Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szappanok

Szilvi4412

2016. november 9.

Arclemosásra vettem. Olcsó, sokáig elég és nem szárítja az arcbőröm, viszont leszedi a sminket és a koszt. Finom az illata, jó az állaga, takarékos a pumpás kinyomója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Tvylvis

2016. január 19.

Mi szinte kizárólag szappant használunk, ezt azért vettem, ha vendégek jönnek. Érdekes zselés állaga van, kicsit csúszós a kézen és szárazabb érzetű. Elég furán hangzik amit írok, és persze tudom, hogy ebben nincs SLS/SLES, szóval nem lesz habos, selymes, mint a megszokott folyékony szappanok. Egyébként gondolom emiatt inkább két pumpányi kell egy alapos kézmosáshoz. Jól tisztít, kellemes illata van (ami nem túl erős, hiszen csak természetes illatanyag van benne). Elfogyott, hihetetlen mély nyomokat nem hagyott bennem. Ha épp ez akad a kezembe, ezt veszem újra, ha nem, akkor mást (ezzel a buta mondattal csak azt akartam érzékeltetni, hogy sem különösebben rossz, sem különösebben jó nem volt.) Jó árban van, könnyen beszerezhető, teszi a dolgát, négyes összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.

szzh01

2015. szeptember 19.

Nem voltam elájulva ettől a szappantól. Túl folyékony, nem habzik, nem gazdaságos, kevéssé ápol, illata semmilyen. A flakonja nem ilyen szép sárgás-bézses, hanem koszos fehér vagy inkább világosszürke, mivel a mosdó szélén díszeleg, ez sem mindegy. Ára elég magas a mennyiséghez képest, nem veszem újra. 3 csillagot csak az összetevői miatt kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Zaynab

2015. május 5.

Eléggé kedveltem ezt a szappant, de kétszer annyiba kerül, mint egy baleás folyékony szappan.
Nagyon híg és kifolyik az ujjaik közül, tusfürdőnek sem tudtam emiatt használni.
Az illatát nagyon szerettem és a kezeimen sem szedte szét a bőrt.
Az ára miatt nem veszem újra, pedig a folyóssága és a kicsi tartalma ellenére is picivel tovább bírta, mint a balea ugyanilyen 300 ml-es szappanjai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 5.

Az illatát nagyon szerettem és a kezeimen sem szedte szét a bőrt.

szeliger

2015. február 20.

Munkahelyemen most éppen ezt használom, nagyon gyakran kell megmosnom a kezeimet, ezért vadászom azokat a szappanokat, amik nem szárítják szét a kézbőrömet. Ez a krémes szappan ebből a szempontból elég jól teljesít. Való igaz, hogy nem nagyon habzik, de ez engem a legkevésbé sem zavar. Az illata is kellemes, friss, de nem tolakodó. Összességében elégedett vagyok vele, az ára is elfogadható, de a csodaszer kategóriától azért távol esik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 20.

levendulalány

2015. január 12.

Az illata szuper. Kézmosás után jó, hidratált érzése van a kezemnek, de ennyi. Olyan mintha kifolyna a kezem közül a szappan, csomót ki kell nyomni belőle. Nem jó vele kezet mosni. Sajnálom, mert amúgy jó lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

emkas11

2014. december 19.

Finom az illata, de túl híg az állaga. Szinte nem is érezni, mikor a kezemre nyomom, ezáltal nincs is olyan tisztaság érzet kézmosáskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

agieper

2014. november 8.

Csodás szappan ez! Inkább kézmosó gélnek nevezném, mert egyáltalán nem habzik, ez persze nem jelenti azt, hogy nem is tisztít... (de aki nem natúr-habzáshoz szokott, ezt nem árt, ha tudja).
Az illata a gyümölcsös-citrusos,tipikusan Alverdés kategóriába tartozik, nagyon kellemesre sikerült, kézmosás után érződik a kezeken, de nem tolakodóan. Nem szárít, a sheavaj tényleg picit "visszakrémez",illatos és puha bőr marad utána. Párom tusfürdőnek is elcseni néha. :)
Apróság, de Mo.-n teljesen fehér palackban került forgalomba, a képtől eltérően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol