Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Ajakápolók

Shea vajat, mangómag vajat, jojoba-és bogyó viaszt tartalmaz, így táplálja és nyugtatja az ajkak finom bőrét. A benne levő borsmenta olajat friss, hűs érzetet bíztosít.

bizsa

2016. december 24.

Ajándékba kaptam. Nagyon tetszik hogy enyhén mentolos, az eostól is a mentolosat használom. A kiszerelés nekem nagyon tetszik, jobban szeretem ezeket a kiszereléseket mint a tekerőset. Viszont nekem egy kicsit nehéz az állaga, így csak estére szoktam használni. Ez előtt a labello kókuszosát használtam estére, viszont ez sokkal, de sokkal jobban hidratálja az ajkaimat. Nagyon tetszik, és biztos hogy újra vásárolnám. Nem tudom, hogy még lehet-e kapni, mivel én több mint egy éve kaptam. Borzasztóan gazdaságos kiszerelés!!!! Még mindig majdnem tele van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 24.

Leti01

2015. november 15.

Egy próbát megér. Tetszett, hogy enyhén mentolos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Egy próbát megér. Tetszett, hogy enyhén mentolos.

lujzi

2015. február 9.

hatásos, bár inkább este használom, mert elég nehéz anyag. nekem nincs bajom a csomagolásával sem. újra nem vásároltam, sok érdekesség rejtőzik még a piacon :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

dobolank

2014. február 2.

Érdekes illata van, nem a rossz értelemben. A hatása viszont érdektelen, sima shea kenésével többre megy az ember...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 2.

Ancs

2014. január 30.

A tégelybe nagyon cuki, az illata is tetszik néha az orromra is használom sajnos az ajkaimnak nem tetszik. :(

Szerk.: Jöttem feljavítani nem is olyan rossz :) Igaz felváltva használom mással is de egy kis idő után úgy tűnik megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Виктория

2014. január 16.

Annyira szeretném szeretni, de nem megy. A körömvirágos közelébe sem ér. Nehéznek érzem, ha felkenem, és sajnos végképp nem hidratál. Kár érte, mert olcsó és nagy mennyiség.
A tégely viszont cuki, megtartom házi ajakápoló készítéshez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

A tégely viszont cuki, megtartom házi ajakápoló készítéshez.

bnagy027

2013. július 7.

Nekem sajnos nem jött be: mikor felkenem, az az érzésem hogy félkiló vazelin van a számon, még csíp is egy kicsit, egy óra múlva meg még szárazabbak az ajkaim, mint bekenés előtt. Ráadásul a kiszerelése sem nevezhető higiénikusnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 7.

eszcs1

2013. június 15.

Egyszeűren imádom, olyan szép színben sikerült beszereznem. Nagyon szép színt ad az ajkaknak, és kellemesen puha lesz tőle, nem ám olyan összeragados. Az árát is megéri. Egyetlen egy aprocska gond van vele, hogy akinek hosszú a körme nehéz kivakarászni a parányi tégelyből, de ez tényleg eltörpül a többi jo tulajdonsága mellett. Tuti újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

feketetea

2013. május 11.

Csudijó! Leértékelten lőttem egy DM-ben és imádom! A borsmenta érezhetően hűsít, és tényleg finoman puhítja az ajkakat, ráadásul bájos fényt is ad nekik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

tedit0506

2013. április 12.

Én még sokat nem használtam,de a carmex kiütötte a számat,azért vettem meg mert jobbak az összetevők és remélem ettől nem lesz bajom.
Eddig tetszik én nem kézzel,hanem fülpiszkálóval szoktam használni.Igaz,hogy így kicsit pazarlom de ha fogyóban lesz sem kell körömmel kapargatni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.