Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbscale, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csirip74

2015. június 14.

Jelenleg ez a munkahelyi szappanom. Semleges enyhe illatú, sokáig elég, nem fogy hamar, jó áron vettem. Egyetlen kis hibája van, hidegebb időben szárítja a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

pannababo

2015. március 1.

Remek, intim mosakodáshoz használom , de az egész testemen jó. Tökéletes, sokáig tart, finom az illata. Ultraérzékeny bőrre csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Kiara

2014. november 23.

Szeretem az Alverde szappanait. Olcsóbbak, mint a tusfürdő.
Kíváncsian teszteltem ezt a verziót, és nem csalódtam. Krémes szappan, nem szárít, diszkrét az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Szeretem az Alverde szappanait. Olcsóbbak, mint a tusfürdő.

agieper

2014. november 8.

Fincsi "babaillatú", ár/érték arányban maximálisan meg vagyok vele elégedve. Nálunk kézmosásra szolgál, párom néha fürdik is vele, ha ezt találja meg. :)
Remek kis szappan, a többi alverdéshez képest nem találok nagy különbséget, azokat is szerettem. Nem szárít és nem fogja össze a szappantartót, mint az epres társa.

update: sajnos repedezik a vége felé közelítve, az illatát is veszti, az utolsó negyedét legszívesebben kidobtam volna. A jelenlegi választékból nekem egyedül a rózsás verzió marad egyben és őrzi meg az illatát is végig, viszont az megfogja a kerámia szappantartót... dilemma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Beleza

2014. november 7.

Olyan cuki volt a csomagolása, meg én mindig szappant használok arcra meg testre is (megjegyzem azóta nincs az arcomon pattanás) szóval 290 Ft-ért landolt a kosárban. Mondom, ha arcra nem is lesz elég jó, testre lazán elhasználom. Félbevágtam, h beférjen a szappantartómba, de bakker, alig akar elfogyni. És ez most azért nem pozitív tulajdonság, mert ezzel az is együtt jár, h egyáltalán nem habzik. 5 percig dörzsölöm a tenyeremhez, h vmi anyagot nyerjek ki belőle, de mire az arcomhoz ér a hab, eltűnik a kezemről!Mi ez, vmi mágia-szappan?!Ha a testemen siklatom végig (mert itt mrá nem vállalom időhiány miatt a kézről átkenést) ott is eltűnik mire le akarnám mosni. Most ez hogy van? Ennyire beissza a bőröm? De emiatt meg nem érzem, h megmosakodtam volna. Na mindegy, sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

Heléna

2014. október 19.

Én mosakodáshoz használom. Az én bőrömet nem szárítja, kellően habzik és kellemes diszkrét illata van. Azonban valóban a vége fele kezd már repedezni és olvadozni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

crazy cat lady

2014. július 7.

az alverde szappanok közül ez a legjobb! krémes habja van, jó érzés vele kezet mosni. az illata olyan babás, kellemes, és meglepően gyenge, mert elég elöl van benne a parfüm. Kézmosó szappannak vettem, de zuhanyzáshoz is ki fogom próbálni. Annak is örülök,hogy nincs benne színezék és 300 ft-ért nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

MayaBaba

2014. május 12.

Rendkívül krémes, lágy habja van, isteni az illata. Jól tisztít, nem szárítja a bőrt. Arcmosó szappannak és fürdéshez használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

Nessy

2014. április 25.

Csak kézmosáshoz vettem, de tökéletesen megállja a helyét(fürdéshez is jó lenne). Finom illata van(egy babának talán már túl illatos), nem szárítja a kezeimet, lassan fogy. Megéri az árát, korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

senskin

2014. április 20.

Nagyon jó szappan, szeretem. Finom, szolid, babás, kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 20.

Nagyon jó szappan, szeretem. Finom, szolid, babás, kellemes. :)

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.