Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsulil, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A friss, gyümölcsös illatú arctisztító víz bio lime- és bio alma-kivonattal gyengéden, mégis alaposan megtisztítja a bőrt. A speciális technológiának köszönhetően a micellák magukba zárják a szennyeződéseket és a sminkmaradványokat, így azok könnyen eltávolíthatóak öblítés és dörzsölés nélkül is. A micellás arctisztító víz felfrissíti és ápolja a bőrt anélkül, hogy kiszárítaná. Optimálisan előkészíti a bőrt a további arcápolásra.

Szemészetileg tesztelt. Vegán.

Szelena

2020. május 24.

Egy-két hónapja vettem, használom. Megláttam, hogy natúr és micellás, gondoltam, teszek egy próbát. Vegülis, nem rossz, de annyira nem vagyok elájulva sem. Az alkoholtartalma engem is meglepett és emiatt picit csíp. Talán minimálisan szárít is, de mivel utána alaposan visszahidratálok, ez nem gond. Az illata iszonyat erős, az egész szekrény ezzel van tele, de azért az tetszik, hogy kellemes gyümölcsös. Összességében olyan fenetudja... egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Reni666

2020. május 9.

Én ezt a terméket akciosan vettem ,gondoltam teszek egy probát vele.
- használom jo két hónapja .
-sajnos nagyon nehezen szedi le a sminket.
-illata nekem nagyon sok ,irritáló .
-nekem is csipte a szemeim .
-nem okozott pattanásokat .
-összeségében sajnos nem a legjobb átlagos kis tonik ,semmi több , illata nagyon zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Én ezt a terméket akciosan vettem ,gondoltam teszek egy probát vele.
- használom jo két hónapja .
-sajnos nagyon nehezen szedi le a sminket.
-illata nekem nagyon sok ,irritáló .
-nekem is csipte a szemeim .
-nem okozott pattanásokat .

JVica98

2020. április 12.

Ritkán szoktam venni, de már párszor újravettem.. igazából szerintem nem rossz lemosó, nem irritál, bár a szememet picit csípi, de ez sem zavaró, csak egy picit óvatosan kell vele bánni :))
Igazából nem éreztem rajta semmi pluszt, de a dolgát végzi és én az illatát nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

vgeorgina

2020. február 21.

A szememet nagyon csípi, és nem távolítja el a sminket rendesen. Talán, mintha a pattanásaimon segített volna a homlokomon, azonban mellé rendkívül szárító hatású. Alverde termékek közül ez egy inkább nem, mint igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

nonblonde

2020. február 15.

Nekem nagy cslaódás sajnos. Nem olvastam el az összetevőket a boltban, itthon láttam meg, hogy tele van alkohollal :( . Nem tudom egy micellás vízben mit keres alkohol, eszembe sem jutott volna. Nagyon szárítja a bőröm sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

nyuszika39

2020. január 3.

nem rossz, sajnos a szemem nagyon csípi, oda másik lemosót kell használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

nem rossz, sajnos a szemem nagyon csípi, oda másik lemosót kell használnom.

Luna150

2019. december 18.

Bio micellás vizet kerestem mikor bele botlódtam, pár napja használom reggel-este használom. Sminket annyira nem távolítja el. Pattanásaim mennyiségén sajnos nem változtatott eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

Nuseekaah

2019. július 26.

Kellemes illatú, és frissítő kis lemosó.Bár az igaz,hogy a szempillaspirált kicsit otthagyja, de ha használok utána habzó lemosót és ahhoz a Foreo Luna2-t, tökéletesen tiszta lesz a bőrőm. :)

Uptade: tegnap vásároltam egy Benecos márkájú natúr szempillaspirált és ezt teljes mértékben el tudta távolítani. :) úgyhogy meg kapja az 5 pontot. (Amúgy logikus,hogy egy natúr lemosó natúr termékek lemosására van kitalálva )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

Ginatural

2019. február 4.

Nekem első lépéses arctisztításhoz és smink eltávolításhoz is nagyon bevált. Remekül frissít és jól eltávolítja az enyhe mindennapi sminkemet. Már 2x újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Horvathangelika1

2019. január 15.

Az illata fergeteges,de egy-két szaglás után kicsit sok. Nagyon alkoholos,csípős,de frissítő.
A szempillaspirált semennyire nem hozza le, inkább csak a szememet irritálja, nem szoktam leöblíteni,ezért ragacsos marad utána az arcom.
De valami pozitívum: szebbnek és tisztábbnak látom a bőröm, 3 használat után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Lactic Acid