Alverde  Deozodor Tengerisóval
Alverde  Deozodor Tengerisóval

Alverde

Alverde Deozodor Tengerisóval

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2012. november 26.

Kategória:   Dezodorok

Alkoholmentes dezodor tengeri sóval.

A dezodorban az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Mellowwy

2015. január 15.

Egy ideig működött, aztán mikor elkezdődött a nyár, pláne utána a stresszes tanév kevésnek bizonyult, még szódabikarbónával és citrommal dúsítva is. Kár, pedig nagyon reménykedtem az alumínium mentességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

BloodEve

Negatív: illata nem tartós,fél év után beszárad
Minőség/ár: gyenge minőség átlagos áron
Újravenném:nem
Kinek ajánlom: aki kicsit izzadós

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Állag: krémes, szolíd semleges illattal
Újravenném:nem
Kinek ajánlom: aki kicsit izzadós

gioia

2014. március 15.

Sajnálom, hogy ezt megszüntették. Csak ez vált be az alverde deok közül. Izzadást nem gátolta nagyon, viszont friss és kellemes illatát tartotta egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 15.

melindae

2013. október 15.

De kár, hogy már nincs ! Ez volt eddig az egyetlen deo, ami felvehette a versenyt a nivea natural deo-val. Egész nap kitart, hamar szárad, pedig nem szerettem régebben a golyós deo-kat. Az illata is nagyon jó...volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

Lunita

2013. szeptember 3.

Illata miatt annyira nem tetszett,ami használat közben nekem ffi illatúvá változott. :S
Közepesen hatékony. Ez is kimosható üvegű! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Közepesen hatékony. Ez is kimosható üvegű! :)

Kiscsillag5

2013. június 27.

A többi Alverde dezodorral egyetemben szinte semmit sem ért sajnos. Az illata sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

greka

2013. április 21.

A natúr deók közül az egyik leghatásosabb, amit eddig próbáltam, viszonylag tartósan szagtalanít. Hátránya, hogy kicsit tolakodó az illata és eléggé össze tudja kenni a ruhákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

cshp

2013. március 19.

Nekem az illata kicsit férfiasnak tűnik. Hatása gyenge, én csak télen és otthon használom, mert eléggé izzadós vagyok. Eléggé összekeni a ruhákat (fehér csíkok). Sajnos nekem nem váltja ki a rettegett alumíniumos deokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

heno

2013. március 15.

Én nem vagyok az a nagyon izzadós, de nekem bevállt. Már csak kb. a negyede van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Netti1987

2013. február 26.

Csak annak ajánlom aki alig izzadós típus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Csak annak ajánlom aki alig izzadós típus

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice