Alveola Aloe Vera

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: Elinor95, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Könnyű állagú bőrnyugtató krém 100%-ban stabilizált Aloe Vera lével, allantoinnal, sheavajjal és E-vitaminnal. Értékes összetevői fokozzák a bőr természetes védekező képességét és hozzájárulnak a bőrfelszín mikrosérüléseit helyreállító regeneráló (hámképző) folyamatokhoz. Védi, puhítja és nyugtatja a száraz, érzékeny, felületi hámhiányos bőrfelületet, miközben csökkenti az irritált bőr érzékenységét. A védőkrém az Eredeti Aloe Vera gél vagy Eredeti Aloe Vera spray után alkalmazva segít bezárni a nedvességet a bőrfelszín alatti mélyebb rétegekben, ezzel biztosítva a bőr hatékony hidratálását és ápolását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Szoszi25

2021. november 24.

Testápolónak használom. Pillanatok alatt felszívódik, pihe puha bőrt hagy maga után. Gyakran van szőrtüszőgyulladásom, segít rajt.
Az itteni vélemények alapján kipróbáltam arcon, de az én száraz bőrömnek kevés volt.
Ugyanakkor nem irritál, nem zsírosít. Az összetevői is makulátlanok. Nyugodt szívvel kenem magamra. 5 csillagos, határozottan🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

rtunde

Korcsoport: >54
2021. szeptember 22.

A márka aloe vera géljét évek óta használom, nagyon szeretem. Az elmúlt időszakban a kezemen levő kisebb bőrirritációra használtam a gélt, majd ezt a védőkrémet kezdtem el alkalmazni. A sebgyógyulást felgyorsította.A krém állaga könnyű, nem zsíros , szaga gyógynövényes, de szerencsére nem sokáig érezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Kicsicsajbi

2021. augusztus 15.

Mindenre jó!
Segít a sebgyógyulásban, az arcbőrön jelentkező problémákra és ha csak azért használod, mert szereted a természetes összetevőkkel rendelkező krémeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

Mindenre jó!

Fiszuli

2021. április 5.

Update: Bevezettem az arcápolási rutinba is, reggelre és estére egyaránt. A nappali és éjszakai hidratálómat is kiváltottam vele. Fájt a szívem az elejében, mert imádtam a Neutrogena "hydro" termékcsaládját, de a sok parfüm miatt nem volt az igazi és ha hiszitek, ha nem, de néha még télen is soknak éreztem, főleg az éjszakai krémet. Mixa micellás víz, arcmosás, a márka aloe vera spray-e, utána a napszaknak megfelelő szérumo(ka)t használom, végül pedig ezzel a regeneráló védőkrémmel zárom le a rutint. Mindig ügyelek rá, hogy az aloe vera spraynek, valamint ennek a krémnek is a maradékát bőven szétoszlassam még a nyakamon és a kezemen. Amióta ezt alkalmazom, kézkrémet sem kellett használnom. A mitesszer és pattanás nyomkodás helyei hiper gyorsasággal gyógyulnak, már ha egyáltalán véletlenül valami kijön, a ciklusomtól és a tejtermék-evéstől függően. Semmilyen más termékkel nem veszekszik. Az arcom olyan, mint a babapopsi. A bőröm él, lélegzik, nem izzadok be alá, azonnal tudom rá tenni a nappali sminket is. Pedig furcsán tömény krémnek tűnik, sűrű is, de a bőröm azonnal becuppantja. Az ecsetes korrektorozás és alapozás meg se kottyan neki. A januári-februári időszakban is elég hidratáltságot nyújtott ez a krém, bár szerencsére az alapozóm sem szárítja a bőrömet. Általában 2-3 tubussal is veszek egyszerre, főleg, ha véletlenül akcióban látom. Sokkal lassabban fogy, mint a márka spray-e, de akkor vagyok nyugodt, ha van tartalék. Tényleg egy csodaszer és ahhoz képest fillérekbe kerül. A csomagolása ráncfelvarráson esett át egy pár hete, a márka spray-e pedig teljesen ugyanerre a dizájnra lett alakítva.

Mivel szinte egész nyáron használtam ennek a márkának a spray változatát szőrtelenítés után, úgy döntöttem, hogy beszerzem a gélt is és megnézem, hogy dolgozik együtt a kettő. Mellette viszont megláttam ezt a krémet a polcon és kemény hezitálás után végül ezt választottam és nem bántam meg. Nagyon jótékony, plusz hatóanyagok és vitamin is van benne a gélhez képest és valóban nagyon jó kiegészítő társa a spray-nek. Minden szőrtelenítés után befújom magam, pár perc múlva pedig bekenekedek ezzel. Nagyon jó az állaga, az illata számomra semleges "növényes" illat, nagyon gyorsan beszívódik és nem maradok ragacsos, nem izzadok be alá a legnagyobb melegben sem. Mindenhova (igen oda is) lehet kenni belőle, nálam roppant mód csillapítja a pirosságot, irritáltságot, nem tapasztalok szőrbenövést sehol sem, nincs pirosság és a szőrnövekedés megindulásakor már nincs vakarózás és ebből kifolyólag nincs a bőrömön a száraz "korpás" hámlás sem. Nagyon jól hidratál, puhít, napokig kitart a hatása. Sajnálom, hogy nem vállaltam be hamarabb a használatukat. Aki fél a pepecseléstől - mint én - annak mondom, hogy 5 perc alatt az egész rituálé véget ér. A beszívódásra sem kell többet várni. Isteni jó kiegészítője a spray-nek, soha többet nem hagyom el őket és semmilyen más kencét nem fogok próbálgatni sem. Nagy a tubus és gazdaságos, én például egy meggynyi adaggal bekenem mind a két lábam így, hogy használom előtte a spray-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Elinda

2020. november 2.

Nyáron nagyon csúnyán leégett a homlokom, arcom. Barátnőmtől kaptam kölcsön fél tubussal és valami csoda. Leégés nélkül is elég érzékeny az arcbőröm, semmi nem jó rá, kivéve ezt. Nagyon hamar helyrehozta a bőröm, hegek és foltok nélkül. Azóta vettem a DM-ben és még mindig jó véleményem van. Kenhető, beszívódik, picike pötty is elég belőle így sokáig tart, illata is elfogadható, árban pedig baráti. Ezt használom reggel és este is, minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

szzh01

2020. október 27.

Én is úgy jártam, hogy elfogyott az Aloe Gélem, s a dm-ben mellette megláttam ezt a krémet, gondoltam, teszek egy próbát. Nos, nekem nem igazán vált be.
A leírás szerint hozzájárul a bőrfelszín mikrosérüléseit helyreállító regeneráló (hámképző) folyamatokhoz, védi és, puhítja és nyugtatja a száraz, érzékeny, felületi hámhiányos bőrfelületet, miközben csökkenti az irritált bőr érzékenységét. Hát ez épp nem igaz rá, mert amint egy enyhén sérült (pl felületi karcolás) felületre vagy irritált bőrre kenem, azonnal eszméletlenül csípni kezd és a bőröm is lángolni kezd tőle. Volt, hogy egy finom karcra rákentem regenerálás céljából, s az alig látható kis karc bekenés után vörössé és duzzadttá vált, háromszorosára nőve kiemelkedett a bőrből - alig tudtam lemosni a krémet, hogy megszüntessem, miközben nagyon csípett is. :-(
Ha egészséges, problémamentes bőrre kenem akkor jó (bár az illata nekem feleslegesen erős), de arra meg minek kenjem?!?
Szóval maradok a gél változatnál, mert ez a krém nekem nem használható semmire - majd elkenegetem a kezemre jobb híján kézkrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 27.

Pownie

2020. szeptember 23.

Nyárra, napozás utáni spraynek vettem. Kicsit féltem tőle, mert eddig 99%-os Lily of the Desert aloe vera gélt használtam, ahhoz képest nem tűnt olyan professzionálisnak, de pozitívan csalódtam. A márka aloe vera sprayjével együtt használtam napozás után (a nedves sprayn könnyebb volt szétkenni a krémet, és együtt is javasolták a használatukat), a pirosságot szépen levitte, nem is hámlottam utána.
Most ősszel is elkezdtem használni; egy nap alatt elfújtam egy teljes csomag zsepit - ilyenkor egy hatalmas vörös krumplivá szokott változni az orrom, ami ráadásul még hámlik is. Viszont most két orrfújás között bekentem a krémmel, és semmi nem látszik, mégcsak nem is rózsaszín a bőröm, nemhogy hámlana. Mondjuk a kidörzsölt bőrön csíp rendesen, de megéri használni. Ráadásul hamar felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

svicky

2020. június 19.

Kellemes állagú, semleges illatú, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést. A gél állagú terméküket használtam eddig, főleg a nyári napégések után. A hétköznapokra inkább ezt fogom használni, mert jobban tetszik az állaga és az illata is. Az ára is barátságos, az összetevői is rendben vannak. Könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Bonnieoo7

2020. február 24.

A sima (gél) verzióért ugrottam be a drogeriába, de végül ezt választottam. Hazaérve szinte azonnal elvégeztem a szokásos kézmosást, gondoltam az erősen húzódó, kirepedezett kezemnek "adok inni" . Azonnal beszívódott maradéktalanul, nincs filmréteg, szuper érzés, végre normális a bőröm - olyan mint nyáron. Az illata gyógynövényes, kicsit erős, meglepett, mert azt hittem, hogy olyan semleges lesz, mint a márka többi termékének. Ettől függetlenül fogom próbálni a testem többi részére is, nem hiszem, hogy irritálni fog.🍀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Betaine, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.