Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2019. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Megújult változat

Az alverde arctisztító hab három feladatot lát el egy lépésben: a bio lime- és almakivonatot tartalmazó formulája gyengéden megtisztítja bőrt, alaposan eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút. Az arctisztító hab még a vízálló sminket is eltávolítja, valamint tonizálja és felfrissíti a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná.

Dorothy007

2020. július 27.

Én nagyon nagyon szeretem. Már többször vettem újra. Mivel zsíros kombinált bőröm van, így nekem nem szárít túlságosan, mint ahogy itt többen is írták. Épp jó 😉

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 27.

annaso12

2020. július 27.

Tetszik a habformátum, nekem egy nyomás elég. Gyengéden tisztít.A kelleténél jobban szárít viszont, ezért lehet hogy megpróbálkozom egy másik Alverdés habbal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Guppi

2020. július 7.

Nagyon finom az illata. Jól habzik, szépen tisztít. Nekem nem szárít. Nagyon kevés kell belőle így gazdaságos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

andus81

2020. július 1.

Szeretem, hogy natúrkozmetikum! Jól tisztít, jó az illata! Kicsit szárítja a bőrömet, de mivel egyébként is hidratálnék utána, ezt elnézem neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

cherrybomb4

2020. június 17.

Az illata finom, és kb a flakon feléig tetszett is ez a csikorgós-tiszta hatás, de aztán rá kellett jönnöm, hogy szanaszét szárítja a bőrömet :( vörösség, kis pattanások, addig ment a hiszti, amíg le nem cseréltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Manov

2020. május 15.

Szeretem a natúrkozmetikumokat ezért esett rá a választásom. Reggelenként szoktam vele tisztítani a nedves arcomat. Két pumpányi adagot használok egyszerre és gyengéd körkörös mozdulatokkal viszem fel az arcomra. Felvitelt követően két percig hagyom hatni majd langyos vízzel öblítem le. Ezt követően micellás vízzel törlöm át az arcom, végül pedig tonikot használok. Felfrissít reggelente.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

bogyo95

2020. május 8.

Barátnőm ajánlotta ezt az arctisztítót. Pár napja használom, de meg vagyok vele elégedve. Jó érzés az arcomnak, kellemes a habja. Az illata nekem kicsit erős de elviselhető. Összességében nem bántam meg, hogy megvettem, újra fogom venni majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

kszilvia89

2020. május 5.

Egy pár hete vásároltam, tavaly nyáron vettem egy arctisztitó kendő csomagot ugyanebben az illatban / designban, mert biciklivel jártam munkába és jól esett a tekerés után gyorsan egy ilyen nedves kendővel átmenni az arcomon. Aztán mikor láttam, hogy van ugyanilyen arlemosó hab is, gondoltam adok neki egy esélyt. Jól tettem.... csodásan passzol a FOREO-mal. A készülékre szoktam rányomni egy-2 pumpával reggel és este is, imádom az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

googles

2020. április 11.

Nekem tokeletes lemoso, imadom az allagat, az illatat, a tisztito hatasat es szeretem a habokat a sminklemosashoz (utalom dorgolni az arcom es nem szeretem, ha vatta vagy kendo is kell).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 11.

vgeorgina

2020. február 21.

Imádom az illatát, nem csíp, és az én gyengébb hétköznapi sminkemet jól eltávolítja - erősebb rúzzsal már meggyűlik a baja. Az összetevői annyira nem tetszenek, valamint meglehetősen szárít is emiatt, így max kiegészítő arctisztító lesz egyéb termékek mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol