Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Karácsonyi kiadású Erdei gyümölcsös tusfürdő

garamvari84

2013. április 23.

Az illata nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Az illata nem tartós.

Szaszmancs

2013. február 15.

A Karácsony utáni leárazáson jutottam hozzá ehhez a tusfürdőhöz és a testápoló párjához igen kedvező áron. Nekem annyira nem jött be a tusi,mert elég sok kellett belőle,ezért gyorsan el is fogyott és az illata sem nyűgözött le, őszintén szólva számomra cefre szagú volt. Ennek ellenére nem bánom,hogy kipróbáltam, főleg így akciósan,de még egyszer már nem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

jesuisunchat

2013. január 14.

nagyon szeretem a testápolójával együtt. nem szárít és isteni az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

nagyon szeretem a testápolójával együtt. nem szárít és isteni az illata.

zsazsa

2013. január 6.

Ajándékba kaptam, és nagyon örülök neki, mert nem szárít, finom illata van és fürdés után is érződik a bőrömön egy picit. :) És szép a csomagolása. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Rose23

2012. november 16.

Az illata engem határozottan a régi Turbo rágóra emlékeztet :D Elég markáns, de tényleg inkább csak fürdés alatt érezni. Ami nagyon tetszik benne, hogy egyáltalán nem szárít, sőt finom puha tőle a bőröm, de ez gondolom annak köszönhető, hogy az alkohol az INCI lista végefelé van, ez nagy pluszpont :) Egy kicsit jobb habzása is lehetne, de ez bocsánatos bűn a pozitív tulajdonságai mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 16.

azursatellite

2012. november 4.

Az illata mint egy gyümölcsös cukorkáé. Gél szerű az állaga és átlátszó, kellemesen habzik, az illata nem tartós, inkább csak fürdés közben érződik. Nem szárít, kellemes használni, ha ajándékba kaptam volna akkor is örültem volna neki, de így, hogy megvettem, így is jó vételnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate