Alverde

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. november 7.

A vegán parfüm frissítő zöld levelekből álló illatkompozícióját a bergamott, a citrom és a liliom illata finomítja. Friss illata élettel teli hangulatot áraszt.

toszapo

2019. november 18.

A Hermés Un Jardin en Mediterranee illata ugyanez, csak ez olcsóbb tovább tart. Tavaszi-nyári illat. Zöld illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Ennie86

2019. november 13.

Nem mertem a bőrömre fújni. Papírcsíkra fújás. Az első szippantás után a következő gondolat szökkent ki a számból: azt a k**va...ez mi ez? Honnan jött és mit gondoltak az 'alkotók'?! Rosszabb mint gondoltam. Hol van itt a frissesség? Liliom? Hol? Max megmutatták neki a képen a virágot. Helyesbítek: én még a WC-be se fújnám...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Saranhuone

2019. november 12.

Lehet a köveket dobálni de ez nekem tetszik. Van most egy zöld teás hajbalzsamom meg egy citromfüves habfürdőm, na azt a két cuccot ha összeönteném + a bergamott és ez jönne ki :D nekem tökre bejön maga az illat, de én alapból szeretem a "gaz" illatokat. Az egyetlen problémám vele az, hogy amilyen erősen nyit, olyan hamar el is illan, egy óra múlva hűlt helye van, emiatt sajnos nekem is le kell pontoznom. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

natasa

2019. november 9.

Teljesen értelmezhetetlen számomra.Friss illat??? Ez kérem büdös. A kasszánál is éreztem a csuklómon, és komolyan alig vártam, hogy kimenjek, mert nagyon kínos volt. Még az a jó, hogy nem tartós, elillant utána hamar. De most komolyan, ki ennek a valaminek a célcsoportja????

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

szzh01

2019. november 8.

Tesztert szagoltam az üzletben, s megállapítottam én is, hogy egy az egyben WC illatosító szagú; arra a célra milyen elegáns lenne a kis üvegcse a toalettben. :-) Kár, hogy az egyébként parfümhöz képest nyomott ár WC illatosítónak húzós lenne... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

Kitts

2019. november 7.

A boltban rányúltam a teszterre, gondoltam "milyen kis kellemes üvegcse, természetes összetevők, hudejó" ... aztán a karomra fújtam nagy lendülettel. Nem kellett volna. Abban a pillanatban elbizonytalanodtam, hogy ez tényleg egy parfüm, vagy most akkor hányan röhögnek rajtam a hátam mögött, hogy wc-illatosítót fújogatok magamra. Kipróbáltam még egy másik illatot is, még jobban elbizonytalanodtam a saját épelméjűségemben... valami iszonyatos illatuk van. Az egyetlen pont csak annak szól, hogy legalább tartós (a "wc-illatosító" SZAG a nap hátrelévő részében kísértett.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Qwerty

2019. november 7.

Uramirgalmazz! Mixtura pectoralis...megvan? Nincs? Akkor bármi, amit patikában kevernek és gyereket kínoznak vele? Na, ebbe még egy kis keserű, de ehetetlen citrusféle olaja.

Rémes, bizarr nemtudommi. Rossz. Nagyon. Legalább mások nem érzik, mert hatósugara szerencsére nincs és elég hamar eltűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Geraniol, Linalool, Citral, Coumarin, Citronellol