Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

Gina19

2020. január 6.

Nagyon akartam szeretni, mert egy olcsóbb alternatívája lenne a Konopka tusinak, de rettentõen viszketek tõle zuhanyzás után. Az illata jó és frissítõ, de ennyi csak a pozitívum. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

dreammiyss

2019. december 10.

Az illata mennyei, citrusos, nagyon kellemes volt esténként őt használni. Végzi a dolgát, elégedett vagyok vele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon szeretem az Alverde termékeket, barátságos az áruk és az összetevők is. Ennek a tusfürdőnek nagyon finom az illata, ami sajnos nem tartós, de cserébe nem bántja az érzékeny bőrt. Ne várjunk tőle habzást, viszont nagyon jól felvihető. Nem szárítja a bőrt. Számomra újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Eperkelany

2019. november 11.

Nagyon szeretem. Igazából csak zuhanyzás közben érzem az illatát, utána nem. Nem habzik annyira, mint egy nem natúr tusi. Már 2 éve használom őt is és az olivásat is, valamin egy levendulást is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

BoogieLollipop

2019. június 11.

Barátságos összetevői miatt szeretem nagyon az alverde tusfürdőit. Nem illatozom órákig fürdés után ,de zuhanyzás közben nem tudok betelni az illatával. Reggelente kimondottan erősebben érzem azt a jellegzetes citrusosságot. A nyári reggeleken teljesen felfrissít! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Agnyecko

2019. június 10.

Nem szoktam tusfürdőket véleményezni, de ennek olyan csodás illata van, hogy nem tudok vele betelni, ezért akarom megdicsérni.
Sajnos azonban az illatból már közvetlenül a fürdés után sem érezhető semmi :(, és azért olyan csikorgósan tisztának sem érzem magam.
Persze lehet, hogy csak simán nem barmolja szét a bőr védőrétegét, és pont ezért igaz az is, hogy abszolút nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

judit0206

2019. május 30.

Nagyon szeretem. Próbálok odafigyelni, hogy minél természetesebb krémeket használjak. Ez az egyik kedvenc alverde termékem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

summer15

2019. május 21.

Nagyon szeretem! :) Szeretem, az összetevőit és az illatát is. Kár, hogy ettől a márkától nincs valami kellemesen édesebb. Ez a darab nyaranta újravevős.

De egy csillagot azért veszít azzal, hogy nem érzem úgy, hogy ápolná a bőröm, "csak" tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Radam

2019. május 20.

Legjobb citrusos illatú tusfürdő nyárra, egyszerű állag, kellemes használni!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Legjobb citrusos illatú tusfürdő nyárra, egyszerű állag, kellemes használni!:)

Wikkencs91

2019. május 11.

Kellemes illatú, nem szárít naturkozmetikumok terén a legjobb, jelenleg 499 ftos bolti áron kapható többfajta illatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate