Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fruzsi, Módosítva: 2020. május 12.

Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 300 ml

Kiscsillag5

2013. június 29.

Wááá...ez is tiszta alkohol. Sírba tesznek ezzel. Szárított, mint az összes többi folyékony szappan. Nem is kell ezen csodálkozni. Na meg drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

agica10

2012. november 29.

Azért vettem meg, mert az azonos illatú tusfürdő eltűnt a polcokról. Mi tusfürdőnek használjuk így, az illata isteni, bőrt nem szárítja, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 29.

Rozix

2012. október 22.

Valószínűleg mindenkinek a szappan/folyékony szappan az a kozmetikai cikk, amit a legtöbbször használ a nap folyamán. Ezért két alapdologra kell odafigyelni: egyrészt ne legyen drága, másrészt ne tartalmazzon horrorösszetevőket a cucc, amit naponta legalább 5x dörzsölök a kezemre. Mindig csodálkozom azokon az egyébként "biotudatos" anyukákon, akik mosódióval mosnak, kókuszzsírral főznek, de megveszik a legócskább sls-es kézmosókat. Én a mentát meg a bergamottot külön-külön is imádom, annak meg külön örültem, hogy lehet kapni utántöltő-változatban is (ld. környezetvédelem). Az illata nem tolakodó, csak teljesen kellemes, és engem nem szárít, holott extrém száraz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

bergamott

2012. szeptember 1.

Már régen megvettem, de csak most bontottam fel, mert megfeledkeztem róla.

Most úgy érzem kincset találtam, mert a Bergamott és Menta a kedvenc illataim. Az én kezem "mindentől" kiszárad, de ez meg sem kottyan neki. Az állagán kicsit meglepődtem, mert sokkal hígabb, mint az eddigi folyékony szappanok, amikkel dolgom volt. Az illata szerintem elég erős, és kézmosás után elég sok ideig meg-megcsapja az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Már régen megvettem, de csak most bontottam fel, mert megfeledkeztem róla.

zsuzsa.dobos

2012. augusztus 28.

Én nagyon szeretem, az illata csodás és nem szárítja a kezem, pedig extra száraz és érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

gedit60

Korcsoport: >54
2012. augusztus 22.

Régóta használom, remek az illata, nekem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Régóta használom, remek az illata, nekem nem szárít.

F. Anikó

2012. augusztus 18.

Remek az illata, egész sokáig érezni kézmosás után. Jól tisztít és egy kicsit olcsóbb, mint a "társai".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

szöszike

2012. július 11.

Fantasztikus az illata, amint letekertem a kupakot rögtön betöltötte a fürdőszobát. A kezemet egy kicsit szárítótta, de ettől függetlenül szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

horzso

2012. április 12.

Az Alverede-s kézmosó szappanok közül ez vált be legkevésbé. Nem igazán érzem az illatát, és a tisztítóhatását is gyengének találom, több pumpányi kell egy kézmosáshoz. Az ára ennek a legalacsonyabb, de szerintem a színvonala is. Kicsit szárít, zsírosabb bőrűeknek talán praktikusabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 12.

Ancsi78

2011. november 18.

Párszor újravettem már, de tényleg szárít egy kicsit. Kellemes az illata, a funkcióját ellátja, nekem ennél nem kell több. Annak idején azért esett rá a választásom, mert natúr termék. Ha találok jobbat, lecserélem, de amúgy nincs különösebb gond vele. Ha valaki nem használja naponta 100-szor, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.