Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Lime és alma kivonattal.

kissbianka81

2020. szeptember 24.

Túl erős az illata! Nekem sajnos nagyon nem vált be, kiütötte az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Túl erős az illata! Nekem sajnos nagyon nem vált be, kiütötte az arcom.

Bozizu

2020. július 7.

Extra zsíros bőrnek mint halottnak a csók. Sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Extra zsíros bőrnek mint halottnak a csók. Sajnos.

Manov

2020. május 15.

A megújult változatát használom. Szeretem az alma illatát, számomra kifejezettes kellemes. Jól hidratál, és ideig-óráig valóban matt hatása van, de pár óra elteltével ugyanolyan zsíros az arcom, mint felvitel előtt. Önmagában és smink alá is szoktam alkalmazni. Hidratáló krémek terén jelenleg még kísértletezek, mert nem találtam meg az igazit. A termékkel elégedett vagyok, többször újravásároltam már, de nem szerelem kategória.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Horvathangelika1

2020. április 7.

Még régebben vettem, de valamiért nem tetszett ezért nem is használtam. A hetekben újra előkerült. Nagyon kevés is elég a száraz bőrömre, tényleg mattítja de közben nagyon jól hidratálja is. Az illata tetszik, bár tényleg elég erős. Az állaga kissé nyálkás szerintem, és túl folyós, nem szokványos krém. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 7.

Alexandra9

2020. március 31.

Hogy lehet egy naturkozmetikumnak ilyen erős és ilyen mű "illatot" adni. Egyszerűen számomra emiatt kellemetlen a használata. A krém amúgy könnyed, gyorsan beszívódik és a hatásával is elégedett vagyok, azonnal mattít, de egy szárazabb időszakot már nem tud kezelni. Nem rossz krém, de az illata miatt csak nagyon ritkán használom, akkor sem jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

sackoka

2020. március 18.

Hol is kezdjem! Megvettem mert elhittem neki, hogy majd mattítja a bőröm, na az egy nagy átverés, egyáltalán nem hozza a várt hatást. Hidratálni hidratál, de amiatt, hogy fényes lesz tőle az arcom, csak esténként használom. Az illata borzalmas, mű is és büdös is, de szerencsére hamar elillan, ami viszont a helyében marad az is valami borzalom ez a tipikus natúr kozmetikumokból áradó szag (Pompom esetében tapasztaltam még). Egyszóval nem igazán szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

SchmitterBettina

2019. október 5.

Nekem zavaró az a mű alma illat, mivel el van látva. Bekenés után zavaró fullasztó réteget érzek a bőrömön és szerintem ez miatt nemhogy mattít, de sajnos pár óra elteltével jobban zsírosodik az arcom. Használgatom most a hidegben, de most meg nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

Kriszti86

2019. szeptember 3.

Sajnos ettől a krémtől fénylik még csak igazán a bőröm :( Egyáltalán nem mattit.. Illata nem rossz,de ennyi.Még mindig keresem az igazi zsíros bőrre való krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

brigi50c

2019. augusztus 9.

Nagyon csinos volt a csomagolása, megmondom őszintén, emiatt vettem le a polcról, mert cuki volt :) De az illata is finom, és bár én sosem használok hidratálót a nagyon olajos bőrömre (konkrétan konzervhering vagyok nap végére bármilyen púder/setting spray kombóval), ez a cucc tényleg mattít és hidratál is, nagyon kellemes. Este szoktam vele bekenni az arcom, reggel áttörlöm a szemem környékét a Garnier kombinált bőrre való micellás vizével, pár fújás a Catrice matt prime & fine-ból, és rendben is van a fejem a smink alá. Reggel is próbáltam, úgy sem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Reni07

2019. július 27.

Naggggyon zsíros a T vonalam nyáron. Megláttam a DM-ben gondoltam mit veszíthetek??? Párszáz ft. És használ. Nem mondom, hogy nem zsírosodik a bőröm, de sokkal kevésbé, mint nélküle. Nos az ára jó, a hatása jó. 5* ;)

Update:A homlokom tele lett pattanással. Sajnos le kell pontozzam. Vissza térek a Hélia-D Aquaboom géljéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.