Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

grizus

2019. július 21.

Megvannak a bevált dezodoraim - sódezodor illetve Alverde golyósok - , tehát nem szorulok erre rá, de kiváncsivá tett. Az illatát szeretem. Pár óráig hat, szóval inkább csak otthonra használom, mostanában sokszor, mert úgy vagyok vele hogy ilyenkor még inkább kímélem a bőröm. Ha elfogy, az üvegét nem dobom ki, mert tapasztalatom szerint az ilyen szórófejek sokkal jobbak, mint amiket külön meg lehet venni, tartósan használhatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

kissagi19

2019. július 18.

5-6 órán át dezodorált. De úgy mart felvitel után, hogy a falat kapartam. Anyukámnak adtam, elhasználta. Neki 2-3 órát dezodorált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Japcsika

2019. április 24.

Gyakran cserélgetem az izzadásgátlókat, pont amiatt, mert ezek a természetes alapúak nem igazán hatékonyak számomra. Nekem ez volt az egyik legtovább jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

krisztinareka

2019. április 23.

A csillagokat a csomagolásért adtam! Nagyon szépen porlaszt, finom-dús-jól szétterülő permetet fúj és mivel szerencsére szét lehet csavarozni, egy alapos tisztítás és újratöltés után használható arc/testpermetként. Próbálkoztam már direkt üresen árult permetezőkkel, de azok túl durvák voltak. Nekem az előre palackozott nitrogénnel működő arcpermetet váltotta ki. Olyan vizet töltök bele amilyet csak szeretnék, ha pedig mégis többre vágyik az arcbőröm akkor valamelyik L’occitane arcpermethez nyúlok. Szóval jó szívvel ajánlom mindenkinek :).
Amúgy maga az eredetileg benne levő deo lötyi a nyugisabb napokon bevált, nekem nem csípett és nem ragadt, az illata is kellemes friss volt; viszont ha kicsit is mozgalmasabb volt a program, teszem azt egy kis takarítás-porszívózás stb, akkor nem funkcionált és úgy éreztem mintha elfelejtettem volna befújni magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

Catyx

2019. március 3.

Finom illata van de sajnos annyira nem vált be. Nem segített, sem mérsékelni az izzadást (pedig nem vagyok izzadós), sem elfedni. Amikor befújtam, nehezen száradt, ragacsosnak éreztem Akartam szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Deonak használtam. Jobban izzadtam tőle, mint bármikor. Testpermetnek használtam. Gyenge volt annak is. Lakásillatosítónak használtam el. Hamar meguntam. Sokáig hezitáltam az 1-2 között. Végül az illata és a valamire még is való funkciója miatt adtam kettest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Kremmester

2018. augusztus 3.

Illata jó, de nem tartós, viszont nem éreztem hatékonynak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Illata jó, de nem tartós, viszont nem éreztem hatékonynak.

PSz

2018. június 23.

A fiamnak vettem még a tanév elején (hetedik), mert igényelni kezdett valamit. Jó az illata, nem tolakodó, frissítő, és abszolút uniszex. Azért ezt kapta, mert nem akartam, hogy máris alumíniumossal kezdjen, iskolába ez bőven elég, és mivel sportként úszik, attól nincs plusz testszaga, nem is kell erősebb. Úgy tűnik, szereti, mert kérte a következőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Zizi99

2018. június 19.

Nagyon érdekes az illata, nekem tetszik. Sokáig használtam, az egyik alumentes “kísérleti termékem” volt, de nem tudom miért, több üveg elhasználása után már nem volt jó. Vagy én változtam, vagy valami benne, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

mosomedve

2018. június 1.

Az illata elsőre kicsit fura, de gyorsan összekeveredik a bőröd illatával és onnantól teljesen jó. A szokásos natúr izzadásgátló élményt hozza, néhány órán keresztül frissen tart, nem zsírosítja, fedi be a hónaljad, tud lélegezni a bőröd. Napi többször fújós logikusan.
Aki azt mondja, hogy semmit nem ér, megértem, de gondolkodjon el azon, mit lehetne beletenni egy természetes deoba az alumínium klorid helyett, ami ugyanolyan hatékony lenne? Nem létezik ilyen. A szódabikarbóna összefogna minden + leülepedne az üvegben. A teafaolaj mérgező, nem tehetnek bele 100g-ot, stbstb. Ezért különféle növényi kivonatokkal és illóolajokkal próbálkoznak. Valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.