Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leoncsi, Módosítva: 2017. március 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Alverde védőkrém, bio sheavajjal és bio kamillával, nagyon érzékeny bőrre

Az alverde babaápoló krém bio kamillavirág kivonattal és az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó értékes sheavajjal gyengéden óvja az érzékeny bababőrt a külső környezeti hatásokkal szemben - mint a hideg időjárás és szél. Jótékony védőréteget képez a bőrön. A magnéziumásványokat tartalmazó formula erősíti a bőr védőrétegét és hidratálja azt.

Ellenőrzött natúrkozmetikum. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot és tartósítószert, valamint ásványi olaj alapú összetevőket. A felhasznált összetevők kiválasztásánál előnyben részesítettük az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagokat! Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

natasa

2019. április 3.

Kézre használom. Kicsit zsíros, így nehezebben szívódik fel. Cserébe viszont jól hidratál, szépen ápol. Éjszakára kenem be vele a kezem, így nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

writa

2019. március 14.

Magamnak vettem, szeles időben használom biciklizéshez, hogy ne száradjon ki a bőröm olyan könnyen. Bevált, nehéz, lassan bszívódó krém, de nem szárad ki a szélben sem a kezem és az arcom. Még a hidegegérzetet is tompítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

asztromélia

2019. január 25.

En nem szeretem, nem vedi a gyerek boret rendesen, meg masnap is piros a kis arca es ki is szarad. (0 fok folott viszem ki csak es akkor is max masfel orara). Az illata jo es elkenni sem nehez, de masik utan nezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Lillababa

2019. január 10.

Sajnos a babám arcán kijött az ekcéma a krémtől, nagyon érzékeny az illatanyagokra sajnos. Nekem is van ekcémám, de az én arcomat nem bántotta, szóval érdemes kis területen tesztelni mielőtt egész arcra keni az ember. Egyébként teszi amit ígér és puhítja is a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

HexenDAB

2018. március 16.

A nagy mínuszokban az 1 évesem és a saját bőrömre is kentem, mikor kimentünk sétálni. Mindkettőnknek érzékeny bőre van, de megóvott minket a kipirosodástól és a széltől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

redrick

2018. január 9.

Ismét ötcsillagos Alverde minőség! Babylove védőkrémet vált, mert az egyik dm pont kifogyott belőle, gondoltam beruházok erre a termékre, sokat használtam a tusfürdőjét tavaly. Ugyanaz az igényes, kamillás natúrillat, az állaga olajos, nehéz, ami számomra szükséges télen, ugyanis kézkrémként fog funkcionálni, a táskámban mindig kell legyen egy. Kiválóan hidratál, hamar beszívódik - selymes bőr, ápolt kezek szeles időben is. Ezek a kis kiszerelések hónapokig kitartanak nálam (és legalább nem romlanak meg), évszakoktól függően változó intenzitású használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Sielu

2017. május 27.

Egészen jó krém, de nekem kissé zsíros. Kézkrémnek próbáltam használni, de nagyon sok időbe tellett, míg felszívódott. Mivel vannak jobb alternatívák, biztosan nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

random

2017. május 8.

Eléggé zsíros, úgyhogy sokáig tart mire felszívódik, de szépen hidratál. Az alverde gleccservizes krémjével kevergetem, attól függően hogy épp milyen az idő és milyen állapotban van a pofám, de meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

Leoncsi

2017. február 4.

A tél elején vettem a krémet, és nagyon elégedett vagyok vele. Korábbi társával ellentétben ezt könnyű kivarázsolni a tubusból. Valóban sűrű és zsíros krém, de egy kávé alatt tökéletesen beszívódik. Először az orrom és homlokom területét nem kentem vele, mert ott zsíros a bőröm, de néhány nap után rájöttem, hogy ott is kell, mert a mostani nagy mínuszok ott megviselték a bőröm, míg az arcom területén, ahol sokkal szárazabb és érzékenyebb a bőröm, a krém nagyon jól megvédte. A kiszerelése mindennapi használat mellett 2 telet is kibírna, de az ára egy télre is rendkívül jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate