Alveola Waxing

Ár:   1945 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Mici néni, az összetevőket feltöltötte: Levendulavera, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   1945 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A gyantázás utáni nyugtató gél minden féle szőrtelenítés után alkalmazható.

A gél megnyugtatja és felfrissíti a gyantázás során igénybevett bőrfelületet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gomoripetra

2024. január 25.

Nyilván változott a dizájn az évek alatt, a termék maga sem ugyanaz teljesen összetétele szerint. Bár, nekem nem pumpás, 250 ml-es kiszerelésben van, de szeretem nagyon a vendégeimen használni, sokat jelent. Hozzájárul, hogy nyugodt bőrképpel távozzanak a gyantázás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 25.

Kicsicsajbi

2021. augusztus 15.

Epilálást követően szoktam használni, nagyon jól hűsít és gyorsabban elmúlnak a piros pöttyök a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 15.

betty23

2021. június 10.

Nagyon csípi a bőrömet gyantázás után, főleg a lábamon, de a karomon nem. Ez mindent csinál sajnos, csak nem nyugtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Ad-Namah

2021. március 13.

Hűsít és lehúzza az irritációt, a menta illata is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 13.

Hűsít és lehúzza az irritációt, a menta illata is tetszik.

szofka77

2020. május 26.

1500ftert vettem de odaadtam ingyen baratnomnek, nekem semmit sem segitett, sem husitett....hintopor mellett sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

PaNel95

2017. április 10.

Nagyon jó ez a gél!
Gyantázás után kellemes a hűsítő érzése, egyáltalán nem csíp vagy kellemetlen. Gyorsan bele lehet dolgozni a bőrbe, nagyon gyorsan beszívódik, és teljesen ragadásmentes a száradása.
Nekem mindig kipirosodik a bőröm gyantázás után, pár óra alatt elmúlik nagyrészt, de az érzékenyebb területeken, mint pl. a combom, ott csak másnapra tűnnek el a piros pöttyök maradéktalanul. Ezzel a géllel bekenve látványosan rövidebb idő alatt, 1-2 órán belül még a combomról is eltűnnek a pöttyeim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Nagyon jó ez a gél!

Vattacukor1990

2016. június 10.

Jól esik vele bekenni a szőrtelenített bőrfelületet. Kellemesen hűsíti és frissíti a bőrömet, enyhe mentolos illata van.
A 250 ml-es kiszerelést vettem meg, mert nem tudtam, mennyire fog beválni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

A 250 ml-es kiszerelést vettem meg, mert nem tudtam, mennyire fog beválni.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az egyik legszélesebb körben használt gyógynövénynek, az ún. német kamilla vagy matricaria virágának a kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrjavító (skin conditioning) és maszkoló (nemkívánt illat, íz semlegesítése) összetevő. A kozmetikai cégek elsősorban a gyulladáscsökkentő tulajdonságai miatt használják. Ezen felül a kamilla antioxidáns hatással is rendelkezik.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.