Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2020. április 15.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

viragocskaa

2021. augusztus 22.

Igazán friss, üde, kellemes illata van!! Nagyon szeretem. Nekem nem szárítja a bőröm, viszont sajnos nem érzem az illatát magamon zuhanyzás után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

monikace7

2021. július 3.

Szerintem szuper illata van, egyáltalán nem "citromos mosogatószer" illatú, pedig nekem érzékeny orrom van és nagyon megválogatom mit kenek/használok a bőrömön. A The Body Shopnak van egy hasonló terméke, szerintem hozza azt a szintet, csak jóval olcsóbban. Nekem kedvenc termék lett egyértelműen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Mantra

2021. június 18.

Hozza a szokásos Alverde minőséget, de van ennél jobb grapefruit illatú tusi is. Erről inkább a citromos mosogatószer jut eszembe...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Dyana91

2021. február 26.

Könnyed, citrusos illatú tusfürdő. Pozitív csalódás volt, mert eddig majdnem az összes Alverde tusfürdő szárította a bőröm, de ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Juu

2020. november 3.

Egy nagyon könnyed tusfürdő, ám enyhén szárít. Nyári hőségben perfekt! Ettől függetlenül újraveszem, ha eszembe jut :) Jó állag,nem habzik fel az űrbe,és az illata elmenne parfümnek is. Ha ebből lenne fürdőolajos változat, akkor függő lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Vivyenn

2020. október 27.

szuper illat, szuper állag, szerintem megéri az árát, mert nem kell sokat használni belőle egyszerre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

AVoracsek

2020. október 19.

Kellemes, frissítő illata van. Kifejezetten üdítő használni egy forró, nyári napot követően. Sajnos szülés óta jobban szárad a bőröm, így nem tudom folyamatosan használni már, csak heti 1-1 alkalommal. Főként nyáron szoktam venni az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Bubucim

2020. szeptember 16.

Egy DM üzlet megnyitóján limitált kiadásban jutottam hozzá. Nem régen kezdtem el használni. Nagyon frissítő illat, ami megmarad a bőrön. Általánosságban nem szeretem az ilyen illatokat, csak torna után szoktam használni, de ez nagyon bejött. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

BioVeganiita82

2020. június 15.

Szeretem ezt a tusfürdőt, általában ezt használom! Jó árban van és az összetevői is egész jók. Az illata is kellemes!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Yubiri

2020. június 8.

Az illata kellemes citrusos. Egyszerre frissít és nyugtat, éjszaka is jól alszok tőle, ha ezzel tusolok, nem élénkít fel. 3 dolgot emelnék ki:
Pozitív, hogy sokkal puhább a bőröm, mióta ezzel tusolok. (Lehet végleg áttérek az Alverdére és hanyagolom a többi tusfürdőt.)
Negatív: az olíva/aloés jobban tetszett és kár, hogy megváltoztatták a flakon kialakítását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate