Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2018. április 25.

Kategória:   Dezodorok

24 órás hatással.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

grizus

2020. november 2.

Update: felpontozom, teljesen jó.

Lényegesen gyengébb, mint a zsályás - a zsálya önmagában dezodoráló hatású (is) - így sokkal gyorsabban is fogy, de melegben kellemesen frissít, nem drága és az üvegét használom tovább arc/testpermethez, úgyhogy jó szívvel adok egy hármast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Update: felpontozom, teljesen jó.

Saroltanemeth5

2020. szeptember 27.

Sokat keresgéltem a bio dezodorok között, azonban ez és a zsályás változata mindent visz. Igazat kell adjak, extrém melegben kevés, de összeségében állja a próbát. Semmilyen irritációm nincs tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Dorotea09

2019. november 12.

Kellemes illata van, barátságosak az összetevői. 24 órás hatása az nincs, többször kell fújni és az erős izzadást sem gátolja meg, viszont az izzadtságszagot semlegesíti. Nekem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

SziSzilvi2000

2019. augusztus 31.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be :/ az illatát egyáltalán nem szeretem, ugyanúgy izzadok, mintha nem is lenne rajtam dezodor és kiszárítja a bőrt, amitől viszketek is... Nem tudom ajánlani. Alig fogyott belőle valamennyi, de nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Intouchable

2019. július 30.

Nagy reményeket fűztem ehez a termékhez,de sajnos nem igazán hozta amit elvártam tőle,kb ugyanazt nyújtja amit egy olcsóbb dm saját márkás termék,viszont ez a kétszeresébe kerül. Az illata nagyon kellemes,frissítő és testpermetnek tökéletesen meg is felel de egy dezodorról van szó. Nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 30.

melindadd

2019. május 21.

Itteni vélemények alapján választottam, mert szeretném lecserélni a Dove-ot egy természetesebb, nem túl mesterséges dezodorra, azonban fúúú... hát ez borzasztó.. Sajnálom, de szó szerint olyan izzadságszagom van tőle,mintha igazán semmi sem lenne rajtam. Illata elmegy, egyébként annyira nem kedvelem ezt a nagyon gyógyi szagot :-) Szóval nekem nem jött be, én izzadok tőle és szagom is van,úgyhogy ez van... Ha esetleg változás lesz (bár nem hiszem) frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

dorakrem

2019. január 26.

Nagyon szerettem, többször is vásároltam. Negyven fokos hőségben, nem csípi ki a hónalját az embernek, és nekem nagyon tetszik ez a kicsit kesernyés füves, zöldes illat, frissítő. Szinte biztos, hogy idén nyáron újra fogok vásárolni. Igen, többször kell fújni, mert nem olyan tartós, bár hőségben szerintem kellemetlen lenne erősebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Eijike

2019. január 7.

Ez a legjobb alumíniummentes dezodor, amit eddig használtam!
Kipróbáltam már úgy négyet-ötöt a kategóriában, de egyik sem vált be. Már épp azon gondolkodtam, hogy visszatérek az hagyományosakhoz, amikor megtaláltam ezt. Tengeri só van benne, ami fertőtlenító hatású - valószínűleg ez előzi meg, hogy büdi legyek estére. És az illata csodálatos! Amikor használom, a barátom mindig megkérdezi, hogy most zuhanyoztam-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Ez a legjobb alumíniummentes dezodor, amit eddig használtam!

Kriptonhanna

2018. augusztus 11.

Amikor befújom magam,mindig folyik le rólam a felesleg. Miután megszáradt ragadok tőle egész nap. Nekem működik egész nap,izzadok,de nem vagyok büdös tőle,egész nap érzem az illatát. Alumentes opciónak szerintem jó. Én csak itthon,vagy hétvégén használom. Sokkal jobb mint az alverde bergamot golyós,amit szintén próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

bianka1212

2018. augusztus 3.

Nagyon szerettem volna egy alumínium mentes dezodort, de ez sajnos nem jött be. Ahogy már előttem is írták tényleg nem rendelkezik még pár órás hatással sem... El kezdtem hintőporral támogatni, először a dezodor, majd ha ez megszáradt teszek rá egy kis hintőport. Hát így jobb, de sajnos nem az igazi és ezt a kis cselt a sötét ruhák esetében nem tudom alkalmazni. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.