Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2016. február 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Az Alverde folyékony szappan ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó gyengéd összetevői, az áfonya- és cseresznyevirág kivonat ápolják és frissítik a kezeket, anélkül, hogy a bőr természetes védőrétegét károsítanák.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, szinezéket, állati eredetű és ásványiolaj-alapú összetevőket. BDIH védjeggyel ellátva.

Letti

2012. augusztus 16.

A hatásával nagyon elégedett voltam (nem szárít, szépen tisztít), viszont rendkívül gyorsan fogyott, így nem lett a fürdőm állandó lakója. De ennek ellenére nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Kenwyn

2011. augusztus 24.

Az illata ízlés dolga, nők előnyben. :) Az illata nekem nem tetszett, de nem is én vagyok a fő célcsoport, a párom jóvoltából használtuk egy ideig. Viszont remekül tisztít, a kézbőr kellemes tapintású lesz tőle. És az összetétele sem különösebben problémás. Ár-érték rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

natasa

2011. július 16.

Nekem picit erős az illata. Nem rajongok az édeskés illatú kozmetikumokért, de egyébként jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Finom az illata és mérsékelten habzik is. Még a zsíros maszatokat is lehozza a kezemről, és nem kel lórákig sikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

TJudit

2011. május 23.

Szerintem is finom gyümölcsös illata van, szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 23.

Szerintem is finom gyümölcsös illata van, szerintem megéri az árát.

mia

2011. május 12.

Szeretem. Kellemes az illata, nem szárítja a bőröm, és viszonylag olcsó is. Szerintem jó ár-érték aránya van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 12.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.