát ilyen spéci nyugtató összetevő nincs benne, ha pirosodsz, emellett is fogsz (szintén reflektálok a PC Calm fizikai fényvédőjére, az viszonylag jól működik enyhe pirosodás eltüntetésére). Ennyi pénzért tessék adni neki egy esélyt! Ha nem megy, jó lesz a strandra annak aki csak árnyékon "napozik". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

Miliana

2022. május 7.

Jaj én ezzel küzdök egy ideje, de nem tudom szeretni, nehezen szívódik fel illetve tűnik el a fehér rétege, fél óra gyöszkölés után, ennek következtében (gondolom) elkezd kukacosodni, ha nem vigyázok. Ez nagyjából az alatta lévő rétegektől független, ahogy megfigyeltem. Fénylik és izzad a fejem tőle (pedig télen is használtam, amikor nem lenne indokolt), nem kellemes a viselete, és a sminkkel is megbízhatatlanul viselkedik. Nyáron maximum bent töltött home office-os, smink nélküli napokon fogom erőltetni, ráadásul 200 ml, ami tök jó áron van, de jelen esetben csak kínszenvedés :D majd kenem testre is. A szép inci, a kiváló ár miatt adnék neki 4 csillagot, de a szememet is csípi, ha belefolyik, szóval inkább 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

lulu999

2022. május 7.

Kombinált bőröm van. Csak niacinamide szérumot és ezt a fényvédőt használom reggel. Erre Loreal True Match alapozó megy. Nekem tökéletes, nem morzsolódik, nem lesz díszgömb a fejem :) Van egy természetes fénye így az arcomnak, de ezt púderrel lehet mattítani is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

Hannavagyok

2022. május 4.

Nyárra vettem gazdaságosabb megoldásként. 4 csillagot tudok neki adni mivel nem mattul le annyira mint elvárnám. Olajosabb bőrön lehet nem is tud olyan szépre lemattulni. Engem személy szerint nem zavar ha fénylik az arcom, nem is az a zsíros hatás igazából. Sminkelni is lehet rá szépen. Púderezés is segít rajta , még nem tudom hogy újra venném-e.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 4.

Tanzanit

2022. május 4.

Nagyon szerettem volna szeretni. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, és az is szempont volt, hogy az ára is igen kedvező a méretéhez képest.

Ha semmit nem kenek alá viszonylag szépen beszívja a bőröm. Viszont ha már csak C-Glow is kenek előtte az arcomra, nagyon fényes marad a bőröm, és egy halvány fehér réteg is marad az arcomon. Elkenem majd a testemre, újra nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 4.

ndorisz1996

2022. május 4.

Szuper áron, szupőer kiszerelés. Inkább testre fogom elkenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Szuper áron, szupőer kiszerelés. Inkább testre fogom elkenni.

Fruzsina0620

2022. május 3.

Én a testemen használom, kreolosabb bőröm van, így ez nekem elég. Testesebb, sűrű krém, kicsit nehéz eldolgozni, de alapvetően szeretem. Ár érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

sz.elinor

2022. április 30.

Jó kis fényvédő, beszívódik, nem fehér, és remélhetőleg rendesen véd is. Nem matt, jobban csillog tőle az arcom mint szeretném, de árban jó és hát fényvédőt használni muszáj...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.