Alverde

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Ajakápolók

Intenzív ajakápoló balzsam cserepes ajkakra

Milva07

2017. november 26.

Mivel az Alverde körömvirágos ajakápolója évek óta újra vevős, bizalmat szavaztam a kiszerelése miatt eme borzadálynak is . Semmit nem ér, a szót sem szaporítom ezért. Kuka és 0 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 26.

gruecendre

2017. augusztus 14.

Illat szuper, a kókuszolaj hatása benne tűrhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Illat szuper, a kókuszolaj hatása benne tűrhető.

Regina2222222

2017. június 7.

De szépen hámlott tőle a szám :D (egyébként miért kék?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

De szépen hámlott tőle a szám :D (egyébként miért kék?)

writa

2017. április 19.

Csak télen használom, akkor is csak alkalmanként, nekem bevált. Este használom és reggelre szépen hidratál. Illata nem kellemes, de nem is bántó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

tesszahavas

2017. március 10.

A szaga és íze borzasztó volt és nem, hogy használt volna, de irritálta is az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 10.

sziszoka

2017. február 3.

Az egyik legrosszabb ajakápoló,amit használtam.Ragad ,semmit se hidratál.Cserepes és berepedezett ajkakat köszönhetek neki.Nem szoktam semmit se kidobni,de ennek az lett a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

PetraM93

2017. január 19.

Hát én se mondhatnám, hogy ez lett a kedvenc ajakápolóm. De nekem az irodában van a fiókba bedobva, mert napközbeni tűzoltásra előkapni gyorsan jó. Elég régóta meg van, de nekem eddig még nem színeződött el, igaz, hogy miután sokat nem használom, elsőre csak az olaj jön ki, de én jól fel szoktam rázogatni meg nyomogatni mielőtt használom :D Illata kellemes, ízét én nem sokat érzek, olyan egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Ancsulitisz

2016. november 21.

Kellemes az illata,de sajnos nagyon híg,nem marad meg a számon, és ezért nem tudja kifejteni a hatását sem. Túl olajos érzetet kelt,nem kényelmes viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

erikaa

2016. november 4.

Számomra egyáltalán nem vált be ez a termék. Nem szívódik be rendesen, ha megnyalom a szám, akkor kaparja a torkom. Az íze egyébként édeskés, az illatával sem volt problémám, de körülbelül egy hét után avas szagú lett, mintha megromlott volna.
A tubusos kialakítás miatt vettem meg mert nagyon tetszett, de már bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

A tubusos kialakítás miatt vettem meg mert nagyon tetszett, de már bánom.

Merlotwine

2016. augusztus 31.

Eddig minden Alverde ajakápoló a kedvenceim közt volt, de ez sajnos nagyon rossz. :(
Csak jobban szárítja a számat, nem szívódik be, nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Csak jobban szárítja a számat, nem szívódik be, nem hidratál.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.