Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. február 27.

"black&red" limitált kiadású krémes pirosító 4 árnyalatban kapható:

• no.10 bright shine
  • no.20 winter rose
  • no.30 hot flame
  • no.40 red glow

repis

2017. január 13.

Könnyen eldolgozható, viszonylag tartós, egy idő után eltűnik az arcomról, amit nagyon sajnálok. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

francais

2013. december 31.

ma vettem, csak azért , hogy ha elfogyna az essence twilight pirosítója, legyen utánpótlás! Leárazva találtam a dm-ben! Meg nem mondanám az illatáról, hogy ez natúrkozmetikum!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

szitakötő

2013. november 27.

Szeretem az illatát és azt, hogy ujjal jól eloszlatható. A színe természetes, az ára is nagyon kedvező. Egyetlen problémám vele, hogy nem igazán tartós, még ha kőpúderrel fixálom, akkor sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.

Natalka

2013. augusztus 16.

Kissé elkámpicsorodtam, amikor lemaradtam az Essence egyik korábbi trendkiadásának pirosítójáról, a "tvájlájtos" élénk pirosról, mert annyi szépet és jót írtak róla. Azóta kerestem folyamatosan egy hasonlót.
Hát kérem szépen, a DM egyik akciós kosárkájában meg is találtam! Az no.40 red glow árnyalat pont olyan, amilyet elképzeltem (az essence-es helyett). Kicsit aggódtam, h túl piros lesz (értitek :))), túl élénk, és bohócfejet festek magamnak, de egyáltalán nem így lett.
Eleve béna vagyok a krémpirosítókhoz, nem nagyon boldogultam velük eddig, a por állagúakat sokkal biztosabban tudtam felfesteni ecsettel. Ezzel viszont most nem volt gond, addig építettem a színt a pofimon, amíg el nem értem a kívánt hatást. Szép természetes lett, és egész nap tart, még ebben a negyven fokban sem folyott le.
Már csak a másik sötétebbet, a barnás hot flame-et találtam, pedig megnézném még a legvilágosabbat, a barackosat is, kutakodok, hátha egyszer rálelek véletlenül :)

Frissítés: sajnos annyira nagyon nem tartós, mint gondoltam... Nem lefolyik, hanem egyszerűen beszívja a bőröm a színt: eltűnik a nap végére. Bár az is igaz, h este 10kor már nem kell teljes sminkben pompáznom, úgysem lát senki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

Pöti

2013. július 14.

A legvilágosabbat vettem. Ez az első krémpirosítóm. Nekem bejött, ecsettel viszem fel, egész természetes hatást lehet vele elérni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

azepretaztszeretem

2013. július 6.

A winter rose maga a csoda: tartós, jól eldolgozható, szépen építhető, nem szárít és imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

rekag

2013. május 27.

A 10-es legvilágosabb árnyalatot vettem meg akciósan. Teljesen más a színe a tégelyben és más az arcon. A tégelyben eperszínű, az arcomon viszont barackos kissé rózsaszínbe hajló. Felkenve púderes állagúvá válik és abszolút nem fényesedik ki. Nekem nagyon tetszik, nyárra szerintem jó választás, főleg ha alapozó nélkül akarunk pirosítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 27.

tamimaci

2013. május 3.

Én is akciósan vettem a winter rose árnyalatot.
A dobozban elég vad színe van, de felkenve szép természetes pírt ad. Én ujjal dolgozom el. Kevés kell csak belőle, ki fog tartani jó sokáig, így megéri az (akciós) árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 3.

Én is akciósan vettem a winter rose árnyalatot.

csernusbrigi

2013. április 10.

Ma vásároltam meg dupla akcióval, 675 forintért a no. 20 winter rose-t. A színe nagyon tetszik, állaga pedig krémes, ecsettel felkenve porszerű lesz. Egyelőre úgy tűnik szépen el lehet oszlatni, és hogy tényleg építhető, valamint az összetétele miatt nagy reményeket fűzök hozzá, és remélem, hogy bőrömet nem fogja károsítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Beleza

2013. február 17.

Pár napja vettem meg a 20-as 'winter rose' nevű árnyalatot, ilyen pirosas-rózsaszín. 1299 huf volt, ez egy krém állagú pirosító, amiből felkenés után azonnal púder szerű anyag lesz. magam is csodálkoztam, h mi ez? hogy lehet? de tényleg, nagyon jó textúra lesz az arcon, tényleg finoman púderes lesz a krémes állagból.viszont, nekem nagyon erősek a színei ennek a sorozatnak, a többi árnyalatot a teszterekből kipróbálva annyira természetellenesnek tűntek, nem tudom milyen emberi archoz illenek...mi volt a koncepció egyáltalán a gyártáskor. azt hittem a 'winter rose' lesz a legátlagosabb arcpír szín, de nekem nagyon erős, bohócos hatást kelt, nagyon tartós, még kis törölgetéssel is alig tudtam tompítani a színén, de lehet h ez valakinél kifejezetten előny. az illata baromi jó, nem az tipikus alverde illat, hanem inkább virágos. harsányság és a kihasználhatatlan árnyalatok miatt nem lehetek teljesen elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!