Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2019. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Megújult változat

Az alverde arctisztító hab három feladatot lát el egy lépésben: a bio lime- és almakivonatot tartalmazó formulája gyengéden megtisztítja bőrt, alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Az arctisztító hab még a vízálló sminket is eltávolítja, valamint tonizálja és felfrissíti a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dreammiyss

2021. április 8.

Olajos sminklemosás és egy langyos vízzel való arcmosás után használom. Felrázás után akár egy pumpányi is elég a teljes arcra. Teszi a dolgát, viszont lehet egy kissé szárítja az arcbőröm. Több összetevője is van, ami nem tetszik, főleg az alkohol. A parfumért sem vagyok oda, amióta próbálok odafigyelni az összetevőkre, de ennek legalább kellemes az illata. Nem fogom többé újravenni, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Reka222

2021. március 23.

Szerintem szárít, és túl illatos. Elég sok az illatanyag, még akkor is, ha a lista alján van.
Nem is nagyon tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Nem is nagyon tisztított.

Kejkoo

2021. március 23.

Nagyon jó az illata, jól tisztít, nekem zsíros a bőröm ezért nem is szárította ki nagyon durván és viszonylag sokáig bírta, annak ellenére hogy eleinte féltem tőle hogy a hab állaga miatt hamar ki fog ürülni.
Egyszóval abszolút megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Egyszóval abszolút megéri!

Brygo

2021. március 14.

Ár/érték arányban szerintem jó termék, szépen leszedi a sminket is, de valahogy mégsincs utána az az igazi tisztaság-érzete a bőrömnek, bár részemről ez általánosságban elmondható az összes hab állagú tisztítóról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Emma23

2021. január 29.

Nagyon szeretem a habzó lemosókat és ez volt az egyik kedvencem. Szépen tisztított és nem lett pattanásom tőle. Viszont elkezdtem a tudatosabb bőrápolást ezért nem valószínű hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 29.

Kayla

2021. január 13.

Nem szerettem ezt a terméket, mert bár az illata tényleg almás, valahogy túl alkoholosnak éreztem. Szárított is, és a bőrképemen sem javított a használata. Azt nem tudom, hogy kifejezetten rontott-e rajta, mert egy elég problémás időszakon ment éppen keresztül az arcbőröm, ráadásul más termékeket is használtam, sokat stresszeltem. Mindenesetre éreztem, hogy nem szívesen nyúlok érte, így nem mertem vele tovább próbálkozni és megváltam tőle, mielőtt teljesen elfogyhatott volna.
A csomagolás egyébként nagyon esztétikus, tetszett a hab állaga és az ár is kedvező, ha valakinek esetleg beválik a termék. Én viszont nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

dzsuzsanna

2020. november 27.

Imádom a habtisztítókat, és igyekszem natúr kozmetikumokat választani. Ez is szuper állagra, klasszikus nyomós adagolás, kellemes illat. De nekem kevés. Nem tisztítja eléggé a bőröm, ezért a pattanásaim is jobban kijöttek, amíg ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Dorothy007

2020. július 27.

Én nagyon nagyon szeretem. Már többször vettem újra. Mivel zsíros kombinált bőröm van, így nekem nem szárít túlságosan, mint ahogy itt többen is írták. Épp jó 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

annaso12

2020. július 27.

Tetszik a habformátum, nekem egy nyomás elég. Gyengéden tisztít.A kelleténél jobban szárít viszont, ezért lehet hogy megpróbálkozom egy másik Alverdés habbal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Guppi

2020. július 7.

Nagyon finom az illata. Jól habzik, szépen tisztít. Nekem nem szárít. Nagyon kevés kell belőle így gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol