Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Natúr dezodorokból sajnos nekem csak egyetlen egy vált be, de az nem ez. (Ha neked sem működne, akkor javaslom kipróbálásra: "WISETREE NATURALS ALUMÍNIUMMENTES DEZODOR TÚLZOTT IZZADÁS ELLEN")

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

viewxy

2020. augusztus 28.

Imádom!
Pont ilyet kerestem, ami nem gátolja az izzadást, mert durván be volt gyulladva egy szőrtüsző. Nyári 40 fokban volt próbálva, meg vagyok vele elégedve. Nem bántotta a bőrömet, kicsit csíp az elején de hát az alkohol miatt (meg nekem amúgy is sebes volt). Teljesen átlátszó, nem hagy foltokat. Nagyon tetszik az illata, nagyon frissítő, egész nap tart, ha valami nagyon extra nap volt délután frissítettem. Testpermetnek is jó. Tetszik, hogy üveg a csomagolása és hogy nem hajtógázas, hanem pumpás. Később is ezt fogom használni, szerintem kipróbálom majd a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Imádom!

Dominique

2020. március 21.

Az illata jó, csak sajnos nem használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Az illata jó, csak sajnos nem használ.

Nessy

2020. február 24.

Nagyon régóta használom ezt a pumás deót, valamelyik illatvariáns mindig van itthon.
Szeretem nagyon, mert hatékony és nem kell aggódnom a foltok miatt sem, ruhára is fújható. Egy átlagos irodai munkanapot nálam simán kibír az esetek 90%-ában, de az arány hasonló az alus deóknál is... Ha érzem, hogy valami nem oké, akkor napközben frissítek, vagy edzés előtt.
A frissen borotvált hónaljat persze csípi, de ezen kívül irritációt nem okoz.

Kedvenc illatom a zöld teás, második a mentás és harmadik a zályás, de mindig váltogatom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

A frissen borotvált hónaljat persze csípi, de ezen kívül irritációt nem okoz.

gruecendre

2019. november 26.

A zsálya miatt kissé kesernyés, az én bőrömön pasis az illata, emiatt csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

grizus

2019. július 21.

Megvannak a bevált dezodoraim - sódezodor illetve Alverde golyósok - , tehát nem szorulok erre rá, de kiváncsivá tett. Az illatát szeretem. Pár óráig hat, szóval inkább csak otthonra használom, mostanában sokszor, mert úgy vagyok vele hogy ilyenkor még inkább kímélem a bőröm. Ha elfogy, az üvegét nem dobom ki, mert tapasztalatom szerint az ilyen szórófejek sokkal jobbak, mint amiket külön meg lehet venni, tartósan használhatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

kissagi19

2019. július 18.

5-6 órán át dezodorált. De úgy mart felvitel után, hogy a falat kapartam. Anyukámnak adtam, elhasználta. Neki 2-3 órát dezodorált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Japcsika

2019. április 24.

Gyakran cserélgetem az izzadásgátlókat, pont amiatt, mert ezek a természetes alapúak nem igazán hatékonyak számomra. Nekem ez volt az egyik legtovább jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

krisztinareka

2019. április 23.

A csillagokat a csomagolásért adtam! Nagyon szépen porlaszt, finom-dús-jól szétterülő permetet fúj és mivel szerencsére szét lehet csavarozni, egy alapos tisztítás és újratöltés után használható arc/testpermetként. Próbálkoztam már direkt üresen árult permetezőkkel, de azok túl durvák voltak. Nekem az előre palackozott nitrogénnel működő arcpermetet váltotta ki. Olyan vizet töltök bele amilyet csak szeretnék, ha pedig mégis többre vágyik az arcbőröm akkor valamelyik L’occitane arcpermethez nyúlok. Szóval jó szívvel ajánlom mindenkinek :).
Amúgy maga az eredetileg benne levő deo lötyi a nyugisabb napokon bevált, nekem nem csípett és nem ragadt, az illata is kellemes friss volt; viszont ha kicsit is mozgalmasabb volt a program, teszem azt egy kis takarítás-porszívózás stb, akkor nem funkcionált és úgy éreztem mintha elfelejtettem volna befújni magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Catyx

2019. március 3.

Finom illata van de sajnos annyira nem vált be. Nem segített, sem mérsékelni az izzadást (pedig nem vagyok izzadós), sem elfedni. Amikor befújtam, nehezen száradt, ragacsosnak éreztem Akartam szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.