Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. október 30.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújt. Gyümölcsillattal.

Debyildy

2015. április 29.

Ez volt a kedvencem, olyan finom az illata.
Hogy miért is szünt meg? nem is értem.
Azota sem találok jobbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Ez volt a kedvencem, olyan finom az illata.
Hogy miért is szünt meg? nem is értem.
Azota sem találok jobbat!

Epetra90

2014. december 18.

Hatása sajnos egyenlő a nullával.. Illetve még azzal sem, mert ha nem fújok magamra semmit, akkor kevésbé izzadok mint ezzel. Sajnos az alkohol is nagyon szárítja a hónaljamat és ki is csípi. Nem szeretem ezt a terméket és a kék fújós Alverde társa sem jobb sajnos tőle. Elfogadhatónak tartom, ha mondjuk egy bio dezodort napont 2x-3x kell magamra fújjak, ezt viszont akár óránként lehetne... Kidobott pénznek tartom ezt a dezodort.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 18.

v.i.c

2014. november 2.

Nekem nagyon bejön az illata, és natúr deók között még a hatása is elfogadható. Egész napos rohanáshoz és sporthoz viszont már kevés, 3-4 óránként újrafújva oké lenne, de úgy meg hamar elfogy. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 2.

Naturmeo

2014. június 25.

Na ez az a termék, amibe nagyon beleszeret az ember a boltban, még akkor is szereti mikor hazaér, még a 3. nap után is szereti és akkor bebizonyosodik, hogy minden csoda 3 napig tart... Úgy megundorodtam az illatától, hogy még! Ez nem a termék hibája nyilván, ő teszi, amit kell, deónak nagyon bevált. Még nagy melegben is frissen tartott, szóval tényleg nem fair, amit írok, de nagyon elég tud lenni ez az édes-tömény, enyhe fertőtlenítő beütéses illat egy pár nap alatt. Talán érdemes ritkábban használni? :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

kenceficés

2014. június 17.

Már egy ideje próbálom magam körülvenni csak natúr kozmetikumokkal, így a dezodor sem maradhatott ki. A dm-ben épp akciós volt, gondoltam kipróbálom, főleg, hogy árban sem tűnik ki a többi közül, kb. 620 Ft volt, ha jól emlékszem. Mostanra elfogyasztottam már belőle egy flakonnal, és csak pozitív véleménnyel tudok szolgálni. Az illata érdekes, kicsit gyógyszeres illatra emlékeztet, de nem feltűnő. Reggel befújtam magam vele, és elvoltam vele egész nap. Nyomot sem hagy a ruhán, a többi dezodorral ellentétben. Kedvenc dezodorom lett, viszont mostanában nem láttam a dm-ben, helyette már a vízi menta illatú van, illatra az is kellemes, legközelebb azt tesztelem. :) Mindenképp megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Bernyke207

2014. május 6.

Napi használathoz bevált: reggel kellett csak befújnom magamat, és az kitartott egész nap, még a melegebb nyári napokon is. Intenzív edzéshez azonban már nem ajánlanám. Az illata már kevésbé jött be. Az első pár alkalommal még tetszett, de nagyon hamar eltelítődtem tőle, és egyre inkább zavart az édes, karakteres illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

illusia

2014. május 6.

Jellemző, végre rátalálok erre, ami igazán jó, a hatása is, illata is, minden, erre megszüntetik... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 6.

Puszedli

2014. február 3.

Szerettem, mert bevált és elég volt reggel befújni magam, kitartott egész nap. Ezek a fújós verziók nálam sokkal jobban teljesítenek, mint a golyós társaik. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

sky

2014. január 29.

Az egyetlen bio dezodor, ami nekem eddig bevált. Engem az alkohol tartalma nem irritált, igaz naponta legalább kétszer kell használni, de a végeredmény meggyőzött, jól dezodorál, az összetevők rendben vannak, ugyanazt tudja hatásában, mint az alumínium sós dezodorok. A párom imádja rajtam az illatát is. Szeretem, venném is újra, ha lenne :O(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

amore

2013. december 30.

Nem rossz, intenzív mozgáshoz persze nem elég,de jó az illata,télen elmegy,most havat lapátolni nem kellett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Acerola cseresznye latin elnevezése. Az acerola vagy barbadoszi cseresznye (Malpighia glabra, cereso, escobillo, health tree, Puerto Rican cherry) mintegy öt méter magasra megnövő, lombhullató fa, amely nagy mennyiségű, 1-2 cm átmérőjű, piros gyümölcsöt terem. Az acerola fa vadon nő, de termesztik is Brazíliában, Dél-Amerika északi vidékein, Közép-Amerikában és Jamaikában.

A gyümölcs jelentős mennyiségben (4,5 %) tartalmaz C-vitamint; ez az érés során gyorsan csökken, ezért a kereskedelmi forgalomba hozandó gyümölcsöt zöld állapotban szüretelik le. Ezen kívül sok káliumot, magnéziumot és A-vitamint is tartalmaz.

A kozmetikumokban gyümölcsének és magjának a kivonatát is használják, a CosIng mindegyiket bőr- és hajkondícionáló összetevőnek kategorizálja.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.