Alverde

Ár:   619 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Lisa2112, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok

• 24 órás védelmet nyújt
  • alumíniummentes

HexenDAB

2017. március 19.

Nem tolakodó az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

Nem tolakodó az illata.

Virvatuli

2017. március 16.

Az illatát kedveltem, de sajnos nem volt túl hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Az illatát kedveltem, de sajnos nem volt túl hatékony.

Kingus23

2016. december 5.

Tetszik az illata , de tartóssága nem kifejezetten jó olyan mint egy testpermet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Tetszik az illata , de tartóssága nem kifejezetten jó olyan mint egy testpermet

vitalina

2016. július 7.

Sikerült páromat rávenni próbáljon ki alumínium mentes deot. Én alverde pumpás citromos változatát használom évek óta és megvagyok elégedve vele. Párom magnoliásat választotta, és folyamatosan panaszkodott, hogy hamar izzad és büdösödik. Le teszteltem egyik oldalt a saját citromossal, másikat pedig ezzel fújtam be. Tényleg gyengébb, kevesebb izzadásgátló hatás, hamarabb büdösödök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Cicus01

2016. június 3.

Az illata rendben van, de semmi különös (kicsit alkoholos, az a baj vele), az összetevői nagyon barátságosak, nem irritál, viszont igazán izzadós napokra vagy sportoláshoz kevés sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Luckuska

2016. március 25.

Az Alverde összes fújós dezodorját kipróbáltam már. Mind három közül ő az, amelyik a legkevésbé nyerte el a tetszésemet. A hatása összességében mindegyiknek ugyan olyan, viszont az illata ennek a darabnak a legvisszataszítóbb. Virág illatot kevésbé érezni rajta, inkább valami édes retro cukorka szag az, ami megcsapja az orrom, mikor magamra fújom. Emiatt biztosan nem veszem újra, mert nagyon zavar.

A natur deoként az izzadást nem gátolja meg, de a szagokat semlegesíti, és erre a célra kiváló. Én többnyire itthon használom, amolyan pihentetésként a bőrömnek a sok alus dezodorálás után, de hűvösebb napokban azért ő is bőven megteszi, nem hagy cserben. Alapvetően elégedett vagyok az Alverde fújos dezodorjaival, mert amire szánom, használom, azt ő teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Drakna

2015. november 29.

Az illata miatt vásároltam, a hatása vajmi kevés egy illt nélkuli só deo rétegre viszem fel az illatta miatt., valamint igény szerint utólag, ilyen kombinációban megfelelőnek találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Mehecske

2015. október 23.

Megnéztem, és igen, rajta van a kis piros matrica, miszerint 24 órás védelem. Nálam körülbelül 4-6 órán át hatásos, ősztől tavaszig. Nyárra kevés. 1km biciklizés után már izzadt szagom volt, hát ez nem túl jó eredmény. Illata sem elragadó, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 23.

alettapipek

2015. augusztus 26.

Nem vagyok elragadtatva tőle, semmivel sem jobb, mint bármelyik nem 'bio' dezodor. Sőt.. A frissen szőrtelenített hónaljon nagyon csíp, és az illata sem a legkellemesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

jzsofi

2015. július 8.

Tenyleg borzaszto :( olyan szinten kierzik belole az alkohol, szagom olyan mint egy kocsmatolteleke ha ezt hasznalom... Emellett izzadas miatti szagokat se nyomja el, abszolut elmondhatom hogy budosebb vagyok tole mintha semmit nem hasznalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.