Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Lime és alma kivonattal.

Ár: 500 , Eladó: Esoillat
Állapot: Kb. 3/4-ig van, Helyszín: Budapest, XXI., fizetés: Személyes átvétel, posta/csomagautomata

Rami0707

2022. július 27.

Én este szoktam felkenni és teszi a dolgát hidratál pattanásokat nem okozott , az én zsíros börömnek tökéletes! Sőt néha mintha elis tüntetné a pattanásaimat. Olcsó sokáig elég pedig minden este használom. Újravettem már sokszor és tovabbá is újra fogom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 27.

juszkogreta

2022. március 8.

Nagyon kellemes az illata ár értékben megéri, viszont ha sokat kenek az arcomra csomósodva lejön, nem marad meg rajta a smink

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 8.

KeneGetek

2021. július 26.

Hirtelen ötlet alapján vettem a legnagyobb kánikulában, mert cuki volt a rózsaszín doboz a zöld alma és lime szeletekkel. Roppanó zöldalmákra vágytam és egy kis felfrissülésre a dögmelegben, amikor az arckrémeim többsége már feldobta a pacskert. Zöldalma, az nem lett, helyette inkább erjedésnek induló cider alap rengeteg vattacukorral és valami tejes habarccsal, mármint illatfronton. Tusolás után vittem fel az arcomra, mivel tényleg nagyon meleg volt, pillanatok alatt átizzadta a böröm, even kívül az alapélmény az volt, hogy húzza nagyon össze az arcomat az alkohol. Az illat elviselésében sokat segített, amikor beraktam a krémet a hütöbe. Lett egy kis esti rituálé, langyos zuhany, nasi, cider fröccs, víz, víz, víz, pici húzó-mattító érzés az arcomon. Elkenegetem, semmi extra, de bölcsebben is elkölthettem volna a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 26.

patzeltkamilla

2021. május 12.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert sok jót olvastam róla. De sajnos az én kombinált, szeborreás, érzékenységre hajlamos bőröm nagyon megsínylette ezt a kis próbaidőszakot. Az illata túl sok, miután felkenem pár perccel elkezd torzulni, és szabályosan büdös lesz (ezt nem elsősorban magamon, hanem a páromon vettem észre, mikor bekentem vele az arcát). Elkezdtem tőle kipattogni, kis piros foltok jelentek meg az arcomon. Arról nem is beszélve, hogy sajnos még olajosabb lett a T-vonalamnál a bőröm. Kozmetikus szemmel nem venném újra. Sőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 12.

itashiroki

2021. április 28.

Olyan kozmetikumot gyártani, amiben az alkohol második helyen van... Kommentet sem érdemelne. Na de nyúltam egy környit valakitől a tesztelés kedvéért, az egyetlen pozitívumának azt láttam, hogy gyorsan felszívódik. Az illata is tetszett az elején, de olyan erős és olyan sokáig megmarad, hogy egy idő után iszonyatosan elkezdett zavarni. És természetesen nem úsztam meg a viszkető arcbőrt sem. Köszönjük alkohol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Andante

2021. április 9.

Nagyon kis üde krém, lágy krém. Reggel smink alá tökéletes, gyorsan felszívódó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon kis üde krém, lágy krém. Reggel smink alá tökéletes, gyorsan felszívódó.

Brygo

2021. március 14.

Számomra 1 használat után nagyon ígéretesnek tűnik, szépen lemattítja az arcbőrömet, könnyen beszívódik és nekem az illatával sincs bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

kirabauer

2021. február 28.

Én nagyon szeretem, mattítja az arcomat, az illátával sincs bajom. Nekem tökéletesen bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 28.

Dorotii66

2020. október 10.

Megvettem, reménykedve abban a mattító hatásában, amivel hiteget a csomagolás. Sajnos nem hogy mattítana, még fényesebb és zsírosabb lesz tőle a bőröm! Nekem az illata nem okozott különösebb gondot, erős, de elviselhető. Ezen kívül viszont egy óriási csalódás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

kissbianka81

2020. szeptember 24.

Túl erős az illata! Nekem sajnos nagyon nem vált be, kiütötte az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Túl erős az illata! Nekem sajnos nagyon nem vált be, kiütötte az arcom.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.