Alverde

Ár:   €3   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: GoldTree, az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Ár:   €3
Kiszerelés:   1,7 g

3 az 1-ben, szemhéjfesték, szemhéjfesték-bázis, highlighter.

01 Champagne színben kapható.

Luunar

2020. január 27.

Kerestem árban és minőségben megfelelő természetes highlightert, és azt hiszem megtaláltam. Mindennapos használat mellett is lassan fogy, és gyönyörűen csillog. Teljesen elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

herczegno33

2018. december 14.

Alverde all in one - zöld színűben is lehet kapni, nagyon szép intenzív színe van. Napi használatra tervezem használni. Eddig úgy tűnik száraz és nedves ecsettel is szépen eldolgozható.
Szoktam a szemhéjamra egy kis essence matt áttetsző púdert tenni- azzal fixálom. Így tartósnak bizonyul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

IdunLilith

2018. július 15.

Nekem bevált, szemhéjpúdernek kiváló, csak nagyon kicsit porol, de nem vészes. Eléggé tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Eperhercegno

2018. március 7.

Highlighternek használom, imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Highlighternek használom, imádom :)

kovacsfruzsika

2017. október 18.

Imádom! Szemhéjfestékként használom, ha csak naturan akarom a szemem tussal kihúzni, nagyon tartós és nem hagyja elkenődni a tust nap végére sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Nancika

2017. január 15.

Annyira multifunkciósra akarták, hogy végül egyik feladatát sem tudja ellátni. Szemhéjfestéknek fakó, bázisnak túl csillogós, highlighternek viszont azért mégis túl fehéres/pigmentált. Tartósnak relatív tartós, de engem egyáltalán nem győzött meg egyik módon sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0