Altruist

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csicseri, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Lelőhely:   DM, online

• Széles spektrumú UVA és UVB védelem
  • EU-szabványoknak megfelelő UVA védelem
  • Klinikailag tesztelt
  • Könnyel elosztatható, nem ragadós
  • Arcon és testen is használható napi szinten
  • Parfüm-és parabénmentes
  • Vízálló

Ár: 2890 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KJuliska

2024. június 13.

A 30-as verzió után váltottam erre. Ahhoz képest nagyon durván kukacosodik (úgy, hogy nincs alatta sem hidratáló, sem smink, se semmi). Napközben ha csak az arcomhoz érek rögtön tapadnak a kezemre a kis kukacok, vagy tükörben is látom pl a hajvonalam körül. Nem tudom, miért ennyire más, mint a 30-as változat, de én inkább annál fogok maradni, vagy keresek egy harmadik opciót.
Pozitívum, hogy amennyire meg tudom ítélni azért véd + nem okoz irritációt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 13.

Pozitívum, hogy amennyire meg tudom ítélni azért véd + nem okoz irritációt.

dorikk89

Puder elfer rajta a nyaron,telen nem szukseges,de nyaron sem zavaro
Nagyon kenyelmes,gyorsan beszivja a borom
En nagyon szeretem!😊
Eddit csak az 50-eset probaltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. május 19.

Nagyon imadom!
En nagyon szeretem!😊
Eddit csak az 50-eset probaltam

Brigitta89

2024. május 19.

Számomra nem vált be, könnyednek tűnhet eleinte, de amint felkeni az ember, elnehezül, fehér maszkot hagy maga után, sminkelésnél pedig mint a smirgli jön le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 19.

Vivi0205

2024. május 8.

Nekem arcra nem vált be ez a fényvédő. Már felkenésnél is kukacosodik, napközben pedig darabokban jött le az arcomról. Hagy maga után egy zsíros érzetet ami számomra nagyon zavaró.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 8.

Piratecat

2024. május 4.

Kukacosodik sminkelésnél, a T-vonalban iszonyatosan átfénylik és alapból is hagy egy zsíros érzetet a bőrön, az izzadást sem nagyon bírja. Védeni véd, mert az a dolga, de több pozitív tulajdonságát nem éreztem. Ennyiért ekkora mennyiség megérné, de nem kényelmes viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 4.

Beke42

2024. május 4.

Ha sminkelek rá akkor nincs vele bajom de ha leviszem a nyakamra onnan úgy pereg kukacosodik hámlik le egy érintésre, hogy az szörnyű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 4.

skincarefanboy

ha izzadsz lefolyik az arcodról,
borostába beleragad,
Ragacsos.
Nem éri meg megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 29.

Őszintén:
Ragacsos.
Nem éri meg megvenni.

hzs

2024. április 14.

Évekig használtam a La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50 arckrémét, aztán ekcémás lett az arcom nagyon durván. Kenőcstől elmúltak, de amint az arcomra kentem a LRP krémet, megint előjött. Szóval le kellett cserélnem másra, pedig azt is sokáig kerestem.

Mindenmentes fényvédő arckrémet kerestem, ami hidratálóként is működik, mert nem szeretnék mást felkenni az arcomra. Nekem szuper az Altruist fényvédős arckréme, jól hidratál, nem kezdek csillogni tőle. Bár még nincs irtó meleg, de ebben a 25-30 fok közötti időben is tök jó. Nem matt a finishe, hanem kicsit fényes, de én lepúderezem, és napközben, bringázás után vagy megizzadva sem lesz diszkógömb a fejem.

Még csak pár hete használom, de eddig tökjó számomra. Vízhiányos bőröm van, világos, szeplős, ekcémára hajlamos - és persze van, hogy nagyon pattanásos (most pont egy gyógyszeres kezelésben vagyok, emiatt nincs pattanásom, kíváncsi vagyok ha elhagytam a gyógyszert, kiüt-e az Altruist. Remélem nem!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 14.

dragonfly88

2024. március 23.

Télen a száraz bőröm nagyon tudja értékelni, egyedül annyi, hogy szem köré mást kell ilyenkor kennem, mert azt tudja csípni. Tavasztól csak testre használom, az spf 30-as tesójával együtt, és nekem ezek jól beváltak (egyedül amikor sok-sok órán keresztül kint vagyok, és tekerek pl., akkor EVY hab kerül testre is). Szépen beszívódik, nem lehet látni, nem tapad, és ruhát nekem sosem fogott meg.
Ja, arcon tud kukacosodni tényleg, ha sokminden került alá, ez egy testes krém, hidratáló helyett is lehet használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 23.

Pluviam

2024. március 15.

Nem tudtam elhasználni...kuka.
Tocsogós, fénylő, zsíros hatást hagyott maga után és nem is igazán szívódott be. Smink alatt kukacosodott, nem működött.
Kellemetlen, nehéz érzetet hagyott a bőrön és nem volt egyszerű lemosni sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 15.

Nem tudtam elhasználni...kuka.
Kellemetlen, nehéz érzetet hagyott a bőrön és nem volt egyszerű lemosni sem.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az összetevőt alapvetően biztonságosnak tartják, mivel nem rendelkezik endokrin romboló tulajdonságokkal, és ritkán okoz bőrérzékenységet is sok más szintetikus UV-szűrővel ellentétben. Egy 2010-es kutatás szerint azonban egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Az összetevő használatát Palau-ban betiltották a korallokat károsító hatása miatt.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)