Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

BoogieLollipop

2019. június 11.

Barátságos összetevői miatt szeretem nagyon az alverde tusfürdőit. Nem illatozom órákig fürdés után ,de zuhanyzás közben nem tudok betelni az illatával. Reggelente kimondottan erősebben érzem azt a jellegzetes citrusosságot. A nyári reggeleken teljesen felfrissít! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Agnyecko

2019. június 10.

Nem szoktam tusfürdőket véleményezni, de ennek olyan csodás illata van, hogy nem tudok vele betelni, ezért akarom megdicsérni.
Sajnos azonban az illatból már közvetlenül a fürdés után sem érezhető semmi :(, és azért olyan csikorgósan tisztának sem érzem magam.
Persze lehet, hogy csak simán nem barmolja szét a bőr védőrétegét, és pont ezért igaz az is, hogy abszolút nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

judit0206

2019. május 30.

Nagyon szeretem. Próbálok odafigyelni, hogy minél természetesebb krémeket használjak. Ez az egyik kedvenc alverde termékem. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

summer15

2019. május 21.

Nagyon szeretem! :) Szeretem, az összetevőit és az illatát is. Kár, hogy ettől a márkától nincs valami kellemesen édesebb. Ez a darab nyaranta újravevős.

De egy csillagot azért veszít azzal, hogy nem érzem úgy, hogy ápolná a bőröm, "csak" tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Radam

2019. május 20.

Legjobb citrusos illatú tusfürdő nyárra, egyszerű állag, kellemes használni!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Legjobb citrusos illatú tusfürdő nyárra, egyszerű állag, kellemes használni!:)

Wikkencs91

2019. május 11.

Kellemes illatú, nem szárít naturkozmetikumok terén a legjobb, jelenleg 499 ftos bolti áron kapható többfajta illatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

dundicat

2019. március 25.

Telitalálat az alverdétől! Nagyon kellemes illata van, citrusos, de mégis édes. Kicsit sem szárít, az állaga is jó, alig kell belőle egy kevés. Nem is azért, mert habzik, hanem mert siklik a testemen, máshogy nem tudnám ezt leírni. Azért választottam, mert natúr és mégis elérhető áron adják, pedig tényleg prémium tusi. Simád jár az 5☆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Haycph

2019. március 11.

Főként az összetétele miatt emeltem le a polcról, és nem csalódtam benne. Már többször újravettem, számomra nagyon jó (mondjuk inkább nyárias) illata van, szívesen használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

mayan125

2019. március 6.

Tisztit, finom az illata es nem szarit, szepek az osszetevoi de a hu elmeny elmarad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Catyx

2019. március 3.

Örök, nagy kedvenc! Az illatát nagyon szeretem csak hamar elillan, nem szárít, kevés kell belőle, jól habzik, szép az incije. Mi kell még?😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate