Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2019. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Megújult változat

Az alverde arctisztító hab három feladatot lát el egy lépésben: a bio lime- és almakivonatot tartalmazó formulája gyengéden megtisztítja bőrt, alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Az arctisztító hab még a vízálló sminket is eltávolítja, valamint tonizálja és felfrissíti a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná.

Tvylvis

2019. november 18.

Nagyon tetszett, már vettem is belőle utánpótlást. Elsősorban reggel használtam, kíméletesen és alaposan leszedte az éjszakai krém esetleges maradékát, izzadságot stb. Lágy, finom és dús a habja, az utolsó cseppig hozza ezt az állagot. Nem szárította a bőröm, még akkor sem éreztem ilyen hatást, ha az arcmosás és a krémezés közt fél óra is eltelt. Jó árban van, könnyen beszerezhető. Ez egy nagyon jól sikerült darab az Alverdétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

csipet91

2019. október 4.

Elsőre én nagyon szerettem ezt az arctisztitó habot. Tökéletes elégedett vagyok vele most is, csak közben más fajtát próbálok ki. Mindig újra veszem, mert a párom előszeretettel használja. És talán ez az egyetlen ilyesmi dolog amit még szeret is, mert felfrissíti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Nikolett05

2019. szeptember 20.

Gondoltam arctisztításhoz, ápoláshoz kipróbálom az alverde termékeket is. Erre a habra + Q10 arcápoló szérumra esett a választásom. Jó kis kombónak bizonyult :) Alapozót, szemfestéket micellással leszedem. Utána habbal lemosom az arcom, krém és pihepuha tiszta bőröm lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

szilvida

2019. augusztus 15.

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. A kamillás változatot vettem meg, valamiért azzal jobban szimpatizáltam. Az illata nagyon kellemes, tisztít is szuperül és hidratál. Sima arctisztításra és smink eltávolításra is használom. Teljesen tökéletes. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Heine

2019. augusztus 14.

Inkább a kamillás verziót vegyétek, ez sokkal büdösebb, kellemetlen érzés vele mosakodni. A hatása ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Hygi

2019. június 11.

A termék hozza amit ígér. Egy smink eltávolító kefével használom, szépen leszedi a maradék sminket és a szennyeződést is.
Illata nagyon kellemes almás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Illata nagyon kellemes almás.

Tamarv

2019. május 20.

Imádom! Ez a termék előtt Garnier micellás vizet használtam, mint az előttem hozzászóló, de gondoltam kipróbálok egy habot és erre esett a választásom. Azon kívül, hogy szerintem nagyon kellemes illata van, szépen leszedi a sminkem és puhává varázsolja az arcbőrömet. Én csak ajánlani tudom, mert nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Korea25

2019. május 1.

Már kb egy hónapja használom és én nagyon szeretem, kellemes az illata nem irritálja a bőröm és a szememet,előtte Garnier micellás vizet használtam,nem vagyok sem allergiás és érzékenynek sem mondanám a bőröm,de attól konkrétan másnapra be dagadt a szemem illetve nagyon fájt ami csak pár napra rá múlt el... egy picit féltem ettől is,de azon kívül,hogy használat után be kell krémezni az arcom mert picit azárítja nincs vele bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol