Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: borima, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult változat

A bio kamilla kivonatot és shea vajat tartalmazó alverde fürdető és sampon rendkívül kíméletesen és gyengéden tisztítja meg az érzékeny bababőrt, irritáció nélkül. A shea vaj, amit a karitéfa terméséből, a shea dióból nyernek, az egyik legértékesebb növényi zsírnak számít a világon. A kamilla a bőrnyugtató tulajdonságai miatt számít értékesnek. pH-semleges összetétele nyugtatja az érzékeny fejbőrt, simává és könnyen fésülhetővé teszi a baba haját. Parfümmentes, könnyen kenhető formulával.

davidkriszti

2019. október 8.

A kislányomnál használtuk a születését követően úgy egy éves koráig. Én szerettem a régi illatát, amit sajnálok, hogy nincs. A lányom bőrének sajnos nem volt megfelelő. Ekcémás a bőre és ez a fürdető és sampon sajnos nem vált be. Még fürdetőnek jobban bejött, mert egy jó krémmel nem viszketett neki fürdés után, de sajnos samponként nem vált be, mert minden használat után eszméletlenül vakaródzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

hetesiedit

2019. július 9.

Most, hogy a kisfiam két éves elmúlt, és aktívabban koszolja össze magát napközben :-) , érezhetővé vált, hogy a gyógyszertári fürdetőkrémen kívül valami másra is szükség van. Főleg a napi hajmosás miatt. Nagyon megtetszettek a natúr összetevők. Ki is próbáltuk, és beigazolódott, hogy ez nekünk kell! Nagyon natúr, ugyanolyan babaillatú tőle a gyermek, mint előtte, sőt :-) A haját szárítás után könnyű kifésülni, egyáltalán nem csípi a szemét, nagyon jól tisztít, ápol, táplál. Maximálisan elégedettek vagyunk. Könnyű beszerezni, az ára is szuper. Amikor megláttam a boltban, a legelső benyomásom az volt, hogy milyen nagy :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

CintreLow

2019. május 21.

Magamnak vettem, mivel extra száraz és érzékeny a bőröm. Nekem nem vált be, kifejezetten szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

85eva

2019. április 15.

A picikémnek vettem, és nem száradt tőle a bőre. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

A picikémnek vettem, és nem száradt tőle a bőre. Elégedett vagyok vele.

delila6400

2019. április 12.

A régivel ellentétben ennek semmilyen illata nincs, az hiányzik. Viszont kevesebb lett az összetevő és a glycerin átkerült a 3. helyre, úgyhogy örülök.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

VeronikaB

2019. február 26.

A régi típusát használtuk már 2 éve(kb egy éves kortól), de az új is bevált. Nem irritál, nem szárít, nincs különösebb illata (amit én egyáltalán nem bánok, sőt!) Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate