Altruist

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theylovejucc, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Fényvédők
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 3190 Ft

• Széles spektrumú védelem a káros UV sugarak ellen
  • Kiemelkedő, az SPF értékkel közel megegyező védelmet nyújt a bőröregítő UVA sugarak ellen (5 csillagos Boots Star Rating, PPD 39)
  • Az új-generációs Tinosorb A2B szűrővel az átlagnál egyenletesebben véd a teljes UV spektrumon
  • Könnyed-krémes állag, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet
  • Cseppálló formula, használható kinti sportoláshoz és úszáshoz is (arcra, testre)
  • Bőrfény finishű
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

Ár: 3190 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ilus

2024. február 18.

nagyon jól működik arcra és testre is nyáron a tengerparton, nem napi fényvédelemre.. nagyon jó, hogy semleges illatú és nekem az egyébként szuperérzékeny és napallergiás bőrömet sem irritálja. Persze már előfordult, hogy ezzel együtt is kijött az allergia, de ez valószínűleg kevéssé a naptej hibája, mint az enyém, aki veszélyes órában voltam napon stb. alapvetően egy nagyon jó termék érzékeny bőrre is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 18.

LauraLilla

2024. február 18.

Kb 2 hete használom (arcra) és eddig elégedett vagyok vele. Nekem nem kukacoskodik mint az előttem szólók írták. Kicsit testes krém, így idő míg a bőröm beszívja teljesen. Az egyetlen hátránya, hogy valóban elég fényes hatást hagy a bőrön, de én meg tudtam vele barátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 18.

httrzj

2024. február 2.

Az állaga szörnyű, a szememet még órákkal később is csípi, nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 2.

Az állaga szörnyű, a szememet még órákkal később is csípi, nehezen szívódik be.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2024. január 26.

Jordán nyaralásra vettük, főleg testre használtuk. Arcon nehezen szívódott, zsírosított, pergett, szemeket csípte, fehér nyomot hagyott. Testen mindezek elmentek, de izzadtsággal keveredve az összes fehér pólót úgy befogta, hogy még most se jöttek ki a foltok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 26.

FLili2

2024. január 26.

Számomra ez a fényvédő katasztrofális volt megmondom őszintén. Zsíros volt a bőrömnek, nem szívodott be rendesen, és annyira fehér volt tőle az arcbőröm hogy úgy néztem ki mint egy szellem. Egy idő után elkezdett leperegni ha hozzáértem az arcomhoz. Az egyetlen pozitívuma az ár érték aránya lenne de én mikor elkezdtem használni arra vágytam hogy csak foggyon már ki hogy másikat vehessek. Az tény hogy mivel érzékeny bőröm van nehezen találok fényvédőt és eléggé könnyen kipattogzom viszont ettől a terméktől nem volt semmilyen allergiás reakcióm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Rebeka_R09

2024. január 4.

Nyaraláson a testemre nagyon szerettem használni, mert hamar beszívódott. Kipróbáltam arcon is, de nekem nem jött be, mivel többször előfordult, hogy csípte a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

s_rita

2023. december 30.

Nagyon szeretem, az arcomra használom minden reggel, nagyon jó az állaga, hamar beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után.
C-vitaminos szérum után viszem fel, és "glass skin-t" ad az arcomnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 30.

C-vitaminos szérum után viszem fel, és "glass skin-t" ad az arcomnak.

Vanília

2023. december 28.

Update: ez a krém mindenképpen megérdemel egy frissítést, mert - annak ellenére, hogy próbáltam más fényvédőket - 2021 óta újra és újra beszerzem, ez a kedvenc minden tekintetben! Az ár-érték arány megdöbbentően jó!

A jó Krémmániás vélemények hatására beszereztem két tubussal is és leesett az állam, mekkora adag. De el fogom használni, mert a világos bőröm megszállottan védem a napsugarak és mindenféle UV ellen... Nagyon klasszul működik, tényleg nem zsírosít, pedig felvitelkor elég sűrűnek tűnik nekem az eddigi fényvédőkkel összehasonlítva. Klassz kis krém, jól teszi a dolgát és én is aláírom, hogy ár-érték arányban is kiemelkedő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 28.

BRebi

2023. december 13.

Sajnos nagyon hamar átfénylik a bőrön, így max. otthonra tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 13.

Sajnos nagyon hamar átfénylik a bőrön, így max. otthonra tudom használni.

Beiggi

2023. október 2.

Kíváncsiságból vettem meg, arcon és testen is használtam. Abszolút elégedett voltam vele, egyedül annyi, hogy testen kicsit ragacsos volt, arcon pedig hamar átfénylik. Minden másban teljesen jól teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 2.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.