Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Tusfürdők

Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó vanília- és mandarin kivonatot tartalmazó receptúra gyengéden és alaposan tisztít, valamint kellemes, ápolt érzéssel ajándékozzák meg. A természetes ápoló anyagok selymesen puhává és simává varázsolják a bőrt, anélkül, hogy szárítanák.

NagyVani

2020. február 19.

Imádtam és nagyon sajnálom,hogy már nem gyártják,mert csodás illata volt és jól tisztított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

ancsika678

2017. november 21.

Naggggggyon finom illata van! Mintha egy sütivel fürödnék! Tisztító, ápoló funkciója is tökéletes. Már egy ideje nem találkoztam vele, alaposabban szétnézek legközelebb. Egyetlen baja, hogy kedvem lenne megkóstolni! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Gardana

2017. október 30.

A fix termékekből ez volt a legjobb!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

A fix termékekből ez volt a legjobb!:(

csuszka

2017. október 16.

Én ilyen jó illatú tusfürdővel még nem találkoztam. Nem szárít, és jól tisztít. Örök kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Csally

2017. augusztus 21.

Szeretem, kedvenc. Mindig van belőle legalább egy itthon. Szuper illat és állag. Sokáig is elég. A párom is szokta használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

claudia.nyilas

2017. július 18.

Kevenc, bevált tusfürdőm évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Kevenc, bevált tusfürdőm évek óta.

kalen

2017. április 18.

Szerelem első szippantásra. Nagyon megtetszett az illata, engem a vaníliás krémtúróra emlékeztet. Viszont nem venném újra, mert igaz szépek az összetevői, nem irritál, jól tisztít, azonban az illata használat után egyátalán nem érződik a bőrömön. Tusolás közben is csak minimálisan érzem, sőt valamennyire meg is változik, ami már annyira nem kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

kisstimi93

2017. március 28.

Süti illata van. Imádom. Kb 8-10x újravettem már..
Plusz pont az alverdének, hogy ezektől a tusiktól nem viszketek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

Süti illata van. Imádom. Kb 8-10x újravettem már..
Plusz pont az alverdének, hogy ezektől a tusiktól nem viszketek.

saretta

2017. február 12.

pont most fogyott el, nagyon szeretem. alapból annyira nem szeretem azokat a tusfürdőket/testápolókat, amiknek valamilyen kajára emlékeztető illata van, de valamiért nagyon beleszerettem ebbe a narancsos-túróssüti illatba :) jó vele zuhanyozni, sokáig elég, szépek az összetevői, az érzékeny bőröm szereti, testápolózni kell utána ugyan, de ez az én iszonyúan száraz bőröm miatt van, a tusfürdő értékéből ez nem vesz el semmit. ötös :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Mariliisa

2017. február 6.

Nagyon finom illata van, igazi élménnyé teszi a zuhanyozást. Jól tisztít, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.