Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Fürdőtermékek

Tartós hab tengeri sóval és aloe vera kivonattal. Hibiszkusz, bodza és mályva virág illataival kényeztet.

natasa

2016. február 21.

Az illata kellemes, édeskés, jellegzetes. Schaumbad - ennek beugrottam, óriási, illatos, dús habokat vizionáltam. Valóban habzik, amíg a zuhannyal habosítom, utána elég gyorsan eltűnik a habocska. Kipróbáltam, nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.