Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szappanok

ke14

2015. december 7.

Nagyon kellemes illatú, nem szárít, a családban mindenki szivesen használja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

Nagyon kellemes illatú, nem szárít, a családban mindenki szivesen használja.

Nyimuska

2014. július 6.

Nem szárít, finom az illata, de az első pár napban viszketett tőle a kezem. A nyomója néha össze-vissza spriccel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Macsek23

2014. április 15.

Tetszik az illata, nem szárit. Az összetevői is viszonylag jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 15.

Tetszik az illata, nem szárit. Az összetevői is viszonylag jók.

natasa

2013. július 20.

Végül Debrecenben vettem, de ott is alig volt belőle kitéve.
Nagyon kellemes, szolid, friss illata van. Kíméletesen tisztít. Tetszik az egyszerű (és nagyszerű) összetevőlistája. Uborkakivonat, aloe vera lé...jól hangzik.:-) Ha jól látom, nem is limitált. Jó lenne, ha mindenhol kapható lenne végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 20.

Végül Debrecenben vettem, de ott is alig volt belőle kitéve.

szreka

2013. július 4.

Azt nem tudom mióta kapható, én először a kozmetikusomnál használtam június környékén, de el is feledkeztem róla, a napokban voltam nála újra és megint ez volt kint a mosdóban, másnap viszont már meg is vettem! :) Finom az illata, kis visszafogott nyárias, az én kezemet nem szárítja. Az összetevők is jók. Kiváncsi lennék más változatokra is, de az üzletben csak ez volt kirakva, de lehet csak rossz dm-be mentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract