Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A zsálya kivonat tanusított biogazdaságból származik.

Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Ár: 300 , Eladó: Aprosagok
Állapot: 2-3x hasznaltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen atveheto az Ors vezer tere vagy a Nyugati kornyeken
Catyx

2019. március 3.

Finom illata van de sajnos annyira nem vált be. Nem segített, sem mérsékelni az izzadást (pedig nem vagyok izzadós), sem elfedni. Amikor befújtam, nehezen száradt, ragacsosnak éreztem Akartam szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Deonak használtam. Jobban izzadtam tőle, mint bármikor. Testpermetnek használtam. Gyenge volt annak is. Lakásillatosítónak használtam el. Hamar meguntam. Sokáig hezitáltam az 1-2 között. Végül az illata és a valamire még is való funkciója miatt adtam kettest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Kremmester

2018. augusztus 3.

Illata jó, de nem tartós, viszont nem éreztem hatékonynak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Illata jó, de nem tartós, viszont nem éreztem hatékonynak.

PSz

2018. június 23.

A fiamnak vettem még a tanév elején (hetedik), mert igényelni kezdett valamit. Jó az illata, nem tolakodó, frissítő, és abszolút uniszex. Azért ezt kapta, mert nem akartam, hogy máris alumíniumossal kezdjen, iskolába ez bőven elég, és mivel sportként úszik, attól nincs plusz testszaga, nem is kell erősebb. Úgy tűnik, szereti, mert kérte a következőt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

Zizi99

2018. június 19.

Nagyon érdekes az illata, nekem tetszik. Sokáig használtam, az egyik alumentes “kísérleti termékem” volt, de nem tudom miért, több üveg elhasználása után már nem volt jó. Vagy én változtam, vagy valami benne, nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

mosomedve

2018. június 1.

Az illata elsőre kicsit fura, de gyorsan összekeveredik a bőröd illatával és onnantól teljesen jó. A szokásos natúr izzadásgátló élményt hozza, néhány órán keresztül frissen tart, nem zsírosítja, fedi be a hónaljad, tud lélegezni a bőröd. Napi többször fújós logikusan.
Aki azt mondja, hogy semmit nem ér, megértem, de gondolkodjon el azon, mit lehetne beletenni egy természetes deoba az alumínium klorid helyett, ami ugyanolyan hatékony lenne? Nem létezik ilyen. A szódabikarbóna összefogna minden + leülepedne az üvegben. A teafaolaj mérgező, nem tehetnek bele 100g-ot, stbstb. Ezért különféle növényi kivonatokkal és illóolajokkal próbálkoznak. Valamit valamiért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

eeraa

2018. március 30.

Egy pozitívuma volt, az pedig a kiszerelése. Az illata nagyon nem tetszett, irritálta és csípte a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

hessviky666

2018. január 16.

Ez a termék meglepett. Nem vártam tőle sok dezodoráló hatást, de kellemesen csalódtam benne. Kellemes illata van és a téli időszakban maximálisan megfelel izzadás gátlásra. Olcsó és a pumpás kiszerelése is nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Pirkko

2017. november 16.

Alapvetően kedvelem a citrusos illatokat, és ennek is nagyon bejön az illata, már régóta használom. Nem túlságosan erősen tartós, de azért finoman sokáig érződik az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 1.

Kellemes illat, jó összetevők, praktikus, fújós kiszerelés. Én nagyon szeretem, tartós hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.