Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2016. május 26.

Szárazon és nedvesen is használható.

AppleMaple

2018. december 10.

Épp abban az árnyalatban van meg, ami a képen látszik (20 sweet cinnamon). Kicsinek tűnhet de elég sokáig birja, pedig gyakran használtam. Nekem bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

dorika91

2016. május 22.

Szép színe van, nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Szép színe van, nagyon tartós!

kaposztamester

2016. április 27.

tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

tartós

Veronka277

2016. január 14.

Nagyon szeretem :))) könnyű felvinni, nem kenődik el. többször kell felvinni, hogy élénkebb legyen a szín de egyébként ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

boni04

2015. május 13.

A képen látható színben van meg, könnyű felvinni ecsettel, a helyén marad sokáig, szép élénk színe van. Nekem nem kell több.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Krisz78

2015. február 28.

A képen látható szín van meg.
Könnyű felvinni, nagyon tartós és nem poros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

A képen látható szín van meg.
Könnyű felvinni, nagyon tartós és nem poros.

Mandel

2015. január 14.

Nagy csalódás :-(. Türkiz zöld árnyalatban vettem (green jewel), a szín gyönyörű a dobozkában, ennyi.... de ezzel nem sokra megyek. Egyáltalán nem pigmentált, sehogy se néztem ki vele, le is töröltem. Talán még nedves ecsettel megpróbálom, hátha úgy ér valamit, de nem veszek többet Alverde szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

beracska

2014. július 29.

Én nagyon szeretem. Szép a színe, könnyű felvinni... kicsit nehéz, ezért alappal vagy anélkül de a nap végére szinte mindig elfolyik kicsit. Van az Alverdenek egy könnyebb szemhélypúdere nude palettában, azzal nincs ilyen gondom. De így is szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Skye

2014. január 27.

Könnyű felvinni, szép a színe és tetszik az állaga is. Alap azért kell hozzá. Szerintem sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

fdorottya

2014. január 12.

Szerintem az összes Alverde sminktermékek ócskák! Én alap nélkül nem használok semilyen szemfestéket, de ez még alappal sem maradt fent! Összecsomosodott, és lepergett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.