Alveola Waxing

Ár:   360 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 399 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: honey021, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 399 Ft

Titándioxidos, 100 ml-es, széles görgőfejjel ellátott gyantapatron, hiperérzékeny bőrre. Felmelegítéséhez gyantázógép szükséges.

Érzékeny és hiperérzékeny bőrtípusra ajánlott. Colophonium mentes.

Ár: 399 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Demonshadow

2019. július 12.

Nagyon sokáig csak a natúr változatot használtam, de az itthoni egyedüli gyantázásnál tapasztaltam, hogy egyre több alkalommal vörösödtem ki tőle, és nem csak úgy szimplán vörös pöttyökbe kipattogtak a szőrtüszőim, hanem rendesen bevörösödött a bőröm, ahová felkentem, mint egy égési sérülésnél. Azonnal váltottam erre, és bár emlékeztem, hogy a munkájához anno a mamám is kipróbálta, de nem jött be neki, inkább ez, mint a vörös bőr. Picit megijedtem a vélemények alapján, hogy vastagon kenhető, nem szedi ki a bőrt. Igazából szerinte ma trükk abban van, hogy eléggé fel kell melegíteni, én nem tapasztaltam, hogy ne szedné ki szépen a szőrt. Ha a natúr gyanta nem elég meleg, ugyanúgy csak eltépi a szőröket, avagy ki sem szedi, csak összeragacsozza. Szerencsére nálam irritációt nem okoz. Lehet, hogy a színe miatt sűrűbbnek tűnik, mint a natúr, de nem vettem észre, hogy több papírt használok el, mint a sima társánál, előbb-utóbb úgyis túl sok lesz a papíron és el kell dobni. Lábon, hónaljon, karon és bikinivonalon teszteltem már, nekem ezeken a területeken bevált, bajuszt még nem mertem vele gyantázni, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy arcon mit művel. Akinek hozzám hasonlóan érzékeny a bőre, annak én csak ajánlani tudom.
Egyetlen negatívumként azt lehet felróni, hogy a rózsaszín szín befogja a bőrt, így gyantázás után érdemes a kezelt területeket benzines vattával áttörölgetni, különben tényleg olyan, mintha kipirult volna tőle a bőrünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

kiralykislany

2018. augusztus 22.

Csatlakozom Dorkateo véleményéhez. "Nekem nem vált be ez a típus. Nagyon vastag, nem terül rendesen, kihagyások vannak a bőrömön, amikor felkenem és nem szedi ki alaposan a szőrt." Viszont nekem teljesen átlagos szőröm van, karra, és combra használom, ahol csak gyantázni szoktam, és még így is van, hogy többször át kell kennem egy-egy területet. Csak azért nem 1 csillag, mert használtam már ettől is rosszabb terméket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Dorkateo

2018. augusztus 22.

Nekem nem vált be ez a típus. Nagyon vastag, nem terül rendesen, kihagyások vannak a bőrömn, amikor felkenem és nem szedi ki alaposan a szőrt.
Alvolából nekem az azulénes és normál működik. A többi nem. Erős, vastag, sok szőröm van a lábamon, talán azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Molly01

2018. július 27.

Kb 4-5 éve használom, nagyon meg vagyok vele elégedve, egyetlen problémája, hogy nyáron a melegben kicsit nehezebb a használata, mert jobban folyik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Greta0017

2018. február 23.

Sajnos nem húzta ki minden szálamat...ami a megszokott gyantám esetében nem jellemző. Ezen kívül a több gyantafolt maradt amit nehezen tudtam leszedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Froggy

2016. december 18.

Most használtam először, szerelem első látásra :) Életemben először gyantáztam egyedül, de szerintem jól sikerült, alig maradt egy-két szál, az meg majd legközelebb. Majd még ha kitapasztalom, visszajövök, hogy hosszútávon is ugyanilyen jó e. Tök olcsó, viszont tényleg jól dolgozik. Nekem a bőröm nem hisztis, úgyhogy nem tudom, hogy az irritáció hiánya az most azért van, mert én vagyok király, vagy a termék. Rendeltem a sima változatból is, kíváncsi vagyok, milyen lesz összehasonlítva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

snowyfairy

2016. október 6.

Szuper ez a gyanta. A szokásos fodrászkellékesben láttam és nem hittem el, hogy 400 Ft.
Soha többé nem veszek bolti gyantacsíkot. Ebben semmi allergizáló sincsen, ami kikezdheti a bőrömet.
Update: Kb 6 alkalomra elég a patron. Szóval eléggé kiadós. (Csak a lábaimra használom).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Minike0044

2016. szeptember 23.

Szeretem ezt a gyantát már több mint 10 éve használom ezt a fajtát! Csak, hogy őszinte legyek, kicsit sírhatnékom is van egy két kommenttől. Nem akarok megbántani senkit, de amikor ezeket a negatív tapasztalatokat írjátok a gyantázással kapcsolatban ott java részt nem az anyag a hibás a dologban és ezért felfoghatatlan, hogy laikusok kezébe miért kell professzionális terméket adni. Sajnos nincs mindenkinek érzéke hozzá és nem tudja hogy különbség van a 100 forintos bolt polcain lévő gyantapatron meg papír közt azzal szemben amit negbízható kellékesnél árulnak. Arról nem is beszélve, hogy sokszor pont a szakszerűtlen használat miatt a saját bőrötök is megsérül! Megég véraláfutásos lesz stb. Plusz ugyan ez érzékeny bőrűeknek való pont azért sűrűbb is, hogy ne tépjen annyira, de ebben is van sajnos olyan anyag a colophonium, amire most egyre többen allergiások is. Mindenki legyen körültekintő amikor neki áll egy ilyen műveletnek, ha pedig nem megy, akkor inkább keressünk fel egy megbízható szakembert! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

betty23

2016. július 4.

Számomra ez a gyanta vált be a legjobban. Mindig próbálkozok más változatokkal, de mindig visszatérek ehhez. Az ára se rossz, én százasban szoktam venni 350-400 Ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

pritiriti

2016. június 2.

A többi patronos gyanta úgy volt a leghatékonyabb, hogy már volt pár réteg előzőleg leszedett gyanta rajta. Ez viszont úgy a legjobb, ha minél kevesebb gyanta van rajta, tehát minél több papírral dolgozunk. Ez a papír szempontjából többet fogyaszt, míg másikokkal két csík elég volt a két teljes lábra.
Nekem nagyon-nagyon ragad. Lehet mondjuk, mert tavasszal használtam, de nehéz volt újra-újra felragasztgatni, mert hozzáragadt a kezem is. A szőrt leszedi szépen, csak tényleg vastagon kerül a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!