Alverde

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2022. július 4.

Finom mandulából, rózsából és édes liliomból álló illatkompozícióját gyümölcsös barack és friss bogyós gyümölcsök illata teszi teljessé. Csábító, érzéki és elegáns illata örömteli pillanatokat idéz fel.

Vegán

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Akvamarin42

2021. szeptember 24.

Leárazva vettem nemrég, és ha jól láttam kifuttaták . Kicsit sajnálom mert én szeretem ezt az illatot. Szerintem a bogyós gyümölcs és a virág illat keveredve érződik benne. Végig ugyanaz az illata, kifújàskor kicsit mandulás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Viki880326

2021. szeptember 18.

Nekem nagyon tetszik az illata. Nem túl erős, sajnos nem is túl tartós. De ettől függetlenül kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 18.

ajjamo

2021. szeptember 13.

Nekem nagyon bejön az édeskés illata, hétköznapokra tökéletes, mivel nem túl erős/tartós. 4 csillag, a tartóssága miatt a -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

ALettah

2019. december 9.

Nem tudom, ki ugrál örömében, ha olyan szaga lesz, mint egy rosszabb kínai autóillatosítónak...egyszerre tud visszataszítóan édes és szúrós is lenni. Nekem egyáltalán nem jött be, pedig az ötlet, hogy természetesebb illatokat is piacra dobjanak, nagyon bejött. Azért majd teszek egy-egy próbát a többivel is. A tartóssága kb 4 óra, de végig bőrközeli, ami ebben az esetben kifejezetten előny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

toszapo

2019. november 18.

Kellemes illat. Édeskés, szinte gumicukor illat, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Kellemes illat. Édeskés, szinte gumicukor illat, hétköznapokra tökéletes.

Alkoholok: Alcohol Denat., Cinnamyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Limonene

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.