Altruist

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csicseri, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Széles spektrumú UVA és UVB védelem
  • EU-szabványoknak megfelelő UVA védelem
  • Klinikailag tesztelt
  • Könnyel elosztatható, nem ragadós
  • Arcon és testen is használható napi szinten
  • Parfüm-és parabénmentes
  • Vízálló

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hairmaniac34

2021. június 14.

Az első olyan fényvédőm, ami annak ellenére, hogy sűrűbb, krémesebb állagú nem nehezíti el a bőröm. Gyorsan beszívódik és nem képez fénylő réteget az arcomon.Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

sildi

2021. június 14.

Még csak egy hete használom, de én meg vagyok vele elégedve. Végre egy olyan kémiai fényvédő, ami nem csípi a szemem, nálam ez nagy plusz. Sajnos még az én száraz bőrömön is kissé zsíros hatást kelt, emiatt vonok le egy csillagot, de ár-érték arányban szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

fancsii07

2021. június 14.

Nagyon féltem az itteni vélemények miatt megvenni, de csak rávettem magam, és szerencsére nem csalódtam. Nekem semmi problémám nem volt ezzel a termékkel. Szépen eltudtam oszlatni, egyáltalán nincs zsíros hatása, pedig a T vonalban erősen zsírosodik a bőröm. Szépen tudok rá alapozót használni. Viszont mivel csak pár hete tesztelem, így nem merem magam elszólni vele kapcsolatban, ezért csak 4 csillagot kap!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 14.

abicicaaa

2021. június 12.

Nagy csoda lett volna, ha ennyi pénzért működik. Nekem ez egyenesen undorító volt. Szeretek egy kis természetes fényt az arcomon, annak ellenére, hogy kombinált a bőröm, na de ez! Mint a disznózsír! És még csak fel sem szívódott, egész nap úgy néztem ki, mint akiről folyik az izzadság. Borzasztóan nehéz állagú. Csak nagyon száraz bőrre tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

i.napcsi

2021. június 9.

RÁJÖTTEM a kukacosodás valamelyik gélesítő,sűrítő anyag okozza ami a szérumokban illetve krémekben is van,ezért is volt fura egyszer működik egyszer nem,sima NMF szérum és hidratáló krémet birja,gélesebb krémeket vagy pl aloe zselét nem!!
UPDATE:sajna ilyen sem volt még le kell pontozzam,két dolog sosem találkoztam ilyennel,a száraz börömre tökéletes az állaga,kellemes volt viselni,két rétegben kenem fel nyakra mindenhova eleinte semmi baj nem volt,egyszer csak kenem fel és ahogy szívódik fel ez kezd darabokban potyogni le mint a vakolat,olyan túros szerűen!??Nem értem mert elötte semmi hasonló nem történt,azt hittem az új krémem az oka,bár én csak nagyon hasonló dolgokat használok és minimál hidratálos reggeli rutinom van,legközelebb ne jött elő de kb minden 3-4 alkalobbal lepotyog rólam,,szóval otthonra még azt mondom ha ettől még hat a fényvédő,ronda de megéri de a másik,ahogy érzékenyebb lett a bőröm a fényvédő még jobban bedurrantotta!Esküszöm ilyet még nem tapasztaltam mert nállam vagy valami működik vagy sem,arra is gondoltam nem e a tubusban maga az anyag nincs jól emulgeálva és azért van hogy darabos??Pedig használtam már fölé Bb krémet is meg mindent és nem volt baja!nem tudom eldönteni a benne levő titán dioxid e ami kiválik mert fehéres és kicsit ragados cafatok ezek!Mi lehet ez és miért nem jelentkezett azonnal,a pénz nem érdekel de csalódott vagyok mert nekem kell az erős UVA és evvel egyértelmű hogy valami nem stimmel,A kedvenc URIAGE Bariésun 100 as fényévekre van ettől!lehet ez a túl sok féle fényvédő együtt nem akar működni csak elméletben!lehet esetleg veszek még egyett itthonra a kertbe vagy testre nem tudom,hiába nézem az összetevő listákat nem értem mi nem stimmel!!
Az első benyomásaim!!:-szeplős,fényérzékeny foltosodásra hajlamos bőröm van amire nem használhatok akármit,számomra a
legfontosabb hogy semmi irritatív ne legyen benne, magas UVAval rendelkezzen és utálom a szilikont is!Szóval így nézve ez maga a tökéletesség,kellemes hidratálókrém állaga van,száraz bőrre ez eleve szuper,egyeltalán nem csíp,nem irritál napi többszöri felkenés után sem,a szemem körül meg sem érzem pedig ez a leggyengébb pontom!maga a fényvédő keverék mint mindegyik van egy kis tükröződő fénye de ez tök normális!Nagyon meg vagyok elégedve most 3 napja folyamatos használat és kerti munka mellett,úgy tűnik hogy a hatása megegyezik a URIAGE 100 as fényvédőjével,ami ugyan ez a tipusú hipoallergén,extrém UVAs!Ha ez így bevállik akkor az ára,az állaga,a mérete és a minősége miatt 100 pont!!Majd ha beüt az extra meleg akkor kiderül mennyivel több a tudása,akkor jelentkezem!Az alattam írónak ma 3 szor kentem be magam vastagon és semmilyen módon nem jön le,nem a fényvédő a gond valami amit aláhasználsz azzal nem kompatibilis,én elötte egy atópiás Eucerin krémmel kenem be magam vastagon és arra kenek két réteget arc,szem,nyak és teljesen egyenletes a bőrömön estig,nem kukacosodik,nem pereg le!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 9.

tara95

2021. június 9.

Ásványi alapozó alatt jól funkcionál, önmagában olajos hatást kelt, minimum le kell itatni a felesleget egy zsepivel, áttetsző púdert mindig teszek rá emiatt.

Nem komedogén, egy db plusz pattanásom nem lett tőle, nem pereg, nem hagy maga után fehér réteget hosszú távon, az állaga is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Vivih

2021. június 7.

Nagyon nagyon akartam szeretni ezt a terméket, mert száraz bőröm van, és olyan fényvédőt kerestem, ami a hidratálás mellett nem hagy fehér réteget és nem fénylik tőle a fejem. Fehér réteget ugyan tényleg nem hagyott, csak egy rövid ideig, utána hamar beszívódótt, azonban felkenés után úgy néztem ki, mint aki belefejelt egy vödör zsírba. Sajnos a púder sem tudta megoldani, akármennyit tettem rá, beszívta és átfénylett. Alátenni reggelente bármilyen más terméket pedig esélytelen, nekem önmagában is kukacosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 7.

klauds

2021. április 22.

Ár-érték arányban kiváló, nagyon tetszett, hogy ekkora kiszerelésben lehet kapni. Kis eldolgozás után a fehér réteg is eltűnik, sminkelni egészen jól lehet rá. Na itt körülbelül a pozitívumok végére értem sajnos, akármennyire próbálkoztam megkedvelni. Minden egyes hidratálókrémem fölé kenve potyog és kukacosodik, ez a fő problémám vele. Érzetre nem szörnyű, de a nehezebb, fényesebb típus, nap végére eléggé átfénylik. Jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

NyBetti

2021. április 17.

Okádék, undorító, fényes vacak. Fuldoklik alatta a bőröm, rettenetes érzés viselni.
Rosszul vagyok, ha csak rágondolok. Zsíros bőrűek messzire kerüljék, a valaha volt legrosszabb naptej élményem, pedig nem is 40 fokban kentem magamra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

szgabi

2021. április 16.

Kb. 3 hete használom minden reggel, így írom a véleményemet. Csak tonert, szemránckrémet és a TO azelainsavas krémjét kenem alá jelenleg, mert a bőrtípusom nem bír el többet. Nyárra szerintem sok lesz, így is átfénylik. Van, hogy ásványi púderalapozót, és van, hogy a Pupa BB krémjét teszem fel rá (utóbbiból sajnos nem a zsíros bőrre valót vettem, azzal valószínűleg jobb lenne...) Nekem nem kukacosodik ezekkel a termékekkel. Valószínűnek tartom, hogy száraz bőrön jobban működik, de egyelőre, amíg nincs 25-30 fok, addig jó lesz. Nyáron majd megpróbálom c vitaminos szérummal, más hidratálás nem fog kelleni nekem. Az, hogy mennyire véd, ebben az áprilisi télben sajna még nem derült ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Más néven Tinosorb A2B. Ígéretes új generációs hibrid (kémiai-fizikai egyszerre) fényszűrő; szilárd halmazállapotú, visszatükrözi a fényt, mint a fizikai fényszűrők, de nincs látható fehér színe. A ma ismert leghatékonyabb UVB és UVA2 szűrő - az UVA2 (320-340 nm) tartományban is véd, ahol a legtöbb fényvédő nem. Emellett kiemelten fototabil összetevő.