Altruist

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csicseri, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Széles spektrumú UVA és UVB védelem
  • EU-szabványoknak megfelelő UVA védelem
  • Klinikailag tesztelt
  • Könnyel elosztatható, nem ragadós
  • Arcon és testen is használható napi szinten
  • Parfüm-és parabénmentes
  • Vízálló

fannikeller

2022. augusztus 5.

Nagyon szeretem típusú fényvédő ez. Illatanyag, és alkoholmentes, baráti az ára, jók az összetevői, főnyeremény. Az egyetlen bajom vele az, hogy csípi a szemem, de ezt lehet orvosolni, ha odafigyelek, és kikerülöm a szem körüli részt. Én kellemesen tudok rá sminkelni is, és újrakenni is könnyű. Már a sokadjára veszem újra, szerintem marad is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Szreka1986

2022. július 27.

Nekem ez az Altruist termék is bevált. Ugyan az a bőrérzet mint a 30-as társánál. Marad egy kis bőrfény, de könnyű viselet nem érzem hogy az arcomon van. A fluid változat sokkal olajosabb érzetű és látványú mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 27.

dragonfly88

2022. július 23.

Az SPF 30 változattal együtt használom - télen/átmeneti időszakban arcon, nyáron pedig testen. Télen kifejezetten jól jön, hogy pluszban hidratálja az arcbőröm, nyáron viszont arcra én soknak érzem, ezért inkább az EVY habokkal kísérletezek most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

Fe0ve0

2022. július 21.

Szép összetevők, végre egy parfüm és alkohol mentes naptej. Valóban 50 faktoros, nincs leégés. Újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 21.

Lili_k

Korcsoport: < 18
2022. július 21.

Nagyon szeretem olyan mintha hidratálókrémet kennék fel ,kicsit csillog de azt púderrel meglehet oldani,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 21.

Liara0826

2022. július 20.

Dm-ben vettem meg kedvező áron kb egy hónapja. Előtte is olvastam már a termékről, a 30-ast pedig már fél éve használtam. Nem vagyok szakértő, de használatban, érzésre én nagy különbséget nem vettem észre eddig a 30-ashoz képest. Nagyon érzékeny bőröm van, hófehér, szeplős és nagyon gyorsan leégek ha nem használok fényvédőt, illetve a szeplőim is megerősödnek és persze a smart ageing is fontos. Eddig jól működik, nincs leégés, nincs túl erős szeplő, nem kukacosodik, nem csíp. Talán kicsit jobban folyik az arcomról meleg időben, de minden krém/naptej ilyen nálam.
Meg vagyok elégedve vele, ennyi pénzt bőven megér egy jó fényvédő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Meg vagyok elégedve vele, ennyi pénzt bőven megér egy jó fényvédő.

dodoos

2022. július 14.

Én nagyon szeretem! Meglepő, hogy ilyen olcsón 100 ml terméket kapunk és ez ugye rengeteg ideig elég. Február óta használom és még mindig van belőle. Számomra nagyon könnyű eldolgozni, könnyen beszívódik és egy kicsit hidratálja is a száraz arcbőrömet. Egy csillagot levonok, mert a smink pereg róla egy idő után, valamint nagyon beleül a púder és a korrektor az apróbb pórusokba a hatására. Mindenesetre nekem meglepően pozitív csalódás volt, tuti újra fogom vásárolni, mert ár-érték arányban kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 14.

Fanniskincare

Korcsoport: < 18
2022. július 4.

Ár érték arányban jó de inkább télre ajánlom mert a zsíros bőrömön valamennyire csillog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. július 4.

erdelyidorka

2022. július 2.

Kifejezetten arcra vettem, de arra alkalmatlan. Nehezen szívódik be, ragadós, fényes réteget hagyva. Púderrel próbáltam fedni, de úgy is kb 1 óra alatt átüt.
Testre elhasználtam, de szintén ragacsos réteget hagyott a bőrömön. Csak azért jár a 3 csillag, mert nem égtem meg a napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 2.

pattelin

2022. július 1.

Én most jelenleg nem sminkelek. Így szoktam arcra használni. Picit nehezebben szívódik be, de ez nem zavar. Használtam már testesebb fényvédőt is. Az összképpel meg vagyok elégedve, mégcsak nem is fénylik annyira. Nem tudom sminkkel milyen lenne.. Egyelőre nálam 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 1.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.