Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsika89, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Ajakápoló a Chai Latte meleg illatával. Nedvességgel látja el az érzékeny ajkakat és megvédi őket a kiszáradástól. A bio zöld teával és fahéjjal készült magas minőségű formula intenzíven ápol és sima, puha ajkakat biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Wonderwoman91

2020. május 1.

Az egyetlen pozitívuma az illata volt. Semmire nem jó, a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Az egyetlen pozitívuma az illata volt. Semmire nem jó, a kukában landolt.

Annai

2019. július 1.

Én nagyon szeretem. Alkalmanként rúzs helyett is használom, szájceruzával. A hidratált ajkak/bőr szerintem elsősorban a megfelelő mennyiségű víz fogyasztásán múlik, nem krémeken.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

NadjaBlue

2019. április 8.

Csak itthon használtam, mert borzasztó színe van, tényleg hullát csinál az emberből. Hidratáló hatást nem éreztem, de nem is teszi rosszabbá a helyzetet. Illata amúgy nem lenne rossz, de jobb szeretem az illatmentes termékeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Tvylvis

2019. március 3.

Hosszan nem írok róla, hiszen már nem kapható. Nagyon szerettem volna szeretni, mert isteni az illata. De itt ki is merülnek a jó tulajdonságai. Csúnya bézs színű réteget hagy az ajkakon, kb. hullát csinál belőlem. Így azt nem is tudtam tesztelni, hogy mennyire ápolja az ajkakat. Kuka lett pár húzás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

alizee

2019. február 4.

ajándékba kaptam, magamtól nem csalnám meg a jól bevált carmexemet. azt kell, hogy mondjam, hogy ez az "ajakápoló" semmit nem tud, sőt ront a helyzeten ha az embernek egy kicsit ki van száradva a szája. a szúrós fura szagáról a végeredményként kapott hulla színű szájról már nem is beszélve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Pajzs

2019. január 31.

Szerintem ez csak szintentartásra jó; száraz, cserepes ajkakra nekem a körömvirágos vált be, az masszívabb is, krémesebb, ez csúszósabb a számon. Az illata kellemes, de nem bánnám azt se, ha nem lenne illatosított. A csomagolása aranyoska. Az én ajkaimat sápasztja, szóval módjával bánok vele, de alapból visszafogott fénye van.
Nekem ez olyan semleges termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Nekem ez olyan semleges termék.

kissagi19

2019. január 27.

A színe nem szép. Szörnyen szárítja az érzékeny ajkaimat :(
Sajnálom kidobni, mert Alverde márkájú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

A színe nem szép. Szörnyen szárítja az érzékeny ajkaimat :(
Sajnálom kidobni, mert Alverde márkájú.

nyuszo

2019. január 27.

Finom, kardamomos chai latte illatú.
Gyengéden hidratál.
Halvány tejeskávé színű, felkenve szinte csak egy kis fényt ad.
Nem rossz, de vannak nála nagyobb kedvenceim....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

Finom, kardamomos chai latte illatú.
Gyengéden hidratál.
Halvány tejeskávé színű, felkenve szinte csak egy kis fényt ad.
Nem rossz, de vannak nála nagyobb kedvenceim....

SchmitterBettina

2019. január 24.

Adventi naptárban volt. Nekem nagy csalódás, semmit sem ér. Nem ápol, nem véd, mióta ezzel kenem a számat, nagyon cserepes. Ronda színe van, vékony csuszkálós az állaga. Nekem nagyon nem jön be, el kenegetem itthon a négy fal közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Buklika

2019. január 24.

Első benyomás: csalódás.
Pont annyit tud, mint a sima sárga körömvirágos testvére.
Tejeskávé színe van, ami az ajkaimon nem szép, de egyetlen mentsége, hogy hamar beszívódik, és utána nem zavaró. De az illata/íze sincs már sehol 5 perc múlva.
Érdekes, hogy kicsit mintha bizsergetné a számat, -talán a fűszerezés miatt.
Furcsa "viselet", mert a felkent réteg viaszos és icipicit bizserget.
Egyszer korábban a dm-ben vacilláltam a chai-os és a körömvirágos között, végül az olcsóbbsága miatt az utóbbi mellett döntöttem. Így utólag jól döntöttem.
Szigorú vagyok, 2*, mert a kicserepesedett alsó ajkamat egy jottányit sem puhítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Első benyomás: csalódás.
Pont annyit tud, mint a sima sárga körömvirágos testvére.
Érdekes, hogy kicsit mintha bizsergetné a számat, -talán a fűszerezés miatt.
Furcsa "viselet", mert a felkent réteg viaszos és icipicit bizserget.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Kivonat, amit a ceyloni fahéjfa szárított kérgéből nyernek. A ceyloni fahéj a babérfélék családjába tartozó fa, ami Sri Lankán és India déli részén őshonos, nem azonos a cassia fahéjjal, mely utóbbinak magas a kumarin tartalma. A ceyloni fahéj kivonata antimikrobális, antioxidáns, összehúzó, nedvesítő, illatosító, a bőrt kondicionáló és védő hatású összetevő.