Alverde

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 16.

Kategória:   Dezodorok

A hatékony, DeoPlex® tartalmú formula 24 órán át tartó védelmet biztosít, alumíniumsók nélkül. A lime kivonat és zsályavirág-víz kombinációja táplálja és felfrissíti a bőrt. Ezenkívül a speciálisan kifejlesztett illatkomplex az Actiscent® Deo technológiával aktívan küzd a szagképződés ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lichtnori

2020. december 26.

Friss citrusos illata van. Pont. Ebben ki is merül az összes jó tulajdonsága. A 2. helyen álló alkohol miatt annyira hűsítő, hideg érzés felkenni, mintha jégkockával kenegetném a hónaaljamat. Az rendben van, hogy csak pár pillanatig van ez az érzés, de nem kellemes, és nem is tesz jót a bőrnek. Ráadásul az állaga is fura, nem krémes, hanem vizes állagú. A múltkor már röhögve mondtam a lányomnak, hogy ilyen érzés lehet citromos Callippoval kenegetni a hónaaljamat. :-) A dezodoráló hatása csak pár óráig tart, semmiképpen sem egész nap, a 24 órától meg aztán nagyon messze van. Elhasználom, igaz csak hétvégén és csak otthonra, de tuti nem veszem újra. Maradok a pasiknak gyártott Old Spice stiftnél, ami a nagy kedvenc és aluminium só mentes. Nem is tudom mi a fenéért kísérleteztem már megint!?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

AVoracsek

2020. október 19.

Az állaga nagyon furcsa, nem tudtam hozzászokni. Valahogy az illata sem tetszett, légfrissítőre emlékeztet. És még izzadás ellen sem volt hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Heike

2020. június 27.

Szerintem egyenesen pénzkidobás. Semmi pozitívat nem tudnék róla mondani. Olyan szinten folyékony az állaga gyakorlatilag lehetetlenné teszi a használatát. Sosem szárad meg és az enyhe kifejezés, hogy foltot hagy. Az illata engem leginkább a légyirtó szagára emlékeztet. Ilyen rossz termékkel még nem találkoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

csicserke

2020. június 25.

ajjajj, hol is kezdjem... az illata miatt vettem meg, mert szerettem volna valami citrusosat. Ezzel nem is lenne baj, mert az illat rendben van. Sajnos hirtelen elhatározásból vettem le a polcról, nrm olvastam el előtte az itteni véleményeket. Felkenéskor tök furcsa, hogy vizes állagú, mint a golyós deók, pedig pont ezt szeretné elkerülni az, aki stiftet vesz. Nehezen is szárad és utána szinte rögtön átvált ragadósba. Nem jó viselni, nem komfortos. Semennyire nem ved az izzadástól, sem a szagoktól. Pénzkidobás :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

monkap2

2020. január 5.

Kicsit feltem ettol a termektol az itteni velemenyek alapjan. De kellemesen csalodtam. Ugyan a stift nem olyan mint az aluminiumosak, sokkal puhabb es vizes erzetet ad felvitel utan, de hamar megszarad. Az illatat imadom, nagyon finom citromos - ez nem biztos, hogy mindenkinek bejon, de nyugtasson meg a tudat, hogy az illat eleg hamar elillan. Nagyon izzados tipus vagyok, ezert kicsit tartottam attol, hogy nem fog hasznalni - nekem nagyon bejott es orulok, hogy ratalaltam. Arban szerintem nagyon jo, ahhoz kepest, hogy mas hasonlo termekek altalaban 1000 Ft folott mozognak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

BDorin

2019. december 6.

Felkenés után elkezdek tőle izzadni és egy-két óra múlva olyan szagom lesz, mintha lefutottam volna egy maratont, majd befeküdtem volna egy hétre egy izzadt tornacipővel teli konténerbe...:D:D:D:D Még soha nem volt olyan, hogy társaságban a testszagom miatt kelljen rosszul éreznem magam, ezt ezzel a deoval megtapasztalhattam... Egyetlen plusz pontja, hogy a hónaljamat nem irritálja, szemben azokkal a deokkal, amiktől az illatom szuper, de legszívesebben lemarnám magamról a bőrt a használatuk közben...:D Tehát még mindig nincs meg a nekem megfelelő mindenmentes, mégis hatékony dezodor, ez az alverdés termék teljesen pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

gruecendre

2019. november 26.

Izzadásgátló hatása megfelelő, de férfia az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Izzadásgátló hatása megfelelő, de férfia az illata.

nycsicsi

2019. október 29.

Sajnos egyáltalán nem vált be. 3 nap használat után már kiszárította a bőröm. Felkenés után nagyon lassan szárad meg és semmennyire nem hatásos. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Reni1985

2019. június 25.

Megláttam,megvettem,kipróbáltam. Rögtön csípett,égett,hűsített..gondoltam ez ilyen. Kipirosodott a hónaljam,nem is használtam. Eltelt 5nap és piros,fáj,száraz a hónaljam. Olyan,mintha megégette volna. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

asszembocicsoki

2019. május 14.

Nem értem ezt a sok negatív véleményt, nekem nagyon jól működik. Hosszú ideje alumentes és natúr deókat használok, izzadós vagyok de nem a bebüdösödős fajta. Szuper hűsítő érzés felkenni, nem maszatolja össze a felsőimet. Az illata enyhe zsályás, hamar elillan és csak a szagtalanság marad utána! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin