Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. március 19.

Kategória:   Sminkek szájra

• no.30 red glamour
  • no.40 red love

amande

2015. február 23.

A narancsos nude árnyalat hétköznapokra kiváló, nem szárítja a szájat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

A narancsos nude árnyalat hétköznapokra kiváló, nem szárítja a szájat.

jns.melinda

2014. október 31.

A magic kiss-t turkáltam ki anyukámnak 99 Ft-ért (Lecelluxozva!!!!), nagyon szereti, amikor otthon voltam nála én arcpírosítónak használtam, annak is jó volt. Vennék még más színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

Mandula24

2014. március 5.

Engem valaki nagyon szép dús ajakkal áldott meg ott valahol fent. Így hamar elfogy és mehetek megint venni körülbelül 2 hétig elég nekem egy. Tartós és nem mázolódik szét és utána ha este leszedem könnyű leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

HeavenlyManna

2013. december 19.

Szép a színe és jól kenhető, de nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Szép a színe és jól kenhető, de nem tartós.

janush

2013. november 25.

A 10-es árnyalat van meg. Nekem nagyon bejött, egyrészt mert natúr, másrészt mert azon kevés (2) ajakravaló egyike amelyektől nem akarok megfulladni. Talán egy kicsit szárít, de a természetes hatása és az, hogy nem akar megfojtani nekem a maximális pontot éri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

mstindigo

2013. szeptember 25.

Nagyon kedvelem ezt a rúzst. A Magic Kiss árnyalata van meg. Először a korallosabb, narancsosabb árnyalát vettem, de az szörnyen állt. :D Ez a Magic Kiss az amúgy is piros számat kissé tovább pirosítja, de rajtam nagyon természetes. Nekem nem szárítja az ajkaimat, bár mindig teszek alá ajakírt, ez nálam alap, viszont sok rúzs és szájfény ennek ellenére is szétszárít. A Max Factor rúzsceruzája nagyon hasonló nekem, az pedig kicsit pinkessé teszi az ajkaimat, de az is nagyon természetes rajtam. Nem olyan, mint egy igazi rúzs, inkább rúzsceruzára hajaz a hatása, és így nem is túl tartós, de valamiért nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

x1342x

2013. szeptember 15.

A 40 Red Love árnyalat van meg. Leárazva vettem meg 600 Ftért, ezt az árat teljesen megérte szerintem. Nem használom csak alkalmanként, mert a színe elég erős, de gyönyörű :) Sajnos a tartóssága nem a legjobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Nyimuska

2013. szeptember 5.

10, 20 és 40-es árnyalat van meg, átlagos Alverde állagra és színre (tehát olcsósága és natúrsága miatt megéri, ám mire egy kávét elfogyasztja az ember, meg kéne igazítani). Az illata jó (a régi Alverdéké borzalmas volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

CatLynn

2013. augusztus 29.

A 10 Magic Moment árnyalatot vettem meg 349 Ft-os akciós áron. Nagyon szép nude árnyalat, mindennapi sminkhez tökéletes. Nem szárítja a számat (sok más Alverde rúzsnál megfigyelhető), tartós. Én nem értek egyet, nem öreges narancssárga a színe, legalábbis az én szájszínemen abszolút nem, egy-két árnyalattal sötétebb a természetes szájszínemnél, mások szerint is jól áll, pedig nekem is világos a bőröm. Ha elfogy, és állandó kollekciós lenne, újravenném, pláne, ha megint ennyi lenne az ára :) Teljes áron gondolkodnék, hogy ezt válasszam-e mert jóval kisebb az alapkollekciós rúzsaiknál, de elégedett vagyok. Tekintve, hogy én jó áron jutottam hozzá, tőlem 5-ös alát kap.

Update: Megvettem ma 219 Ft-ért akciósan a 30 Red Glamour árnyalatot is, aminek a neve megtévesztő, inkább barnás, mint piros-vörös. Nagyon kellemesen csalódtam benne, szép arany csillámos vörösesbarna, nagyon természetesnek hat a számon, meglepetésemre kicsit sem öreges, és tartós, krémes állagú. Meg vagyok elégedve. Ennek is 5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

silver

2013. június 6.

2013. jún. 3.: Ma vettem meg 600-ért leárazva a Magic Kisst és a Magic Momentet. Ha lesz időm, majd írok róluk, egyelőre csak simán nagyon örülök hogy sikerült rájuk találnom :D

2013. jún. 6.: Őszintén szólva, kissé csalódott vagyok. Nagy reményeket fűztem a Magic Momenthez, és hogy pontos legyek, valami enyhén barackos-nude beütésű színt vártam... De nem. Nem. Ez a szín konkrétan az a ronda, tipikusan öreges, fényes narancssárga. Legalábbis rajtam. Rajtam borzasztóan áll. Úgy nézek ki benne, mint akinek pörköltszaftos a szája. Bravúros!
A Magic Kiss pedig egyszerűen egy vörös rúzs, inkább matt, mint fényes, ezen túlmenően semmi extra.

Alapvetően nagyon szeretem az Alverde rúzsokat, iszonyú kényelmes őket viselni, soha nem szárították az ajkaimat, szóval a vörös rúzst elhordom, de ez a másik, hát ennek a színe egyszerűen randa. :D

No, a tanulság számomra annyi, hogy nagyon világos bőrűek szerintem messze tartsák távol magukat a Magic Momenttől... :(

A be nem teljesült színbeli elvárásom miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

A be nem teljesült színbeli elvárásom miatt csak 4-es.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin