Alverde

Ár:   €4.45   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2016. december 9.

Ár:   €4.45

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tvylvis

2017. április 19.

Németországban még tavaly év végéig kapni lehetett, tettem is vele egy próbát. A világosabb árnyalat van meg, a szín jó is lenne. Viszont vagy egy öregebb példányt fogtam ki (bár elvileg 2018. márciusig van a szavatossági idő), vagy gyártási hibás, de egyik ecsetem sem veszi fel. Sem a legpuhább, sem a drótkeféhez hasonló állagú. Megkapargattam, ahogyan az égetett termékeknél sokszor kell, de az sem segített. Ezért kuka lett, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Regina0206

2017. január 13.

Kb. 2 éve vettem, nem rossz termék. A púder része is egészen tartós, jól mattít, nem porzik. A bronzosító részét is elég sűrűn használom, könnyen eldolgozható, de nem valami tartós. Viszont nincs narancssárgás finishe, ami nagy plusz pont. Összességében jól használható termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

niksss00

2016. október 24.

Nagyon szeretem az Alverde márkát, de a dekorkozmetikai részével sosem voltam teljesen elégedett. Erre a termékre viszont egy rossz szavam sem lehet, az én bőrtónusomon nagyon szépen mutat, tartós, nem pereg, jól tudok vele dolgozni, bár én csak a bronzosító oldalát használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Nancika

2016. szeptember 8.

Én nagyon szerettem, mert jól állt nekem a színe, ráadásul nagyon szép tartós volt, de ez az egyetlen Alverde termék, amitől (ugyan csak télen, de) hámlott a bőröm. Viszont tavasztól őszig tökéletes. Annak ellenére, hogy bronzosító az én bőrömmel párosítva sokkal inkább kontúrozásra alkalmas, és arra nagyon szeretem használni. Kellemes viselet, tartós és könnyű vele dolgozni, emellett pénztárca barát is.

Viszont ha valaki szereti, rohanjon az utolsó pár darabért, mert az Alverde hivatalos Facebook oldalán már elbúcsúztatták ezt a terméket, helyette másik lesz kapható (és azt már láttam tegnap a DM-ben, ebből pedig az utolsót hoztam el). :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Bendora

2016. május 12.

Tegnap 0. napi Joy kuponnal megvettem. Nekem nagyon-nagyon tetszik. Szoli miatt szinte egyik púder sem elég sötét, ez pedig tökéletes. Nekem nem lett poros. Természetes hatású, nyárra tuti ezt fogom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

brigitte91

2016. április 14.

Nekem bevált. Nem tökéletes, ezért a 4 csillag, de szép bronzos árnyalatot ad a bőrömnek. én sem vagyok fehér típus, de nem is vagyok kreol. én a két színt escettel összekeverve használom, szerintem ez is lenne a cél. jók az összetevők, a parfüm piros, de a csomagolás szerint természetes olajokból származó illatról van szó, és én hiszek nekik :) én ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

kkata

2014. szeptember 28.

Nagyon narancssárga, inkább a kreol bőrű embereken tudom elképzelni, az én fehér arcomon iszonyatosan rossz. A világosabb szín pedig meg sem látszik. Eldolgozni is kissé nehéz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

pm2013

2014. július 9.

Két árnyalat-párosban kapható, s mivel a sötétebb nagyon narancsos nekem, a világosabb párosítást vettem meg. Az állaga, színe rendben van, nem porzik, de ez a dombornyomott kiszerelés annyira nem praktikus, ha az ember lánya nem feltétlenül szeretné keverné a két színt. Kontúrozáshoz ideális, de a kiszerelés nagyságát nem nagyon értem, hiszen nem púderről van szó, amit az egész arcon kellene használni. Így viszont kicsit sok; nem biztos, hogy lejárati időn belül el tudom használni. Kisebb kiszerelés használhatóbb lenne és akkor az ára is barátibb lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

fvikus

2014. július 3.

Nekem egyáltalán nem vált be. Rettentően porzik és nehéz eldolgozni. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

jesuisunchat

2014. április 28.

szerintem narancssarga :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

szerintem narancssarga :S

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate