Alveola Aloe Vera

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: Elinor95, Módosítva: 2020. január 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Testápolók

Könnyű állagú bőrnyugtató krém 100%-ban stabilizált Aloe Vera lével, allantoinnal, sheavajjal és E-vitaminnal. Értékes összetevői fokozzák a bőr természetes védekező képességét és hozzájárulnak a bőrfelszín mikrosérüléseit helyreállító regeneráló (hámképző) folyamatokhoz. Védi, puhítja és nyugtatja a száraz, érzékeny, felületi hámhiányos bőrfelületet, miközben csökkenti az irritált bőr érzékenységét. A védőkrém az Eredeti Aloe Vera gél vagy Eredeti Aloe Vera spray után alkalmazva segít bezárni a nedvességet a bőrfelszín alatti mélyebb rétegekben, ezzel biztosítva a bőr hatékony hidratálását és ápolását.

Bonnieoo7

2020. február 24.

A sima (gél) verzióért ugrottam be a drogeriába, de végül ezt választottam. Hazaérve szinte azonnal elvégeztem a szokásos kézmosást, gondoltam az erősen húzódó, kirepedezett kezemnek "adok inni" . Azonnal beszívódott maradéktalanul, nincs filmréteg, szuper érzés, végre normális a bőröm - olyan mint nyáron. Az illata gyógynövényes, kicsit erős, meglepett, mert azt hittem, hogy olyan semleges lesz, mint a márka többi termékének. Ettől függetlenül fogom próbálni a testem többi részére is, nem hiszem, hogy irritálni fog.🍀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Betaine, Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.