Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. november 13.

Kategória:   Ajakápolók

Az Alverde ajakápoló olaj alapját különböző természetes olajok képezik, mint pl. napraforgóolaj, baobab olaj, avokádóolaj. Ezeknek a hatóanyagokban gazdag, tápláló olajoknak a harmonikus kombinációja hidratálja, nyugtatja és rugalmassá varázsolja az ajkakat. A mélyrehatóan ápolt, puha ajkakért.

3 ízben kapható: vanília, cseresznye, málna

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

v.sara

2021. március 7.

Málnás verziót próbáltam, kicsit se tetszett. Nem ad semmilyen színt, az illata is elég rossz, az "ápoló" kifejezés pedig egyáltalán nem illik rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

zsizsebiH

2020. január 29.

Nem nagy szám az tény, ugyanis olajosan fénylik tőle a szám, nem szívódik fel, mégis az az érzésem, mintha szárítana. Valami natúr dolgot akartam venni a számra a hidegek miatt, mert állandóan ki van száradva ilyenkor, ha nem ápolom.... szóval intenzív ápolást igényel, de ez nem az igazi választás. Inkább maradok a szájfényeknél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Lina14

2020. január 18.

Nekem a Cherry árnyalat van meg. Ez a legsötétebb, mégis áttetszően lehet felvinni, nem is színezi meg az ajkakat. Nem hidratál, talán kicsit szárít is. A fénye is hamar elvész. Nem igazán szetem, mert nem veszem hasznát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Dorottya92

2019. december 19.

Nekem a málnás van meg. Visszafogott illata van, felkenve nem érződik a málnás íz. A fénye pont jó, nem túl erősen csillogó. Kicsit erősebb színre számítottam, de így is nagyon tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Blackxentric

2019. december 11.

A málnás van meg nekem. Igazi csalódás ez a termék. Az illata semmilyen, leginkább az étolajra emlékeztet. Hidratáló hatása nulla, egyedül a fénye pozitív benne, ami nagyon hamar eltűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

vadel98

2019. december 5.

A málnás változatot vettem meg egy kiárusítás alkalmával. Először arra gondoltam, hogy tök jó lesz arra az esetre, ha az egész napos rúzs-viselés egy-egy szárítóbb hatású egyed után majd gyorsan helyre akarom állítani a károkat... hát igen, nem igazán jött be a tervem.
Próbáltam magában, hogy milyen gyorsan szívódik be, de szinte semmilyen hatást nem ért el, még hosszabb idő után sem. Csak csúszkált a számon.
Viszont a termék pozitívuma, hogy szépen fénylik tőle a szám és a tubusban egész jó illata van. Ízre viszont kevésbe, akarva-akaratlanul is a számba került és valóban étolaj íze van, de ajakápoló OLAJ révén ezt nem hiszem, hogy fel lehetne róni neki.
Egy időre szüneteltettem a kísérletezést vele, de az utóbbi időben megint elkezdtem, mert nem hiszem el, hogy csak azért sem tudom "működésre bírni".

Tehát újonnan 'kifejlesztett' rutálémként esténként használom "ajakmaszkként": Először leradírozom a számról az elhalt hámsejteket, általában egy puhább fogkefével. Majd egy vastagabb réteg ajakápoló vajat (én a RdeL Young ajakvajat használom) kenek fel és ennek a tetejére egy vékony réteg olajat kenek és összedörzsölöm az ajkaimat, hogy összekeveredjenek az ajakápolók és együtt szívódjanak fel.
Eddig ez a kis rituálé bevált, reggelre teljesen simák és puhák az ajkaim. Még semmilyen készítménnyel nem tudtam elérni ezt a hatást, úgyhogy egész büszke vagyok :D
Még lehet update-elek, ha változik az állapot. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Még lehet update-elek, ha változik az állapot. ;)

Guppi

2019. október 20.

A málnás van meg. Jó az illata ès hamar beszívódik. Ès számomra sajnos ennyi a pozitívuma.
Nekem sajnos egyáltalán nem hidratál vagy ápol. Sőt, ami azt illeti szárazabbnak èrzem az ajkaimat vele, mint nèlküle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

SzL

2019. július 3.

A málnás változat van meg, aminek halvány rózsaszín színe van a tubusban.
Felkenve semmi színe nincs, teljesen átlátszó. Egy nagyon minimális fényt ad csak az ajkainknak. Illata egy pillanatig van, ízre tényleg olaj íze van.
Elég hamar beszívja az ajkam, pedig annyira nem is száraz. Valamennyire hidratál és feltölti a kis ráncokat. Kellemes viselet igazából, rúzsozás előtt kb fél órával is felszoktam kenni. És így jobban is néz ki aztán a rúzs rajta.
Nem mondom, hogy csodát tesz, de egy sima hétköznapi hidratálásnak elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

A málnás változat van meg, aminek halvány rózsaszín színe van a tubusban.
Nem mondom, hogy csodát tesz, de egy sima hétköznapi hidratálásnak elég.

Jelizz

2019. június 23.

Nekem a cseresznyes van meg, kellemes az illata es konnyu hasznalni, hidratalni nem hidratal elegge ,de egy olajos szajfenynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

tothblancsi

2019. május 31.

Az új csomagolásút vettem meg cseresznyésben. Szerintem a formulát is megváltoztatták, mert ennek már tényleg cseresznyés illata van. Nem rossz, nyárra jó lesz, de azért téli kicserepesedett ajkakra nem ezt kenném.
Aki szereti a természetességet és csak egy kis csillogó ápolást kívánna, az úgyis ki fogja próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil