Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

dundicat

2019. március 25.

Telitalálat az alverdétől! Nagyon kellemes illata van, citrusos, de mégis édes. Kicsit sem szárít, az állaga is jó, alig kell belőle egy kevés. Nem is azért, mert habzik, hanem mert siklik a testemen, máshogy nem tudnám ezt leírni. Azért választottam, mert natúr és mégis elérhető áron adják, pedig tényleg prémium tusi. Simád jár az 5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Haycph

2019. március 11.

Főként az összetétele miatt emeltem le a polcról, és nem csalódtam benne. Már többször újravettem, számomra nagyon jó (mondjuk inkább nyárias) illata van, szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

mayan125

2019. március 6.

Tisztit, finom az illata es nem szarit, szepek az osszetevoi de a hu elmeny elmarad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Catyx

2019. március 3.

Örök, nagy kedvenc! Az illatát nagyon szeretem csak hamar elillan, nem szárít, kevés kell belőle, jól habzik, szép az incije. Mi kell még?😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Lorina

2019. február 6.

Nagyon finom illata van.Gél állagú,nem szárítja,de sajnos az illata nem tartós,zuhany után semmit sem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

kissagi19

2019. február 3.

Közösen használtuk a férjemmel. Az illata unisex, mindketten nagyon szerettük. A verejtéket, dezodormaradékot szépen leoldja, jól tisztít, kicsit szárít (mondjuk engem minden).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 29.

Nagyon megtetszett ez az illat a dm-ben, így még kuponnapokkor megvásároltam. Jól habzik, de mivel SLS-mentes, így érthetően nem annyira mint egy normál tusfürdő. Szerintem ez nem baj. Az illatát én nem érzem sokáig zuhanyzás után, de szerintem ez sem jelent nagy problémát. Nem szárítja a bőrt. Valószínűleg majd egyszer újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 29.

boszetim

2018. november 24.

Szeretem az Alverdés tusfürdőket. Néha elcsábulok egy kevésbé bőrbarát, illatos, habzó tusfürdőre, de mindig visszatalálok erre a márkára. Ez az egyik nagy kedvenc. Viszonylag jobban habzik, az illatát nagyon kedvelem.
Nem húzodik a bőröm, nem viszketek.
Az az egy piros pötty az összetevőkben, picit szúrja a szemem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Nem húzodik a bőröm, nem viszketek.
Az az egy piros pötty az összetevőkben, picit szúrja a szemem. :(

cukicsajszi

2018. október 8.

Már másodszor vettem újra. Imádom az illatát, élmény vele a fürdés! Megtaláltam a kedvenc tusfürdőm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Natúrkozmetikumokra való átállásom ennél a kis jószágnál kezdődött :D annyira szeretem az illatát, friss és gyümölcsös. És nem émelyít. Kicsit hamarabb elillan rajtam az illata talán, de ehhez nem is ragaszkodom. Jól habzik, viszont talán kicsit folyik. De ennyi a negatívum. Újravevős, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate