Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Sansenoy

2021. szeptember 17.

Eddig a legkedvencebb spriccnis deom! Finom illata van, gyorsan szárad. Egy hónaljra kb 4-et fujok belőle. Egyedül a nehéz napokon nem használ, de akkor ott van az Olivia krémdeo:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Betti.i

2021. augusztus 8.

Kicsit félve vettem meg a negatív vélemények miatt ezt a dezodort, de szerencsére pozitívan csalódtam. Az illata nekem nagyon tetszik, jó termék.
Akinek nem vált be (szagos lett tőle), annak javasolnám, hogy bírjon ki 1-2 hetet természetes dezodorral (javasolnám a WTN dezodorjait kezdésnek). Amint a méreganyagok távoznak, ez a dezodor is hatásos lesz!😊
Sajnos én régebben fürdés után 10-15 perccel már szagos voltam, nagyon sokat izzadtam. Lassan már 1 éve csak természetes dezodort használok. Ha nem mozgok sokat , akkor be se kell fújnom magam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 8.

AVoracsek

2020. október 19.

Kipirosodott hónaljamra ajánlotta egy ismerősöm. Sajnos csak még pirosabb lett tőle. Izzadás terén is jobb hatásfokot vártam tőle. És valahogy az illata is túl erőteljes volt számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Natúr dezodorokból sajnos nekem csak egyetlen egy vált be, de az nem ez. (Ha neked sem működne, akkor javaslom kipróbálásra: "WISETREE NATURALS ALUMÍNIUMMENTES DEZODOR TÚLZOTT IZZADÁS ELLEN")

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

viewxy

2020. augusztus 28.

Imádom!
Pont ilyet kerestem, ami nem gátolja az izzadást, mert durván be volt gyulladva egy szőrtüsző. Nyári 40 fokban volt próbálva, meg vagyok vele elégedve. Nem bántotta a bőrömet, kicsit csíp az elején de hát az alkohol miatt (meg nekem amúgy is sebes volt). Teljesen átlátszó, nem hagy foltokat. Nagyon tetszik az illata, nagyon frissítő, egész nap tart, ha valami nagyon extra nap volt délután frissítettem. Testpermetnek is jó. Tetszik, hogy üveg a csomagolása és hogy nem hajtógázas, hanem pumpás. Később is ezt fogom használni, szerintem kipróbálom majd a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Imádom!

Dominique

2020. március 21.

Az illata jó, csak sajnos nem használ.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Az illata jó, csak sajnos nem használ.

Nessy

2020. február 24.

Nagyon régóta használom ezt a pumás deót, valamelyik illatvariáns mindig van itthon.
Szeretem nagyon, mert hatékony és nem kell aggódnom a foltok miatt sem, ruhára is fújható. Egy átlagos irodai munkanapot nálam simán kibír az esetek 90%-ában, de az arány hasonló az alus deóknál is... Ha érzem, hogy valami nem oké, akkor napközben frissítek, vagy edzés előtt.
A frissen borotvált hónaljat persze csípi, de ezen kívül irritációt nem okoz.

Kedvenc illatom a zöld teás, második a mentás és harmadik a zályás, de mindig váltogatom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

A frissen borotvált hónaljat persze csípi, de ezen kívül irritációt nem okoz.

gruecendre

2019. november 26.

A zsálya miatt kissé kesernyés, az én bőrömön pasis az illata, emiatt csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

grizus

2019. július 21.

Megvannak a bevált dezodoraim - sódezodor illetve Alverde golyósok - , tehát nem szorulok erre rá, de kiváncsivá tett. Az illatát szeretem. Pár óráig hat, szóval inkább csak otthonra használom, mostanában sokszor, mert úgy vagyok vele hogy ilyenkor még inkább kímélem a bőröm. Ha elfogy, az üvegét nem dobom ki, mert tapasztalatom szerint az ilyen szórófejek sokkal jobbak, mint amiket külön meg lehet venni, tartósan használhatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 21.

kissagi19

2019. július 18.

5-6 órán át dezodorált. De úgy mart felvitel után, hogy a falat kapartam. Anyukámnak adtam, elhasználta. Neki 2-3 órát dezodorált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.