Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyugyi.kinga, Módosítva: 2015. november 1.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A fehér liliom virág kivonat és az egzotikus tahiti Monoi olaj kombinációja a bőrt puhává, rugalmassá és illatossá varázsolja. Kíméletesen tisztít, köszönhetően a hársvirág kivonatnak és szerves kókusz tenzideknek.

Zsenike

2012. november 10.

Az illata nem igazán hajaz a tiaréra, de azért nagyon finom, kellemes virágillat. Nem habzik igazán, de teljesen jól tisztít és nem is szárít úgy, mint egy átlagos (SLS-es) folyékony szappan.
Szerettem, csak elég hamar fogy és ahhoz képest drága, ezért 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Szerettem, csak elég hamar fogy és ahhoz képest drága, ezért 4 csillagot kap.

Kiscsillag5

2012. június 6.

Nagyon jó az illata, de sajnos ez is szárította a bőrömet és szerintem drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

bionomer

2012. május 16.

szárított, ami nem is csoda a sodium coco sulfate miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

szárított, ami nem is csoda a sodium coco sulfate miatt.

szkeri

2012. február 29.

Nekem nagyon-nagy kedvencem. Imádom az illatát és nem is szárít, a csomagolása is olyan tavaszi, nyári. :) Amúgy én február elején vettem, úgyhogy egy-két dm-ben lehet még belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Ancsi78

2011. december 20.

Nagyon kellemes az illata és az általam eddig próbált Alverde folyékony szappanok közül ez szárít a legkevésbé. Limitált kiadás, de örülnék, ha megmaradna. Minden estere betáraztam belőle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 20.

jkrisztie2

2011. december 6.

Nagyon megkedveltem ezt a szappant! Finom illat, nem szárít! Semmi káros összetevő!
Ajánlanám mindenkinek, aki kedveli a natúrkozmetikumokat, csak kár hogy már nem kapható! A többi Alverde folyékony szappan is kiváló, tehettek egy próbát! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Dindy

2011. október 14.

Tényleg nagyon finom illata van, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet, ellentétben a többi folyékony szappannal, amiben SLS van. Nem habzik annyira, mint a többi szappan, de ugyanolyan jól tisztít. Szeretem :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 14.

Fruzsi

2011. október 8.

Beleszerettem az illatába, egyszerűen isteni. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

Beleszerettem az illatába, egyszerűen isteni. :))

karli

Korcsoport: < 18
2011. szeptember 30.

Csatlakozom, szerintem is tök jó az illata, a másik két állandóval ellentétben. Nem szárít, és jól tisztít. Remélem még sokáig kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Rony

2011. szeptember 6.

Jó illata van, nem szárítja ki a kezem. Kár, hogy csak limitált kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Jó illata van, nem szárítja ki a kezem. Kár, hogy csak limitált kiadás.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Buzérfélék családjába tartozó növény kivonata. Az ajurvéda tanok (hagyományos indiai orvoslás) szerint a növény kivonatának gilisztaölő és lázcsillapító hatása is van, így azt számos betegség ellen alkalmazzák. Hogy mire szolgál ez az összetevő a kozmetikumokban, arról a neten nem található semmilyen adat.