Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Reb

2015. április 25.

Utántöltőt vettem belőle. Nagyon finom illata volt, de sajnos, egy idő után meguntam, annyira édes. Tusfürdőnek használtam. Rég volt, de úgy emlékszem, annyira nem jött be. Sem az erős testszaggal, sem a kézbe ivódott kajaszaggal nem birkózott meg sajnos. Mindezek mellett még sokba is került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

crazy cat lady

2014. május 21.

az illata finom édeskés. szerintem jól tisztít, egy kicsit habzik, nem szárítja a bőrt, pedig nagyon sokszor mosok kezet. sokkal jobb, mint az egyéb drogériás nem natúr szemetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

szueszti

2014. február 24.

A nagy kozmetikumszelektálásban a szappant is egy bőrbarátabbra kívántam lecserélni. Nálunk mindenki folyékony szappan párti, így csak az jöhetett szóba, hát elég nehéz ügy... találni egy olyat, ami árban és összetevőkben is megfelel.
Nem mondanám, hogy vele megtaláltam az igazit,de az én esetemben ez a márka minden termékére igaz.. sok mindent kipróbáltam már, általában ha nincs jobb jó lesz ez is alapon. Jók az illatok és az árak, aranyos a csomagolás is, de az ápoló hatásuk minimális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

Fruzsi

2013. február 17.

Én nem használnám néhány összetevője miatt, de a család igen. Ők imádják az állagát és a hatását, állítólag nem szárít, ami furcsa ennyi alkohollal és sodium coco-sulfate-tal. Csak egyszer próbáltam ki, az illata nagyon tetszik nekem is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

bbcs87

2012. április 15.

Nagyon jó illata van. Nem szárítja a bőröm. Nincs tele káros összetevőkkel. Bevásároltam belőle, már csak pár darab volt a Dm-ben, ahova járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

horzso

2012. április 12.

Tetszik az illata. Nekem nem szárítja a bőrömet, viszont nem is ápolja. Két pumpányi kell egy kézmosáshoz, úgyhogy nem igazán kiadós, de legalább nincs tele tartósítószerrel és szilikonnal. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 12.

Deni

2012. április 8.

Édes illat, valakinek bejön, valakinek nem, nekem kivételesen tetszik, legszívesebben meginnám. :D
Ez az első alverde-s folyékony szappanom, elégedett vagyok vele. Egy nyomás elég mind a két kezemre. Eloszlatom a nedves kacsóimon, majd ha kellően felkrémesedett (mert habzani azt nem fog, de őszintén én nem is bánom, ha ez attól van, hogy hiányzik belőle a sok sz*r), leöblítem. :)
Nem szárít, szerintem remekül tisztít, jó illata van, engem meggyőzött. Biztosan veszek még ilyet is, meg más illatból is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

ircsi

2012. március 27.

Nekem bejött az illata. Azt vettem észre, hogy szinte az összes kézmosó szárítja a bőrt és ami sls/ales stb. mentes az nem is habzik úgy, épp ezért valóban kicsit mintha nem tisztítana eléggé. Több kell belőle. Amúgy ez vonatkozik a babylove habfürdőre is. A gyerekeknek ilyet vittem oviba, mert teljesen szétszáradt a kezük a "normál" szappanoktól. Ezzel és a krémekkel egy-két nap alatt rendbejött nekik. Szeretem vagy nem, nekünk muszáj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 27.

camillea

2012. március 9.

Szerettem volna szeretni, mert imádom a bodzát, de ez most nagyon nem jött be. Tényleg émelyítően édes illata van, kellemetlen. Nem szárít, de a levendulásat sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

egifeny

2012. február 26.

Nagyon jo edes-cukorkas illata van, viszonylag tartos is, nem szarit, enyhen habzik, de amit igazan hianyolok, mintha nem is tisztitana rendesen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 26.