Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Dezodorok

pronto

2014. május 24.

nekem se az illatával, se az állagával nincs bajom, a hatása pont az, amit várni lehet egy natúr deotól. nyugis napokra tökéletes.
ami pozitívum, hogy ha 4 napja nem használtam (mellette még sótömböt használok, az a tuti) akkor sincs beszáradva és nem a kezemmel kell mozgásba hoznom a golyót. és az is, hogy érzem, hogy ápol, nyugtat.
ami negatívum, hogy tényleg elég sok idő, míg beszívódik, így igyekszem kb 5 perccel felöltözés előtt már használni, addig pedig félpucéran flangálok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

diamia

2014. április 5.

Ezen kívül még két Alverde és sok már biodeót próbáltam, de ez vált be a legjobban. Egész sokáig érződik a finom illata, nálam bevált a kellemetlen szagok elle is. Persze az izzadást nem gátolja, de az egyrészt egy természes folyamat, másrészt az alumíniumos deóktól sem volt tiszta száraz a hónaljam. Én a stressztől izzadok, de akkor meg teljesen mindegy, mit kentem magamra. Ha még találok a boltban, akkor elraktározok még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

hedgehog

2014. február 9.

Megvettem mert imádom a mangó illatát. Na ezzel jól befürödtem, valami borzalmasan gusztustalan gyerekrágó szaga van, nekem forog tőle a gyomrom. Nem tudom ki merte ráírni, hogy mangó és papaya de ebbe belenyomkodnám az orrát reggelente. Az első használat előtt erőteljes és kitartó ütögetés, rázás szükséges, hogy a cucc megmozduljon benne, és a golyóra is kerüljön. Szerencsére ezt csak egyszer kell eljátszani. A cucc benne hófehér és a hónaljon is hófehér, és marha lassan szárad és nem túl szép látvány felkenve. Azért vettem, mert kicsi volt és natúr, ezt akartam napközben a táskámban hordani frissítés céljából. De hogy használjam, ha összemaszatolja a ruháimat, napközben nem érek rá 10 perceket várni, hogy megszáradjon? Nem vettem észre, hogy használna, felturbózom majd szódabikarbónával, meg jó sok teafa olajjal, hogy hatásosabb és kevésbé büdös legyen. De ha úgy működni fog, az már nem az ő érdeme lesz. Egyenlőre egy csillag, és nagyon kell erőlködnie, hogy adjak rá még egy csillagot a jövőben.

Update: Végre elfogyott. Csak itthon, nyugis napokon mertem használni, akkor is csak ősszel, mert semmit nem használt. Látom a gyártó is észbe kapott, és villám gyorsan kivonta a forgalomból, helyes, helyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Kiscsillag5

2014. január 26.

Még akkor vettem mikor rámjött, hogy éjszakára is használni akarok dezodort. Azóta rájöttem, hogy nincs szükségem éjszakára ilyesmire. Sokat próbálkoztam anno Alverde dezodorokkal, de minddel befürödtem. Ettől sem vártam túl sokat. Az illata mindaddig nagyon jó volt, míg fel nem kentem, dezodoráló hatás természetesen semmi. Egy nagy rakat sz@r ez is sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

toth.ildi

2014. január 11.

Az illata finom, de nem elég hatásos, hétvégére és itthonra jó, igaz többször utána kell kenni, munkába semmiképp sem állná meg a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

istar

2013. december 15.

Teljesen elegedett vagyok vele foleg telen pedig izzados vagyok nagyon feltem h nem fog hatni de pedig hat.
Az illatat nem igazan szeretem vagyis nem a kedvencem de ettol eltekinve nagyon jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Babika20

2013. november 16.

Imádom az alverde cuccokat, gondoltam ezzel is teszek egy próbát, lévén alumíniummentes. Jobban teljesít a vártnál, szerintem ami egy alumíniummentestől elvárható, azt hozza. Nyáron nem hinném, hogy sokat érne, de így télen elmegy, és legalább egyel kevesebb méreg jut a szervezetembe. Kicsit kell hagyni, hogy száradjon, mert elég krémes és sűrű állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

judit87

2013. november 5.

2 flakonnal használtam el.Nagyon izzadós vagyok sajnos.Nyáron és most ősszel sem ért semmit.Büdös voltam tőle szó szerint és még a szagokat sem fedte el.Pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

diane

2013. október 22.

Nekem nagyon bevált! Igaz, ami igaz, én is teszek bele egy kis szódabikarbónát a 100%-os hatás kedvéért, és naponta 2x kenem fel, de szerintem natúr kozmetikumnak ideális. Őszintén, én kb. ilyen hatást is vártam egy natúr deo-tól. Nekem a legfontosabb, hogy természetes, és hogy nincs benne aluminium. Számomra az a kis szódabikarbóna tunningolás nem ront az átlagon, mivel azt az elején belekevered és annyi. Az ára is tökéletes. Biztosan újra veszem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 22.

hila

2013. október 14.

Én ezt nagyon szeretem, az első dezodor, amelyiktől nem pirosodik ki a hónaljam, nem kezdek viszketni tőle, és még izzadós pillanatokban sem hagy veszedelmesen cserben,mondjuk napi 2 alkalommal használom. Az illatát szeretem, az ára nagyon rendben van, a mennyiség is pazar. Könnyen kenhető, diszkrét illatú.
Egy TerraNaturi dezodorral és egy Weleda deóval vettem, hogy leteszteljem melyik a legjobb. Egyértelműen ez nyert! Csak ajánlani tudom, ha elfogy, újraveszem. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.