Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leoncsi, Módosítva: 2017. március 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alverde védőkrém, bio sheavajjal és bio kamillával, nagyon érzékeny bőrre

Az alverde babaápoló krém bio kamillavirág kivonattal és az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó értékes sheavajjal gyengéden óvja az érzékeny bababőrt a külső környezeti hatásokkal szemben - mint a hideg időjárás és szél. Jótékony védőréteget képez a bőrön. A magnéziumásványokat tartalmazó formula erősíti a bőr védőrétegét és hidratálja azt.

Ellenőrzött natúrkozmetikum. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot és tartósítószert, valamint ásványi olaj alapú összetevőket. A felhasznált összetevők kiválasztásánál előnyben részesítettük az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagokat! Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Babakorból bőven kinőve is hasznos, olyan igazi téli krém :) Csípős szeles / náthás időkben szuper ajak/orr ápolására és kisebb hámsérülésekre (az Alverde baby pflegecreme bio-sheabutter bio-kamille nevezetű termékkel együtt).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

CandyCurses

2020. június 26.

Ez csodakrém. Bár klasszikus krémként nem használom.

Arclemosónak vettem, mikor olvastam, hogy a koreai bőrápolás első lépése egy olajos tisztítás. Sminklemosásra kiváló.
Egész arcra csak akkor használnám, ha mint ahogy előttem írták, bicikliznék, vagy moszkvai télben kéne sétálgatnom.

Amire kegyetlen jó, az a sebek, száraz foltok eltüntetése. Olyasmi, mint a Bepanthen, csak sokkal jobb. Egyszer tűvel nekiestem az orromon egy pattanásnak, másnapra maradt egy hatalmas barnás-piros folt/heg, ami azt hittem, marad örökre. Két napig (itthon voltam) vastagon bekentem vele az orromat, és se heg, se színelváltozás nem maradt utána.

Most nemrég a "karantén" alatt pedig valami ismeretlen okból kiszáradt a szám széle, de úgy, hogy vérzett, ahogy beszéltem, ettem, és lusta voltam bekenni, nem is múlt el. Aztán ahogy rákentem, megint 2 nap kellett, hogy nyom nélkül elmúljon az egész. Úgyhogy nekem ebből a krémből jelenleg van itthon 3 tubus, szerelmes vagyok belé.

Éjszakára csak vékonyan használom a seben, mert ha olyan helyen van, úgyis a párnán marad a nagyja. Főleg napközben kenem be nagyon vastagon. Nagyon sűrű, így nem csöpög, és nedvesen tartja a sebet, amitől az gyönyörűen begyógyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Ez csodakrém. Bár klasszikus krémként nem használom.

RachelNews

2019. szeptember 16.

Végső elkeseredésemben körbe néztem a baba cuccok közt a DM-ben, ugyanis olyan krémre volt szükségem aminek szépek az összetevői és bitangul hidratál. Hát milyen jól tettem, hogy ezt választottam! A szemhéjamon, nyakamon és a kézhajlatomban lévő ekcémának másnapra nyoma sem volt. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

citromkrem

2019. július 7.

Hideg és szeles időben biciklizéshaz szokatm használni. Nagyon nehéz krém, nem szívódik fel, viszont megvédi a bőrömet a kiszáradástól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

Kiscsillag22

2019. május 23.

Bevált. Arckrémként használom több, mint egy éve. Szeretem a kicsit testesebb, zsírosabb állagú krémeket, amit a száraz, érzékeny bőröm is meghálál. Nem bántja a bőröm, nem okoz pattanásokat és kellően hidratál. Jól lehet rá sminkelni is. Nálam újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

natasa

2019. április 3.

Kézre használom. Kicsit zsíros, így nehezebben szívódik fel. Cserébe viszont jól hidratál, szépen ápol. Éjszakára kenem be vele a kezem, így nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

writa

2019. március 14.

Magamnak vettem, szeles időben használom biciklizéshez, hogy ne száradjon ki a bőröm olyan könnyen. Bevált, nehéz, lassan bszívódó krém, de nem szárad ki a szélben sem a kezem és az arcom. Még a hidegegérzetet is tompítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

asztromélia

2019. január 25.

En nem szeretem, nem vedi a gyerek boret rendesen, meg masnap is piros a kis arca es ki is szarad. (0 fok folott viszem ki csak es akkor is max masfel orara). Az illata jo es elkenni sem nehez, de masik utan nezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Lillababa

2019. január 10.

Sajnos a babám arcán kijött az ekcéma a krémtől, nagyon érzékeny az illatanyagokra sajnos. Nekem is van ekcémám, de az én arcomat nem bántotta, szóval érdemes kis területen tesztelni mielőtt egész arcra keni az ember. Egyébként teszi amit ígér és puhítja is a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

HexenDAB

2018. március 16.

A nagy mínuszokban az 1 évesem és a saját bőrömre is kentem, mikor kimentünk sétálni. Mindkettőnknek érzékeny bőre van, de megóvott minket a kipirosodástól és a széltől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate