Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Egyéb

Pelenkakiütés elleni krém bio sheavallal és bio kamillakivonattal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

drposza.szabina

2014. november 17.

Én a kislányom arcára vettem, a szeles időben való sétákhoz. Az állaga nem tetszik és az illata sem. A hatása nem rossz, de semmi különös...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Malachite

2014. július 24.

Na, akkor leszek első:)
Régóta kerestem egy olyan terméket, ami hatásosan lehúzza borotválás után a hajlatokban fellépő csúnya gyulladást, mivel ez eddig nagyon megkeserítette a szőrtelenítési procedúrámat... Olyan terméket kerestem amiben van cink-oxid és gyulladáscsökkentő is, ez pedig megfelelőnek tűnt.

Bár nem rendeltetésszerűen használtam, de jelentem, csillagos ötösre vizsgázott! Meseszépen megszüntette az irritációt, a pirosságot, se szőrbenövés, se kiütések, se semmi, komolyan el se akarom hinni!

Én ugyan a mini-kiszerelést vettem meg, de ezek után egész biztosan megveszem a nagyot is, azt hiszem akciós is!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Na, akkor leszek első:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0