Alverde

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2016. április 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

20 éves kor felett, a bőr öregedésének megelőzésére ajánlott éjszakai arckrém.

gioia

2015. március 4.

Bocsánat, de a vadrózsás krémet akartam véleményezni. Ezt nem próbáltam. Ha esetleg szerkesztő látja, legyen kedves törölni a véleményt. Én nem tudom, hogylehet. Köszi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 4.

lviaeszter

2015. február 20.

Semmit sem ér, ráadásul rossz az illata, nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.

Semmit sem ér, ráadásul rossz az illata, nehezen szívódik be.

christinee91

2015. február 5.

korábban megvettem ennek a termékcsaládnak az arclemosóját, azzal teljesen meg voltam elégedve, igy amikor megláttam, hogy van hozzá tartozó krém is, gondoltam kipróbálom. Hát olyan..táplál is, de nem az igazi, nekem nagyon furcsán szivódik be, túlságosan ragacsos, valahogy nem az igazi :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Lierre

2015. január 20.

Téli kiszáradás megelőzésére vettem. Nekem kipirosodott es viszketett az arcom néhány használat után. A maradékot a kezemre fogom elkenni, bár oda meg kissé zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 20.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Nem hidratált eléggé, szerintem az alkohol miatt és így volt nálam minden Alverde krémnél. Az illata kellemes. A tubus szétrepedt egy idő után, ami eléggé idegesítő volt. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Miskulancia

2013. április 19.

Télen használtam pár hónapig, amikor jobban kiszárítja a hideg a bőrömet...
nem bántam meg, egészen jó választásnak bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

Télen használtam pár hónapig, amikor jobban kiszárítja a hideg a bőrömet...
nem bántam meg, egészen jó választásnak bizonyult!

fioretta

2013. április 5.

Még csak néhány használaton vagyok túl, és egyelőre nagyon szeretem ezt a terméket :) Nincs agyonparfümözve, csak enyhe, kellemes illata van (erős rózsaillatra számítottam, azonban egyáltalán nincs szerintem rózsa illata, de nem is baj). Jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, nem lesznek tőle pattanásaim. Az ára is egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

somodiedo

2013. március 1.

Márc. 1.: Felülbíráltam önmagam, és félretettem ezt a krémet. Huzamosabb használat után nem hidratált olyan jól, néhol elkezdett már picit hámlani az arcom, és a bőröm sem volt szép reggelre. Visszatértem az oriflame-s arckrémemhez, jobban hidratál és a bőröm is szebb. Egyelőre nem használom tovább ezt a krémet, talán egyszer még megpróbálkozom vele. Egy csillagot le is vonok tőle.

Jan. 13.: Az éjszakai krémet vettem meg, jelenleg ezt használom. Az első este, amikor használtam kicsit megijedtem, hogy kár volt megvenni, mert ahogy bekentem vele az arcom a krém egy része valahogy összecsomósodott, és lejött a bőrömről. Aztán másnak reggelre eléggé gyűrött arccal ébredtem. Nem igazán tudom, hogy ez miért volt. De ha már megvettem használtam tovább, és ilyet már nem tapasztalok. Lehet, hogy először sokat tettem az arcomra és azért csomósodott össze, nem tudom. Mindenesetre azóta is ezt használom, megfelelően hidratál, nem szárad ki a bőröm a hidegben. Nem mondom, hogy csodaszer, mert volt már olyan arckrémem, amitől reggelre szebb lett a bőröm. De ez meg natúr kozmetikum, nincs tele mindenféle káros anyaggal, így inkább ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

m_reka

2013. január 28.

Bár a nappali változata nálam nem nyert, az éjszakait nagyon szerettem, reggelre mindig selymes, puha lett tőle a bőröm. Négyest kap, mert nem vettem újra, keresgélek inkább tovább, hátha találok olyan terméket, aminek a nappali változatával is elégedett vagyok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Natalka

2013. január 19.

Még akciósan vettem tavaly, amikor újítottak rajta, és leárazták a "régieket". Lehet kapni, én láttam, csak egészen kicsit változtattak a dizájnon :)
Szuper krém, féltem, h zsírosítja majd a bőröm, de nem, tökéletesen bevált, reggelre mindig szép, táplált, de nem elnehezült lett az arcom.
Amikor elfogyott, pont kaptam ajándékba egy másik krémet (AVON kaviáros, az is remek), szerintem vissza fogok térni még erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!