Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anett76, Módosítva: 2016. november 28.

Természetes illóolajokat, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagokat tartalmaz és kimondottan a meleg, nyári időszakra készült, így nem okoz bőrirritációt.

barkuska

2014. február 19.

Nagyon kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Nagyon kellemes illata van.

mreka

2013. április 10.

Amikor én teszteltem a drogériában, csak három illatban lehetett kapni (a kéket akkor Magyarországon még nem forgalmazták). A három közül ez volt az egyetlen, ami viszonylag kellemes illatúnak tűnt (a másik kettő egyszerűen borzalmas). Megvettem, de nem érte meg. Pozitívum, hogy természetes és kedvező az ára, az illatát viszont hosszú távon nem bírtam. Pár hétig használtam, azóta a polcon porosodik. Csak az összetevői és az ára miatt kap két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

biolamánia

2013. március 12.

Olyan hamar elillan! Ti mennyit fújtok belőle?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

Olyan hamar elillan! Ti mennyit fújtok belőle?

Nautilus

2012. szeptember 12.

Nehéz eldöntenem, hogy a három alverdés EDT közül melyik számomra a legszörnyűségesebb... talán ez. Bio ide vagy oda. Az abszolút természetes parfümtelenség is szimpatikusabb, mint ez. Kár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Linuxo

2012. augusztus 9.

Nagyon émelytőnek találtam, éppen ezért nem is vettem meg... :SSS

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Nagyon émelytőnek találtam, éppen ezért nem is vettem meg... :SSS

Mkriszta26

2012. augusztus 9.

+: illata, natúr
- : ragadt tőle a bőröm, nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

+: illata, natúr
- : ragadt tőle a bőröm, nem tartós

marshmallow

2012. augusztus 8.

Jujj, ez nagy csalódás... csak teszteltem, sajnos rögtön a bőrömön. Az én bőrömön nagyon erős citromfű illata van, konkrétan olyan mint a szúnyogriogató gyertyáknak. Cserébe jó erős az illata, le kellett mosnom annyira zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

szöszike

2012. április 29.

Végre parfümben is van valami természetes a polcokon és már nem kell otthon házilag kotyvasztani :) Ez a parfüm illatával is le tudott venni a lábamról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Cu2tka-baba

2012. február 27.

Még az üzletben teszteltem, mert vonzódom a virágos illatokhoz, de ez valami brutális volt. Édes volt és émelytő facsarta az orrom és kis híján elhánytam magam... 10 percig szagolgattam a kihelyezett kávét, mire elmúlt a hányingerem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

naiva

2012. február 10.

Én még csak most ismerkedem ezzel a parfümmel. Hozzáteszem, hogy én nem vagyok a virágillatú parfümök elkötelezett rajongója, mégis, ahogy végigszagoltam a tesztereket, ez tetszett meg leginkább. Kifújás után számomra is erős illata van (bár én nem kifejezetten alkohol szagot szoktam érezni), viszont egy néhány perc után nagyon kellemes lesz és nem is illan el olyan gyorsan. Mellesleg a natúr parfümök többségére igaz, hogy tartósságban nem tudják felvenni a versenyt a "hagyományos" társaikkal. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Farnesol, Citronellol, Eugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.