Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: piperepozitív, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Lime és alma kivonattal.

Briebalogh

2019. március 12.

Pár hete használom, nappali krémnek így tavasszal elmegy, de nyáron nem használnám mert nincs benne fényvédő. Az illata engem nem zavar, pár perc után elillan. Könnyen beszívódó, primernek is megfelel. Nem fenyesedik át annyira az arcom, mint mikor nem használom. Újravevős lesz ❤️

Briebalogh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

CsillaCecilia

2019. március 8.

Kb. 1 hete használom, de nekem nagyon nem vált be. :( Elvileg mattító hatású lenne, ezért is vettem meg, de nekem csak méginkább fényes lesz tőle az arcom, mintha zsíros lenne a bőröm. :( Az illata viszont fincsi, de a funkcióját nálam nem látja el. :(

CsillaCecilia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

AnnaR

2019. március 7.

550 ft-ért csíptem el a dm-ben. Gyakorlatilag olyan, mint egy nagyon jó primer. Az illatát felkenés után nem éreztem, pedig mikor kinyomtam a krémet a tubusból picit megijedtem... Amúgy könnyű, jó krém, nagyon jó puha lesz tőle a bőr. A száraz területeket hidratálja, az olajos részeket mattítja. Arcápoláshoz és smink alá is jó választás :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. február 26.

Nekem tetszik, nemrég vettem, tényleg szépen mattít. A szobatársam gyűlöli az illatát, de én egészen elvagyok vele.

kirabauer24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 26.

Sipor

2019. január 16.

Nekem a rózsaszín csomagolású van meg. Kellemes hidratáló krém, nem nehezíti el az arcbőröm, de utána jó puha lesz a bőröm, mégis lélegzik, amíg a krém az arcomon van. Vizes állagú. Azt nem tudom megítélni, hogy mennyire mattít, nappali krémként nem használnám, mert nincs benne fényvédő. Ha hétvégén otthon vagyok, akkor szoktam tiszta bőrre felvinni, vagy néha éjszakára (habár nem éjszakai krém).
Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

Szerintem újra fogom venni, ha elfogy.

HDorina

2018. december 23.

Természetes arctisztítót kerestem. Erre a termékcsaládra esett a választásom. Az arctisztító habbal és a tonikkal együtt használtam. Megfogott a frissítő, finom illatuk. A hidratálókrém gyorsan beszívódott, nagyon könnyed az állaga. 1-2 perc után már lehetett is rásminkelni. Nem zsírosodott vissza a bőröm utána.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

Dottus

2018. december 17.

+ Az összetevői nagyon szépek, nem tartalmaz káros anyagot
+ Valóban kombinált bőrre való: a zsíros T-vonalat mattítja, a száraz részeket pedig táplálja
+ Számomra tökéletes éjszakára, és smink alá is
+ Az illata kellemes, frissességet sugall
+ Az állaga szintén kellemes, hamar beszívódik, nem csomósodik, nem nehezíti el a bőrt
+ Nagyon puha lesz tőle a bőröm
+ Pénztárcabarát, újravevős termék lesz, úgy gondolom

- A sok pozitív tulajdonsága mellett pedig valamiért mégis apró mitesszereket okoz, amik bár jól kezelhetők, de mégis zavaróak. Ennek ellenére tényleg táplálja az arcbőrt, így nem tudok lemondani róla.

A kép egy kicsit csalóka már, hisz megváltozott a tubus külseje. Aki nem szeretne hozzám hasonlóan 20 percet vesztegetni a polc előtt radarozva, rózsaszín-zöld terméket keressen. :)

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

+ Az összetevői nagyon szépek, nem tartalmaz káros anyagot
+ Számomra tökéletes éjszakára, és smink alá is
+ Az illata kellemes, frissességet sugall
+ Nagyon puha lesz tőle a bőröm
+ Pénztárcabarát, újravevős termék lesz, úgy gondolom

MissSejla

2018. december 9.

Pattanásos időszakomban használtam, akkor jó volt de már az alkohol miatt inkabb nem használom. De tenyleg mattít és szerettem az illatát is.

MissSejla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Banana

2018. december 4.

Eddig Yves Rocher Sebo Vegetalt használtam, de az itt olvasott vélemények alapján, úgy döntöttem kipróbálom ezt a krémet.
Tulajdonképpen nem rossz ez a krém, könnyű az állaga, hamar beszívja a bőröm. Az illata egy kicsit mű, de ez nem igazán érdekel. Mattítani mattít, de nem sokáig, engem leginkább az érdekel hogy hidratáljon jól, amivel nem volt problémám.
Ami nekem nem tetszik, hogy amióta használom több a miteszerem. Abból gondolom, hogy ez a krém okozza, mert felkenés közben/után mindig azt érzem mintha egy kis lisztet kevertek volna bele a krémbe, kicsit összecsomósodik.
Még nem döntöttem el, hogy visszatérek-e az Yves Rocherhez vagy újraveszem ezt, mert tulajdonképpen nem rossz krém ez, ráadásul szinte ingyen.

Banana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

nona96

2018. november 20.

Imádom! A Joy napokon vettem kuponnal, mert a régi arckrémem elfogyott és gondoltam kipróbálok valami újat. Ez a krém fantasztikus! Nagyon jól mattít és az illata isteni finom! Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

nona96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!