Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 3.

Kategória:   Ajakápolók

Natúr ajakápoló, vaníliavirág és mandarinkivonattal.

eni25

2016. január 28.

Nagyon szeretem. Szerintem mondhatom, hogy 4 éve használom. Nekem is volt olyan, amelyik kicsit darabosabb lett a vége felé, de ez nem fordult elő mindegyiknél. Ápol és nagyon kellemes az illata. Az állaga picit sűrű, de nem vészesen. Nagyon szép színt ad a rúzsnak, ha felvisszük rá. A többi alverde ajakápolónak szerintem vagy elviselhetetlen illata van (pl: meggyes) vagy simán avas illatú (körömvirágos). Eddig "természetes" ajakápolók közül ő vált be leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Imola5

2015. február 1.

Nagyon jó az illata, elég jól ápol. Engem az állaga zavart, túl sűrű volt és darabos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 1.

emkas11

2014. december 19.

Nagyon finom illata van, jól esik a számnak :)
A vége felé kezd kicsit "karcosan" darabos lenni, de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Nagyon finom illata van, jól esik a számnak :)
A vége felé kezd kicsit "karcosan" darabos lenni, de nem vészes.

Szandus

2014. december 12.

jól indított, de megkeményedett és darabos lett, az illata nagyon jó volt az elején de most már csak zsír szaga van és nem a legjobb az ápoló hatása

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 12.

v.szilvia789

2014. augusztus 16.

Kiárusításon árválkodott még néhány darab, gondoltam kipróbálom, mert a körömvirágos régen bevált. Lehet, hogy csak rég óta állt a polcon, de az enyémnek van egy enyhe avas illata, a mandarin épphogy érződik rajta, a vaníliát nem igazán érzem benne. Lehet, hogy ennek eleve ilyen illatúnak kell lennie, de nekem nem kellemes. Az állaga, hatása közepes, kicsit zsírosnak hat és hamarabb eltűnik a számról, mint szeretném. 300 Ft-ot megérte, de többet nem adnék érte.

Aug.16.: levonok egy csillagot, bár igazából kettőt kéne, mert kemény csomós lett az egész, nagyon szúr, amikor kenem, egyre kellemetlenebb a használata és még a fele mindig megvan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

t.reni

2014. július 7.

Finom illatú ajakápoló, nekem nagyon bevált a zsírosabb textúra, bár alapból szárazabba a bőröm, a szám is könnyebben kiszárad. Szerintem kipróbálom a többi verzióban is, ha még hozzá lehet jutni valahol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Babooca

2014. május 16.

2014.febr 15.
Megláttam a DM polcán leárazva, és gondolkodtam, hogy otthagyjam-e vagy sem. Kedves jóvoltából hazajöhetett velem. Hatása jó, nem ragad, és nem annyira zsíros. A Himalaya Herbals ajakápolóinál nekem ez jobban bevált. A többit is elhozom, ha találok még, mert nagyon megéri az árát. Várom már az új kiadású balzsamot is az üzletekbe.

2014.05.16.
Nem tudtam újravenni, rá 3 napra már semelyik DM-ben sem volt. Már alig van benne, de azt kell, hogy mondjam mégsem olyan jó, mint hittem. Ahogy elmászik az a réteg, ami az ajkamon van, már kenhetem is újra, mert kiszárad. Szélben még a hajam is beleragad és eléggé zsíros is. Most vagy megveszem a körömvirágost és végre megtalálom álmaim ajakápolóját, vagy feladom tényleg....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 16.

2014.febr 15.

2014.05.16.

bogibooo

2014. április 12.

Szeretem csakúgy mint a körömvirágos társát. Jól hidratál és szuper áron kapható. Furcsa,hogy már nem gyártják, még az összes DM-ben egy csomó van belőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

2014. március 14.

Nem vagyok megelégedve vele, nagyon zsíros érzet az ajkakon viszont nem hidratál, ahogy eltűnik a szájról olyan mintha semmit sem használtam volna. Kb. mintha sima zsírt kennék a számra. Illatot én egyáltalán nem érzek, csak egy pici avas jellegű valamit felkenéskor. Igaz, hogy csak 300 forint volt, de nekem annyit sem ér meg. A körömvirágosat próbáltam még 2-3 éve Alverdéből, az jobb hatású volt. Ez tényleg a se nem árt se nem használ kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

keettee

2014. március 5.

Én nagyon megszerettem, 2 darabot vettem, mikor kiárusították. Finom az illata, jók az összetevői, jól ápolnak a természetes olajok. A szemcsékről: szerintem valamelyik olaj viselkedik így a szilárdítás miatt, ugyanis ha megfigyelitek, szájjal érintkezve, megolvad és az ajkaitokon nem lesz egy szemcse sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate