Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. április 4.

Kategória:   Sminkek szájra

Színezett ajakkrém

• shea vajjal és jojobaolajjal gazdagítva
  • krémes textúrával táplálja az ajkakat
  • gazdag, bársonyos színt ad

3 árnyalatban kapható: 10 Juicy Cherry, 20 Soft Plum, 30 Deep Coral

vocy

2018. július 16.

Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható, mert imádtam. Mindig lesem esetleg lesz-e újra, mert szívesen feltölteném a kimerült készleteket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

dia0311

2016. november 1.

Még nyár végén vettem meg a piros árnyalatot kemény 250 ftért, majd az itteni vélemények alapján visszamentem a liláért is. Őszintén, a nyaram katasztrófájának tartom őket... A pirosat csak itthon próbáltam, nagyon rossz érzete van a számon, büdös is, a lilával kimentem utcára, nagyon szép a színe, viszont mire beértem az iskolába konkrétan a szám köré kenődött, pedig talán 2 szót beszéltem a tíz perc alatt. Sajnálom, hogy le kell pontoznom, még kísérletezgetek velük, de kétlem, hogy megszeretném őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

tomkogy

2016. július 8.

Nagyon szeretem, hogy természetes szép áttetsző színnel felerősíti a természetes szájszínem. A hétköznapokon jobban szeretem ezt a természetességet. Ma vettem meg leárazva egy másik színt is 249 ft-ért. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Update: Még két darabot vettem 249 Ft/db és tárazom be a hűtőbe, ott várják, hogy elfogyjanak azok, amiket éppen használok:). Most még talán érdemes a DM leárazott kosárkáiban körülnézni azoknak, akik szeretik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 8.

Nancika

2016. június 21.

Nagyon szerettem, őszintén sajnálom, hogy már nem lehet kapni. Jelenleg pedig az utolsó darabot igyekszem ügyesen beosztani. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

csibike100

2016. június 4.

Nekem a 10 Juicy Cherry árnyalat van meg, nagyon szép a színe, kényelmes viselet, bár lehetne tartósabb is, de mivel elég egyenletesen kopik ez nem okoz problémát. Nem szárítja az ajkaimat, ami nálam szintén nagy pozitívum. Összességében nagyon megszerettem ezt a terméket.

Update:
Szinte mindennap használom, nagyon megszerettem. :) Bár nem túl tartós, de nagyon könnyen lehet frissíteni.

Update 2:
Megvettem a 30-as Deep Coral árnyalatot is, szinte ugyanaz mondható el róla, mint a 10-es árnyalatról, talán ennek az árnyalatnak gyengébb a pigmentáltsága.

Update 3:
A 20-as Soft Plum árnyalatot is beszereztem, még barátkozom a színével, talán ez a legkevésbé pigmentált árnyalat, de ennek ellenére tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Update:

Update 2:

Update 3:

hedgehog

2016. április 5.

500 Ft-ért lehet most venni az akciós kosárból, de nekem volt kuponom így 250-ért vettem. (Egyébként ez a vigyél vissza 5 nem kellő smink cuccot és kapsz kupon füzetet csúcs.)
Szerintem szárít, és egy idő után a ráncokba is enyhén beül, viszont egyenletesen kopik. Ivásnál nem fogja össze a pohár szélét, ami plusz pont nálam. Az ecsete könnyen használható, és igazi mini táskába dobálós kiszerelésű. Az Alverdét nem érzem sminkben erősnek, és ez a termék is ezt bizonyította, viszont a krémeik verhetetlenek. Ennyi pénzért megérte, majd elhasználom, de nem lesz a kedvencem.

U.i.: Olyan jó lenne, ha sikerülne eldönteni, hogy magyarul vagy angolul tesszük fel a krémeket az oldalra..... Ennek a terméknek is van tisztes elnevezése, csak úgy nem adja ki a kereső.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Niki03

2016. március 19.

Leértékelve vettem meg a soft plum árnyalatot, aminek tökéletes színe van. Ezer éve szerettem volna ilyen színt az ajkaimra és nem csalódtam. Az illata számomra nem túl baráti, de könnyen túl tudom tenni magam rajta, a szín mindenért kárpótol :) 500 Ft-ért ajándék volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

LBonnie

2016. március 8.

Rózsaszínes árnyalatút vettem meg leértékelve.nagyon szeretem. Tartós,hidratál,jó illata van,könnyen építhető. Ha csak halványan viszem fel akkor egy természetes,visszafogott színt ad a számnak.ha vastagabban akkor vadabb,lilásabb színe van,buliba tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.

vpverapapp2

2016. február 26.

nekem egy ilyen világos rózsaszín árnyalatban van meg, és nagyon szép színt ad, jó illata is van, szóval szeretem ^^ leértékelve vettem kb 600 forintért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Bane

2015. szeptember 19.

Mindhárom árnyalat megvan, nagyon szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Mindhárom árnyalat megvan, nagyon szépek.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.