Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2014. január 2.

Kategória:   Tusfürdők

Hab állagú babafürdető.

hbscale

2013. november 22.

Jól tisztít, selymes lesz tőle a bőröm (szászszorszép-, kamilla-, körömvirág-, és árnika-kivonat is van benne). Különben is, ha a babáknak jó, akkor nekem is. :) Az illata szerintem semleges, de azért érződnek a fentebb felsorolt hatóanyagok. Az INCI-je csúcs, de miért kell a babáknak parfüm ? Valószínűleg túl gyógynövény-illatú lenne. 700 Ft volt, és 150 ml-es ! Tapasztalatom szerint nem minden DM-ben van, szét kell nézni érte. Eddig ötös. Szerkesztés: Nem látom mostanában, szerintem nem gyártják már. Kár !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 22.

Mycroft

2013. április 4.

Én is arclemosónak használtam és sajnáltam volna, ha tényleg megszűnik. Mivel idén még nem találkoztam vele a dm-ben, kezdtem feladni a reményt és kénytelen voltam mást venni helyette. Ma viszont láttam, hogy újra van belőle (legalábbis a szolnoki buszpályaudvarnál lévőben).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

egifeny

2013. február 20.

meg kiarusitason vettem, most hasznalom, arclemosonak, kar h megszunt! szeretem az illatat, gyengeden tisztit, nem szarit! ujravevos lett volna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Lorelaig

2012. augusztus 2.

Használat után tisztává és puhává varázsolta az arcomat. És nagyon jó ez a pumpás kiszerelés is:)!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Rony

2012. június 21.

Le van árazva, pontosabban kiárusítás címke van a flakonján, nem tudom, lehet megszüntetik. 449 Ft-ért vásároltam a napokban.
Mivel a sampon és tusfürdő bevált, gondoltam miért ne? Használtam arclemosóként is, de az én kombinált/zsíros bőrömre nem igazán volt jó, így tusoláshoz is kipróbáltam, és erre tökéletesen bevált. Nem szárít, kellemes, lágy habot képez a pumpa, ami megfelelően hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

egerke

2012. február 14.

Leárazva sikerült vennem kb 400 ft-ért, így nagyon megérte, amúgy 1000 ft körül van. Arclemosónak használom, és nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.